ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "116156" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "f2ffde" |
| id | "116156" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=8814a6; PHPSESSID=ed446c8a5706a8fe182be79678107482" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 22:00:58 GMT" |
| location | "/autor/116156/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "3e52c5" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "ed446c8a5706a8fe182be79678107482" |
| main_deauth_profile_token | "8814a6" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 00:00:49 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 00:00:57 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_116408 | "lfvb0FPGMYTX48srF0Jfdo2-SMA93bsPQPHv3V8Fcik" |
| _csrf/https-photo_rate_116995 | "CDt7TXreosBj4Q6NtjkJb35hR9ak9B-cRiVWsAScvnA" |
| _csrf/https-photo_rate_12294 | "Vce9RIwqACGbCTASahcCbBD4P2_KwAbasA0VNlfJExA" |
| _csrf/https-photo_rate_144331 | "TbBNDEfZJEw58OnAmj9rmEAb0LnMUVx8kIKA3NCMpMQ" |
| _csrf/https-photo_rate_145992 | "gOgZs2MD1gUSHRJ9XCmzIEN6MdAeLe0z9j8VI6b2hy8" |
| _csrf/https-photo_rate_201845 | "ArT4g7BVQRxunFpGV7fm1_QjZHZITU7k93Hey1guiCY" |
| _csrf/https-photo_rate_202575 | "2XVNlnCGmolv4q344CcYnO0h3hvx4D3zp7zA643Th48" |
| _csrf/https-photo_rate_216786 | "tx6auhnwvg7TuwYM_POf-1mXhKHoWKxIUtv2dgG-evU" |
| _csrf/https-photo_rate_227331 | "MROfAFQGrVUMDXrjPGXztBs1OdZ96c2LRFbXPEUnFPk" |
| _csrf/https-photo_rate_228337 | "WyLIHPVwavx8dujxzd3DnqS0bQ69nFeubzU057aGioc" |
| _csrf/https-photo_rate_246784 | "o94QayuhRLmVuD65RH2SX-ucVdtUbv0vqvjyD6-aO-c" |
| _csrf/https-photo_rate_246798 | "fKxogkNobbyatWO98kEkTcXie2fkTKhJkt6F7SfqfLQ" |
| _csrf/https-photo_rate_247366 | "79GEDWaowTOM0-m9-M7--yZinyYjtwk0Li0SIwZ3Nog" |
| _csrf/https-photo_rate_263113 | "hjRk758Wblk3rSFrt5gvuDM8eAf2Fu8vBRMJ5vfP-Uo" |
| _csrf/https-photo_rate_263449 | "SSyQGFQeWqOvGPfFSuaTOeGE50PUEJKwini7ydkameU" |
| _csrf/https-photo_rate_264652 | "MgtvI5NlxRmubW4yq7M6eK7OK4ZVO9c35ZzbQFlbb3Q" |
| _csrf/https-photo_rate_282961 | "pmefUJvU4EvcdUskaE_ui6bPCAbVZgZ9GfhruAu9TTU" |
| _csrf/https-photo_rate_287247 | "-KxCmwYfoyFUO32ugr1Ukpd7p-GlPlgsMfBiU8aop9I" |
| _csrf/https-photo_rate_313656 | "AynW4FqFzdlNEW_qmiIbaSzdJ_9bcs44tdYnhuBtGA8" |
| _csrf/https-photo_rate_34751 | "MM58tXVdOjXeRttCXR9FRUGHS59AlretodfRSqnoeRM" |
| _csrf/https-photo_rate_36244 | "HuhfNHnPVuHPvsVxb2mfK7W2jI3Q6h3w8MuR0HvsGa0" |
| _csrf/https-photo_rate_369193 | "g6fgjWMxcDtaChg6lBLOwLVMjO0LfyXWDIiOrVRctUo" |
| _csrf/https-photo_rate_369603 | "dLQ6dN6rpTNtnY5IoaYCg63gq3vdBmmNTDP32XYv6Y4" |
| _csrf/https-photo_rate_372001 | "eadkpoicJuaXMHF-nKXaY_CBOotlChLMiTpo-8_1Cew" |
| _csrf/https-photo_rate_376802 | "motY4Q_K7WQhwxKsElv9vVzgGZSTBWuD4k_-8k76F9Y" |
| _csrf/https-photo_rate_378917 | "fMFUunfw5Tgw7piUBZexaXYiJ_rJTPNsuQ5bxyMEhOY" |
| _csrf/https-photo_rate_445014 | "1BhAQVDrw_l8spcHg7Zd56d9rZExtDOnWa99xC9arp4" |
| _csrf/https-photo_rate_445323 | "dWN1Ip5V9Kye5teb1MmMH42pucFdYXJ2z0ZXUhvlrys" |
| _csrf/https-photo_rate_448120 | "kuCw6AGj2tBkCZDX1eIw7Cw7M-qBiDhosXsM4dzLDjM" |
| _csrf/https-photo_rate_448652 | "rabc4ILZIbtVdhHS44Xwr7CadqFpVdSYKmf9QFjA2iQ" |
| _csrf/https-photo_rate_449092 | "uhjCZ9bd19Qfq2xWXLD2g78lkPa4Y17grhbIBwHpt5U" |
| _csrf/https-photo_rate_449201 | "m2yQoOVrKRKe2IMWQnkJ0I5bMsrDdXx-na3vQBhGH1U" |
| _csrf/https-photo_rate_449271 | "0p6GcZy7pUHlUpIwKeRiMm1IkIWRf1Qd9qppTd-S0ag" |
| _csrf/https-photo_rate_449552 | "jtnw74I0O7ISRJ1Zf7EVLyN0Xlr4_G7W-_9jKa7j16o" |
| _csrf/https-photo_rate_45232 | "rcaKAJY89C8yIUuQIcIZTlll5jBaQcsDT_pzeo_QI-c" |
| _csrf/https-photo_rate_475294 | "fC_aZUVVHaHEwvxE1MLGF9m2xiUl0lTRA65-sog5ZZI" |
| _csrf/https-photo_rate_48005 | "BKpeG2MAJ9qLizik4INRMx0KAS8lrdvJcVkK2T3-Qgc" |
| _csrf/https-photo_rate_494 | "8BIDnvqveqNnNa3T4lBinDh2D6jK22v9N7MT_OgwRtY" |
| _csrf/https-photo_rate_59637 | "zbiIsrWdK_eAvYy9cgylXp5RSSMrlw314F01FqzJ1ds" |
| _csrf/https-photo_rate_62097 | "Lr-v-kid4WNklYrXP2A4CEA9Idmfh5xRp3ItpLR3tx8" |
| _csrf/https-photo_rate_63166 | "8DUA4q5U1qd0wvqGuE5qGdYG4t1hVsVLcWFJ6rVYwQQ" |
| _csrf/https-photo_rate_71192 | "0JLM-FtD6zirbcJACjoo99lz_-aLYdtFWcIREe1NqCA" |
| _csrf/https-photo_rate_73014 | "SIDBxN5gwnx7ToCziLQOEvLw2-zsTGrnWAAAMr57e5w" |
| _csrf/https-photo_rate_8149 | "0tpXKu60_f39f84LasMkWup97430kC7hDMNUZfuaPZA" |
| _csrf/https-photo_rate_85553 | "-RRu_YJiXK7tWjJGgplZikP7RZo6QMb293Z5jsSeE7o" |
| _csrf/https-photo_rate_8773 | "sW7fKnfKHFvgUGKXOzYel97fWyDz7akYIgeq59nSUbw" |
| _csrf/https-photo_rate_91968 | "DbJuSKyoBblcFV-9jpBJRhQL0O_tw_8-fgNl7vHnCmk" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=8814a6; PHPSESSID=ed446c8a5706a8fe182be79678107482" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "33285" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778623258 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778623258.5448 |
| REQUEST_URI | "/autor/116156" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |