ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "6485" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "a83984" |
| id | "6485" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=a458e3; PHPSESSID=14f2cd0c4fc52761cf17c7fd72bd3b67" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 02:25:29 GMT" |
| location | "/autor/6485/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "3e2722" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "14f2cd0c4fc52761cf17c7fd72bd3b67" |
| main_deauth_profile_token | "a458e3" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 04:25:15 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 04:25:28 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_104932 | "RB9OI71JACj9VXAWpao4Ls4rqkje5u_sTZky4BKq4LY" |
| _csrf/https-photo_rate_106063 | "nV-AjIdXIyIOnea_UOZrFyweUePomrT4SxMopTfKeT8" |
| _csrf/https-photo_rate_107434 | "rXmi6wP68gEotdKMmIY6TYBEqpeFHNb-Ag9cyiFcuTM" |
| _csrf/https-photo_rate_120672 | "wBkPBia5a8HwlIrEhn8JJQXrATWIXe7qqcV0EGWZEY8" |
| _csrf/https-photo_rate_148401 | "myMgGbLIhZhxGWZvI2p_l8X9TJc8YaOBw272vFFWNsg" |
| _csrf/https-photo_rate_158269 | "SK6R4lc11niSm21sWWXLJ0x8uap47fU9tc1jkseBVWA" |
| _csrf/https-photo_rate_160627 | "9lw55u3Y7lU_7M-K0Hz16ei6s4VGpaCpkot3xMzWa-c" |
| _csrf/https-photo_rate_163316 | "2xDP7mCRKlTcu4bunP1B_SEjZ9VwpIAOdVsW3e8dpXw" |
| _csrf/https-photo_rate_168927 | "KuX96R76ofrKWL9LrDLnbAWmIzZMuNQjRxcJqO_1qn0" |
| _csrf/https-photo_rate_204499 | "Iob0PgSGUpo7uGhOzlgjokPvwXEpbuwKRtnXt7ug3sc" |
| _csrf/https-photo_rate_227651 | "07XPcYmKegye8MkT1eF-RC7V2F_oB8Qs3i4wtl5l_PM" |
| _csrf/https-photo_rate_230086 | "ZzZ6fu1JhQkG9CDZ9IEPaWtPLkUP3Od9YUJPdzcUHsA" |
| _csrf/https-photo_rate_234982 | "DyMyYd_bHUEEtQOofiFpkRpKVN0fG4AsoRc7qU0FJGM" |
| _csrf/https-photo_rate_238746 | "wedNsOalgo_WBhcwzD_T2Q8NF0cbiJcsF8MU_Qvegos" |
| _csrf/https-photo_rate_245533 | "6qczsfCnaQww8rAQrKPZqaSOdbym4e2091I4iR_XOP8" |
| _csrf/https-photo_rate_249958 | "Q2QP4NtXWKDX_Q-7pFBPpiOP-pnBnJA92Z86ZkaYuwk" |
| _csrf/https-photo_rate_273741 | "D7ikhbsBVp0K_AIUWI1FxsI8qmt30Wo17J5-Z9lnzIw" |
| _csrf/https-photo_rate_286690 | "8wCHZlE3vImt2IE4UWWmQmGk2hHOyH37_NhjK2NbXSg" |
| _csrf/https-photo_rate_389890 | "Jq_czIwMiMZAnqTRaT3cre1eG0gR_ZKWKaxcvuEA2rY" |
| _csrf/https-photo_rate_412843 | "QV5eSB07E3indIcgMUBYhkrIhdwDMsu8QTbo788YLL0" |
| _csrf/https-photo_rate_471483 | "MRw3Ly0Kveb9zr3zB18TUmS6hS99LcnM0U3NeG9B0cE" |
| _csrf/https-photo_rate_476760 | "9B4lmL6-OX-9fPDVIKEFJXLW4vF2t4HR09BUMAI3ZTU" |
| _csrf/https-photo_rate_91930 | "_WJE7Gx8rJF-YaEVRzTRsXDvgB0sRnSQKg1GwTRe8D4" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=a458e3; PHPSESSID=14f2cd0c4fc52761cf17c7fd72bd3b67" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "63614" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778466329 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778466329.9207 |
| REQUEST_URI | "/autor/6485" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |