ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "66" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "0f3533" |
| id | "66" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=0f7df1; PHPSESSID=dcb96157c1651e919edcec89009e1054" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 03:21:47 GMT" |
| location | "/autor/66/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "3e8952" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "dcb96157c1651e919edcec89009e1054" |
| main_deauth_profile_token | "0f7df1" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 05:21:01 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 05:21:46 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_101661 | "UNPp48Mi-6Z_J8yIGlZ9O4xvJXRPVaBWJIgsrom72is" |
| _csrf/https-photo_rate_105976 | "dtk-rKgQIl8I5-SM335bJPhl4UEvI8ABhwGXBFNCEgA" |
| _csrf/https-photo_rate_109240 | "kDYC9EXMzhvAxuw60nxnIEfmojiewAi0jgUgldCOdOI" |
| _csrf/https-photo_rate_112634 | "ZRP8gNqamHhcIOlG-lolhUlqEjr1uAvQRwo6q2iTlnc" |
| _csrf/https-photo_rate_118672 | "YcFu0F8AzsJAgsxtP_QyNEr42gEg4Ac8Y_KLmq5dlwA" |
| _csrf/https-photo_rate_128064 | "qRPQTA8SMFMhbs06gjpxcskTBoIs6QyPJ2tghgJ4qzI" |
| _csrf/https-photo_rate_128775 | "CzsMEo_lHGaoByZaXThEVVTxSAKZXkWXpgFoYy9k98Q" |
| _csrf/https-photo_rate_135649 | "zM12dp918MZCb_jisCPaM6eJC5EBq9u1iJBg7_Bk5Jk" |
| _csrf/https-photo_rate_139356 | "L_lPClhsVclYIm43w1vIybgBRJQOwZZ33IDNveJe1Fs" |
| _csrf/https-photo_rate_156134 | "6qv-1hohkk1AowWgBX5oZVzOMh5Z7KIQ4ea_Q6pakJI" |
| _csrf/https-photo_rate_170906 | "yzy2bwHWU8wliuXjBd6xORF_CFcCe4syqd2ohjSuTDY" |
| _csrf/https-photo_rate_187786 | "9cXoxLEafZO0b6D7FNK4adCcq8-AwjZIMpkV-JE6BC4" |
| _csrf/https-photo_rate_195579 | "Bfxpb8idgk_2LhlUVAC0s9P24sEc9qwFXcyEMDAFHcc" |
| _csrf/https-photo_rate_202177 | "pSXsfR7TUCsw1VHEamdExLFX0k-ZVWP5h6PniS1P1BM" |
| _csrf/https-photo_rate_207249 | "NrAB4QlBtIBdZ07eUw22kNyeLClhVPfRcrid5Xn0aI0" |
| _csrf/https-photo_rate_209078 | "3JrzAH8E1FGI8_z9MOofC8ppfOYK8vaICqijgF3omsw" |
| _csrf/https-photo_rate_210618 | "9sObGXW0efj9QX9eM1Jp3JsuVNmKms-gYMnMg043SdE" |
| _csrf/https-photo_rate_214338 | "KCtGunZZPj12MLl7Otp8COYtIj6W8bwJBd_BxgiqxCw" |
| _csrf/https-photo_rate_216842 | "_Zdmt1tK-K4ktKjc3zt6Re78Y48X9d5mjaTkSboU51c" |
| _csrf/https-photo_rate_223715 | "de7Remtw0Gj-BLZDrKa6zDaBC0Xqi5YeC3c73G7PqZs" |
| _csrf/https-photo_rate_238030 | "BP3r4BpV1pjT7l2kY5sXP-Jque6L-MX7r2IfPoj22U4" |
| _csrf/https-photo_rate_240433 | "WqvV3sKry96hi1zeYJOKzDd-pHo3bnfPr77VJjpxPN0" |
| _csrf/https-photo_rate_254047 | "tkB0dIgr7PVBM1-EhgAYYOevrpcJWJotnVE3gq_T2q0" |
| _csrf/https-photo_rate_258767 | "97wJlokdf6n7LsxB4dT-ZxM693endxE25b5907SKncQ" |
| _csrf/https-photo_rate_294093 | "AjtWWyb8Pb1Fg9AW9dTS-zWsOU31mjI5opsDuIyuGEs" |
| _csrf/https-photo_rate_299836 | "t1_d-ALvYM8TwtTcwVVUc68yKps3-Ajmy10mBNTn4oc" |
| _csrf/https-photo_rate_301186 | "dOX19-DZpFdIr0h7a41cV5Oz0Q0AaVz_yntskWmdG1M" |
| _csrf/https-photo_rate_302549 | "Z2_Onb61U6VSgwpr71g3ypRbASo9CdVSw27pnQFW1_0" |
| _csrf/https-photo_rate_303523 | "H5H5LYEIh8kv07rOsuQH3CyXIReJdwocXg9ztGutwlo" |
| _csrf/https-photo_rate_323835 | "ULHkAv6ufECCSxzXHX57GkLmLZJ9SmsxSFIzXBssPLI" |
| _csrf/https-photo_rate_330856 | "r0__i9olW-DpFb_4H-SjnuqTdRs_tJGrCZC2V5WwUG8" |
| _csrf/https-photo_rate_333617 | "cDZ9I01slQ3mofU5P6nQ1bPCNGteP_YnkBVcWJvwqCY" |
| _csrf/https-photo_rate_341697 | "lqy8XcZaFTTZbrbnmcNtU_Zmj7_hODMgyH_527eFjls" |
| _csrf/https-photo_rate_352817 | "3cM7T-a0_ePmSRI8UzxJL-ZVSHR3b6hbDYWLU0QS_nQ" |
| _csrf/https-photo_rate_357008 | "Yk27UBO6AnWUM_IHTDgKIqu6-V7vQPCXvekgYL5t1U8" |
| _csrf/https-photo_rate_358511 | "3102RD2Fx6esPyD6VBEeSI1QLwzHEH0XpDeyyDA31iY" |
| _csrf/https-photo_rate_368675 | "Ww6JNLMnNcK0JcABTHnlSBncBSV6I2jlE2g90AtocPM" |
| _csrf/https-photo_rate_369064 | "5lvZZL1MD5Btiw6w_CYdVFBuaaPTWv5kGjIOdw20YMY" |
| _csrf/https-photo_rate_369960 | "sxZhh0JrP1eoBmV4tkq9EVrgpgtDWiVrHD_hvUY7TMw" |
| _csrf/https-photo_rate_374563 | "E680PXj8f_lNRonWEOCCNac_06wAlNwP51xE719Kdlw" |
| _csrf/https-photo_rate_376923 | "B56TeGuUN9QKHVPdt7xgiY22Uukvk2f1HSUpz94-nRw" |
| _csrf/https-photo_rate_382142 | "GRvnmMufoGYY6wA___ps7AhrrF2G8pxT5GqTf6tELOE" |
| _csrf/https-photo_rate_385483 | "J4wVF_zy8A57cPVs7IAA9P1xBJhLAI2csddOl0H5ATQ" |
| _csrf/https-photo_rate_408755 | "-q1zVXGY-xQNDLEBXULJQHup8aYh2KopRqVzxqXi3Uk" |
| _csrf/https-photo_rate_434338 | "dZJuXCrjTx9xzFKH0cH10_kPF8mH7S04oNCK3XUiRAI" |
| _csrf/https-photo_rate_436815 | "tBT0xhQ6iW6QBUD6VbWVJvzA-i_ZnHe9Gk7in4_Z4h4" |
| _csrf/https-photo_rate_438547 | "evTHFJhfbrOT9CrQ6CwWLINB8qaNNIupL12B_D085oI" |
| _csrf/https-photo_rate_451485 | "ckUiYZxzSmpo6K5gjdb0toNS5Fs1iaBnl6O36Z8eJtA" |
| _csrf/https-photo_rate_58001 | "GgQgERAQk7EsFJOaoQlsXw9cd3uC-LIb8OOdoviAUEI" |
| _csrf/https-photo_rate_85075 | "QWwzBKHnOknOsJjzf_NmLbRUwrrFNDIvQdrwC6XMKmM" |
| _csrf/https-photo_rate_87283 | "GkiWhVd_wCMTvbD-IXIDobKkJdqEWPsK-R5rDkWdkYM" |
| _csrf/https-photo_rate_90923 | "VsJSbUdJu64lHpU0yHojihYbjMqluZV60cDfvi1Z578" |
| _csrf/https-photo_rate_91952 | "ZXXmpKkAdAHJeYp19j0TO5UIJAyuhXQbEvuX0jnRC1s" |
| _csrf/https-photo_rate_92237 | "yvw9gii6m75ah1LFfuFqk8uPe1S1x16WsbTrmoURP0w" |
| _csrf/https-photo_rate_93780 | "FkDQR6wPezno8_jViahKnuhXRLEKQ-_jqMOPAVLJF_Q" |
| _csrf/https-photo_rate_96792 | "mqdsQ1_2Mt5szJ_LWlc0KbejNr-8zeEoJL6sFXcHWEM" |
| _csrf/https-photo_rate_97915 | "C0oQG1ZONJ1_H0we4UEKsxqdD2xfcfg7jEdDEB1ZZSY" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=0f7df1; PHPSESSID=dcb96157c1651e919edcec89009e1054" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "59931" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778469707 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778469707.6655 |
| REQUEST_URI | "/autor/66" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |