ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "907" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "d61721" |
| id | "907" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=c66e4f; PHPSESSID=5598f1ed825e94037678b0a43f09146e" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 23:53:23 GMT" |
| location | "/autor/907/fotky" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "3ff8e2" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "5598f1ed825e94037678b0a43f09146e" |
| main_deauth_profile_token | "c66e4f" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 01:52:46 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 01:53:22 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_113548 | "EZyNtuzxjuGfo_oKe3Vmp2MowAjvWHMAX_bkWSL-4ZQ" |
| _csrf/https-photo_rate_114175 | "eGQBX-0eJqCs-3Vl3oXBgly4MfQq4EDjQd6WpampVWo" |
| _csrf/https-photo_rate_128677 | "YpmV26hO9_f2PkSas_XtVOeDJ-GgKNm0IdsQ9Jcm-5w" |
| _csrf/https-photo_rate_135891 | "juFdBWM391tuD89DvYQW-p1cgZj5bZ2zjCnyUS1WM10" |
| _csrf/https-photo_rate_136624 | "u7asEji3Mh7gRPDjOI51qLmb-bQj4y2FPFUR7Ir7bsg" |
| _csrf/https-photo_rate_137000 | "0ylhBJgfnK0A_KdG1XM8FOmXjuN5GkpQi6pYavxDsaA" |
| _csrf/https-photo_rate_138737 | "pEA7FtGT3iVejuB1ZS0G4I2NbDZZ-vuLRWg-IMB7E8M" |
| _csrf/https-photo_rate_160915 | "WjD7xH0ZfE3UtPjIc7b8GRHcy3L__bZtZupDjQzCoVo" |
| _csrf/https-photo_rate_164058 | "0CdLwt6PKxbgvnrExNZy37tBoJLwYtJFsK36ONwjDiE" |
| _csrf/https-photo_rate_165979 | "aQV_EWSzohwuXULDwIfJ9ONBYaygCJZZG0MVp7lUMdI" |
| _csrf/https-photo_rate_169186 | "o8GvGisf2HOWfsqE0t3YwVjLeXIfsQH604w4tr23lQg" |
| _csrf/https-photo_rate_169622 | "PS3tq32weY1mI4rULqNj5h1R4XDz4TZGBgSsOqx07JA" |
| _csrf/https-photo_rate_170660 | "bd6cU4awwLEprtJ38DNK544SfOAGCdYPpsSuFj1N01I" |
| _csrf/https-photo_rate_183679 | "6IMO1cYbZMONNzVQVXopGytWLN1myK3EGbA5efpfWvo" |
| _csrf/https-photo_rate_204884 | "gxNbJ8FoT8-DlZhBJddxKytakmTK7D4IYpgL772_iSI" |
| _csrf/https-photo_rate_226100 | "HJ6yPg51WI5SEIN-AfL8NCXdFNdPRYE0EDJ6VTBszfE" |
| _csrf/https-photo_rate_234062 | "UNHPwc0_5sxYR79j2sZbOXr9dMv6pLuWzIxrOzu1Lt4" |
| _csrf/https-photo_rate_238304 | "Vmr9sIrBylKV9EdfLRX8KAbkgwIMRxj6a7E4zqlw7ak" |
| _csrf/https-photo_rate_241608 | "7luiUE_zKiW4ELH1oxq7c5JHu88bxMRQzm2B-XyUvXg" |
| _csrf/https-photo_rate_251827 | "MmGtISQC0qnXfS6HOWgZ1t6nT3ls-ZNK-5W5ZIcoDI8" |
| _csrf/https-photo_rate_273392 | "qZi3Tp2pHz2jilZSftkRl3-0y6375EOGOBcXK-fmBFQ" |
| _csrf/https-photo_rate_288551 | "KH1QgbuDFmhBNJcoDkUQkq89RDTqgjRHHufitX1RQzM" |
| _csrf/https-photo_rate_289085 | "qsuss_nKvbIc7QiD30yMaCK2r_enqZ6G_e7E2y6Mtx0" |
| _csrf/https-photo_rate_302550 | "gOqGudqJSyNwBUXFjiWS2Apw6RY7gaurKwG-7sV3KzQ" |
| _csrf/https-photo_rate_303030 | "EPp0oh6VP_6TAZNLBKFKoQMrTwnq-6TY_oUXEIhiImE" |
| _csrf/https-photo_rate_303833 | "XxaEbx4CM3qoHtSjeuxzS0N2M4M-e7FFIM-vCi6h-rY" |
| _csrf/https-photo_rate_340242 | "iPuHcOB2YZA5-A61QmDxlC6RvsRjlzqSNgQkMyaAlNc" |
| _csrf/https-photo_rate_344768 | "r1vz45pPrc8TqFbg0ASZjS0EiXwRFpYjYKvY8fWf4rs" |
| _csrf/https-photo_rate_347395 | "2EYywh5vml5X7HBeNqaTxXJUvOSDfg0RlAy5jXMKl6E" |
| _csrf/https-photo_rate_351848 | "XXhfGpDrotdyHwutva0j-DGPrI4zjprKvRIv4jcIO1Y" |
| _csrf/https-photo_rate_356991 | "hNX5QehasNUXksAvATUgaKTazZBPdss2mgN5BBbIKNY" |
| _csrf/https-photo_rate_365532 | "sQF71l4SkQYz3UneLTe4bo1Z8Cuj55AJ96hdeXKCFmM" |
| _csrf/https-photo_rate_368723 | "-mTBBygSFY-_yeSybrdEvLbx_Bj2GXFhJCqej-9oM4E" |
| _csrf/https-photo_rate_371946 | "K3AtRdvvBUaeXFYcqzCm_DTVE9YSbNXaieH3UXiNbk0" |
| _csrf/https-photo_rate_379407 | "eSXi79BLJWevXaFjaLw4MpogTASQ2DzY56XMWdvkRdk" |
| _csrf/https-photo_rate_384106 | "qBs_ReDFzoufX0o7YBYdF_0_j_p0XMRBMrzN-6CvPJM" |
| _csrf/https-photo_rate_386228 | "30n8fWQ5vuD_vZjB_6f2SjqoVHAU_Ug5TxGzPuDFF9Q" |
| _csrf/https-photo_rate_402096 | "LcOu8vEiQ6KeKqC63u3s2duKMCBOVjIfUjqGI7EJfMw" |
| _csrf/https-photo_rate_403930 | "XIHG6W_Za75RyS3tB2VRM9C2Xo2D6usoPxgVgfpjp4E" |
| _csrf/https-photo_rate_408833 | "zmH-JZEtybZ6mpwioQvm4GbHxCs6W92rmIddXQU5NbU" |
| _csrf/https-photo_rate_42114 | "Gyq_PvZMk-VCq-FD2xTx7pW9rW-mazBUXCYsTz58m2E" |
| _csrf/https-photo_rate_43478 | "VVjkERpL9S4NF17fD9WgKZeyke8a0Sn1cQ02UggRHJI" |
| _csrf/https-photo_rate_453896 | "vgAZdGVq4gXoFy_VSpegn4bS9aBMkOPf_azGNh9ZPoA" |
| _csrf/https-photo_rate_465031 | "4OuOzxqsuUEFkpnJbxB7L0SZhasN4sfIy4XCsNsnzAw" |
| _csrf/https-photo_rate_469559 | "qoPQcAjH-kx9CvzgBmoYoGIf3jtXmfDtatr-WgKvbSU" |
| _csrf/https-photo_rate_475082 | "7QRJ9BwA0a9tkw-vT9Jf1tz2ggkfN7P9Ipa-Q2bWBTA" |
| _csrf/https-photo_rate_476314 | "mEVcsQZSgRveLqNoGCJEDdWyYLGrGUesymd22nZ8XfU" |
| _csrf/https-photo_rate_476905 | "oXAVs-oOdLSgESWLTdQhLme6UNTWYKEdEqJsT9a5KO8" |
| _csrf/https-photo_rate_85029 | "kmw3qDdI-7EY4vv-jQYwo0QC1xx7-8TvO6lNcMDqSxY" |
| _csrf/https-photo_rate_86026 | "vYgByCR-AZUeYuriitz6yrl4nGo2k1_NKFMV3Af-12w" |
| _csrf/https-photo_rate_91350 | "TGSvSDoG8B1hB9xvRhJravMVNcWGa5l48_XN-McDUJw" |
| _csrf/https-photo_rate_91929 | "d98iAGOaifmBHazc2CfhYBUAjqqlkwlxBZbvafMLjGM" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=c66e4f; PHPSESSID=5598f1ed825e94037678b0a43f09146e" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "12902" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778457203 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778457203.2825 |
| REQUEST_URI | "/autor/907" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |