ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7216" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "1dee9f" |
| id | "7216" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=09f262b49b75287a0c70652704df3da3; main_deauth_profile_token=65d9e9" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 23:28:35 GMT" |
| location | "/autor/7216/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "3b71bd" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "09f262b49b75287a0c70652704df3da3" |
| main_deauth_profile_token | "65d9e9" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 01:27:41 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 01:28:34 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102815 | "EzsO4bY8FFLKTz1I-zhopuFbIw3PMEK6Scbc3tQbkC0" |
| _csrf/https-photo_rate_104280 | "0CQXkfHQlEqVzHgUSX893MmfhAyWWJyVB6l799K221c" |
| _csrf/https-photo_rate_104731 | "cXrZUfSMuv0Op1AYUvgaqJ6sBfq7yn4Hr5LyydZFDts" |
| _csrf/https-photo_rate_114089 | "OrMTxBYlkC6di7gZlQlAv-fTfzTrxd7mtPtAYP2IYxc" |
| _csrf/https-photo_rate_115213 | "8B0x0qJ3dr0EZj7ZCspSV38agzjNGIeDF1sLc84R-ks" |
| _csrf/https-photo_rate_119363 | "wkuZzyQ4G4hNNH6ORMqHiTVBflyKICWWtnQ2pzC6jDI" |
| _csrf/https-photo_rate_122776 | "y73lXhb5LQyS9Ua0k-sX4JLvlYoZIaX4_6HEtk8NWP0" |
| _csrf/https-photo_rate_123507 | "1nmHR55JHLr_yk8hwObJ9B-qx8cfeL8spHikT0O3VoM" |
| _csrf/https-photo_rate_124055 | "N9Ae_KaFLXEhQh2wYUvhVUwoPUezEpjScers-XLfa6k" |
| _csrf/https-photo_rate_125186 | "S48KGFF14-jugF61YR5w3zBYVmtF2-ZY9M8UyHC4sYQ" |
| _csrf/https-photo_rate_132304 | "RsmY_ouLYHW-J6WpM9Dm12fTrBdCo4Xw1-0ZDvJhZmc" |
| _csrf/https-photo_rate_133275 | "7Vc4pdCrnPH8N-7Y1Lv473j_ddI3qQ-FlPwEQvA3SQU" |
| _csrf/https-photo_rate_140826 | "ZKn8MiFJqevM1k7ThomrA24cBaKjbZshwKZmCz8qpaU" |
| _csrf/https-photo_rate_144858 | "AXxQtAxhNvqklsX0qNQWHOzlFlQ2Sg12KvAbGHuUz3M" |
| _csrf/https-photo_rate_161805 | "yqvarAcDVOqAgT3-AqhQYtV7S71nZVnY-AyUchZi_VQ" |
| _csrf/https-photo_rate_163221 | "P5P3OS3InOiHCfh_4m-tkE0UlU17g785Cn0eJ38l7B8" |
| _csrf/https-photo_rate_184637 | "VxrZvJm-6PX8y1AH96kCL8jV1wuNCRD2bWkt9AVFATw" |
| _csrf/https-photo_rate_189023 | "3g9vMtTTL6bXFo1LTSpBTBdLJtCGM-1qGtRXOkmtS38" |
| _csrf/https-photo_rate_189515 | "vOBKiyhpFRbgkM3AVVEHPXuGOLCmGsvXwyyhlzJOrPM" |
| _csrf/https-photo_rate_191658 | "cBFxp7ugmz9LGe7f0JxTa0ydu5H-XOna5Yvhvt7aSQs" |
| _csrf/https-photo_rate_197806 | "QPQ-GFrTHwbm_8YiIb3hWXfoIJtXRNI7oZBSNYPUcbo" |
| _csrf/https-photo_rate_203184 | "De4NpqjWVanOWxq-iGqSjopueXuEinBe77a7dSBHQq8" |
| _csrf/https-photo_rate_230941 | "qBAZ_ZuSoUyLAlsheNyGGv-sdY2XbUAydwalRCoRMBk" |
| _csrf/https-photo_rate_231816 | "l8XqIgKTMLQK7NcwGSMfFht98JmZd5Y7HSYHks8PXl8" |
| _csrf/https-photo_rate_240829 | "1dsRhkVb5XkC4dGKjE4LMUrn8KXXRgU4habeqB7eHkk" |
| _csrf/https-photo_rate_242862 | "oGB3n0OIKixb2BIyhPwA5Te4Qo1sWqS76znLqvaJ2YU" |
| _csrf/https-photo_rate_249212 | "hyVXOL9fLQACEs_42qr1tzqdl6I6DwG56okrUKwnXts" |
| _csrf/https-photo_rate_253949 | "lBwiVWdCxl6N50X51lLuSOpjovV9-IOJfUvPutjq_UQ" |
| _csrf/https-photo_rate_258687 | "fUDAPe-N1npN8WcXRnIe1Jyoi4JlPSFUKpkkehyibzU" |
| _csrf/https-photo_rate_264750 | "8MVmsn8_u_XBBx0OxDwWIY7YQ4LO0IvGD_6YcZR4j_g" |
| _csrf/https-photo_rate_268767 | "xnoNr1BFch4NwQsRzaGNKsm7aEg3W67TAQuj346dTK8" |
| _csrf/https-photo_rate_268955 | "neiSRj3I2erOOb6mW4N9FFfNNuBTUjvx2vRF93qUMKE" |
| _csrf/https-photo_rate_282417 | "DezGnQVn8LrXm4cp_1AV5TIItFRsrdHFwfgxz64pJ48" |
| _csrf/https-photo_rate_292169 | "vN--pZl5Yr2Jhkr20LtO1mCcmb5vCfYLXsr6YtX0GVQ" |
| _csrf/https-photo_rate_294915 | "9ECrQc12AzoYRFllqvHzMXIEEeIw3h90zNaXlE1U38Q" |
| _csrf/https-photo_rate_302606 | "sgKZqWuw_hJGA2r5VYzS_z-8TkZfCC-UAkzKQiHUMx8" |
| _csrf/https-photo_rate_303444 | "f8FtvReR1wKWj-RyM1fv3q-Bc5M3Rd892WPReDFrxbs" |
| _csrf/https-photo_rate_311174 | "DA4t8aBQO436kwOyNauFb8xjGjJ9KrCHmx0SV4gXiEQ" |
| _csrf/https-photo_rate_313156 | "i4gbF90yHkge5IURGqnAM8UK1vH9jjt4qqGTtVkUQpg" |
| _csrf/https-photo_rate_315507 | "3jx3Lb5kRT33m4mJNtX39o1HRuMitz0FxWpaYUvNOoo" |
| _csrf/https-photo_rate_316027 | "Ui_R3oM6wr0xOERenO_i7u4GIOnPZMc4cS3QRopXqWI" |
| _csrf/https-photo_rate_318824 | "iNoWAiSKfK0H5qlXeKdOPHW4LJ0wqfkGf2A6uJh5xoU" |
| _csrf/https-photo_rate_319143 | "OV8youLT6bI8AtOdMhPQbKR-mMneSHQMa4MuyHe8m5U" |
| _csrf/https-photo_rate_325156 | "xrPmstpTO96KgpEJhKvQalDJqo1PPko4tncZQzZm8_0" |
| _csrf/https-photo_rate_332139 | "vqTZhf8HpwrvYmnUANmqv-L7cXoyPK4a3SRKQmDX1FU" |
| _csrf/https-photo_rate_347049 | "EjnbwrOqupyYARTEDf5w1d9gRp-R_PwagSt_QdFa8Ak" |
| _csrf/https-photo_rate_363578 | "G5GdWYmqddfyh5ZUDE05hL-9b64YmjG-9g9HE4we9c4" |
| _csrf/https-photo_rate_366670 | "Wc_Z4bH00YmTlOiwwo5sO7YFMUnoWn92_cgS1AnFkSE" |
| _csrf/https-photo_rate_367813 | "8IaQ7p95iMhv8c0_mfccUs1kh5-8ln1HOINu1Jlgwz0" |
| _csrf/https-photo_rate_370619 | "9BhHiC9VYEeiilQml0Q1gaRDF_MwTnupzULpSq7uUEk" |
| _csrf/https-photo_rate_379238 | "IBe97JLzaYW3cbwzgpKtiHpoYK9D-HZBy5ZIxZJnf34" |
| _csrf/https-photo_rate_381798 | "oV0-c8LLWim6Ba2VOr7YRKBD-9cExJrpXCpsh4ej_hQ" |
| _csrf/https-photo_rate_383610 | "03en9M02I7yTPJhg3FZQ4q498tAkZbgazhD-3AHWLlk" |
| _csrf/https-photo_rate_384817 | "M6MrpSoKDUhgnwInHY4XrKPmZFB9YEa-BcINMdMyMv8" |
| _csrf/https-photo_rate_388118 | "N5z__bNyCu_7CILxEUwJBh-KECa-bO8p8oXFGwcerj4" |
| _csrf/https-photo_rate_388217 | "hfeib6Sjp2ZaK6-NMBy6sadgn-dKtfGpKmnKlkk_uN0" |
| _csrf/https-photo_rate_400390 | "jnKXvMTueeHgITvA_I-ohkxjqiD0U6vewDbJIQgrLc4" |
| _csrf/https-photo_rate_400888 | "7FGzq64cZMsel8AIQ7biHOp-0O_A327C2w2y5DIwnSs" |
| _csrf/https-photo_rate_410530 | "R838rPz1ySBqzfVSy-KyXXXWLUviF2neh3iYw8bcsNE" |
| _csrf/https-photo_rate_416589 | "Q1D-16xHkTNuq8rWB4xwKuw54TubQBatZ4VTgg5n1yM" |
| _csrf/https-photo_rate_430018 | "35QyMGuyUG928jmeBBq08HFJNsw2pQP4xqBS-_UNUr4" |
| _csrf/https-photo_rate_431180 | "xkz7JPPlCGriwzA5mxfED3oX8y79-PPISkAs8gA9lx4" |
| _csrf/https-photo_rate_438605 | "F8ozyGEVWpRJWnDLiRv712rfkp7Kr5E_EX8DZIYB9-0" |
| _csrf/https-photo_rate_455562 | "BRsMzo1v3j4Yn-04gjVeh5hEm5JXEzptfvpGcJyB_OU" |
| _csrf/https-photo_rate_465581 | "ZI01pL6JRNVGChFyZsl9oebOAqyBX0-cNgC-MpsMKFo" |
| _csrf/https-photo_rate_468298 | "Kkcp80IIHpsTD128qHrj4BHtkHmQ2SEWQylnnLKXgp8" |
| _csrf/https-photo_rate_471952 | "0TaUKqXn1MlvYegS4BqJwoWWo81vrJ0nlQUVyY2wCkU" |
| _csrf/https-photo_rate_50669 | "lvIINgxSuxp2FO6aVBlfOMtOzVX6dBDdsUJ9SXcvPd8" |
| _csrf/https-photo_rate_97954 | "fp5LDM7u-rg3wPBtu4ct2bl4NyXXh64ak81f6MM8yX0" |
| _security.main.target_path | "https://beta22.photopost.cz/forum/163" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=09f262b49b75287a0c70652704df3da3; main_deauth_profile_token=65d9e9" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "62886" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778455715 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778455715.1118 |
| REQUEST_URI | "/autor/7216" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |