ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "16279" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "45c2cb" |
| id | "16279" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=b6193273461b1018b723719d679232d8; main_deauth_profile_token=bd6c17" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 02:13:16 GMT" |
| location | "/autor/16279/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "40cac2" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "b6193273461b1018b723719d679232d8" |
| main_deauth_profile_token | "bd6c17" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 04:12:14 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 04:13:15 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105900 | "UuQE_8WPrAlzcJ6v0YC_b6M8npE9moxCmTpa2UDIhQE" |
| _csrf/https-photo_rate_10931 | "g4q7b0-A3utOOGk3G6ETF3taY1nmk3mKXvH6Gs3qYtw" |
| _csrf/https-photo_rate_111273 | "kgvIZRTAqsqv2eHCNhXhGTevjSW3sfmiGWWSNL2m7rg" |
| _csrf/https-photo_rate_113440 | "kBemCjARwYaiG9PoF41UZ9SKfNC4WeWbrvXUPUnHG8c" |
| _csrf/https-photo_rate_116964 | "ZZCcQp9ck43KgRzoiY_tvOzNL4VXihUUgb5cU_xazNs" |
| _csrf/https-photo_rate_121173 | "KNQXW60eiYC268zSmO89rsiMhtxBIyUyvZrARr7Qdos" |
| _csrf/https-photo_rate_124799 | "uXJXN7CH2XZ5XWs14jP9w01udntvG6tUrmmYHZZBP5E" |
| _csrf/https-photo_rate_140400 | "ODK5U1S0JQZGy5o6tppg93voVMX6P2Tffnad0lu2BM4" |
| _csrf/https-photo_rate_143700 | "cUeYWtp3rmXLw9OlMngRsSaOcxtONmwNG8I9gfRamYk" |
| _csrf/https-photo_rate_146700 | "uBy4J9sKsZZK88_z4lxoHNJj8yPcDtNwTRQjFArhB0U" |
| _csrf/https-photo_rate_151112 | "P3-iUsChTBwCA9FPAwDdWJmYvMFuGCB9_L8GRQlWqlo" |
| _csrf/https-photo_rate_151211 | "xUTk6LjaxYn5us-nhKdJnqRyqA8w6QzANyaM3wyvZWI" |
| _csrf/https-photo_rate_152614 | "BtC3lc1_rvVMImWMIirwPiuJOAigS2PqeVdKPlUWLlQ" |
| _csrf/https-photo_rate_152714 | "KLTPT60ZemLpDi4RheimrTaBYRWrRFy6hkmaFqy3JW0" |
| _csrf/https-photo_rate_153081 | "8rEgZmdmq2xjS7vFWUJQYJ92vSWq5hjUlZldZlKwYSU" |
| _csrf/https-photo_rate_154913 | "mISQeIW1R6tKQ59zZxfWfVmbhqFJ4OaQuWUe_sCH0Gs" |
| _csrf/https-photo_rate_154970 | "7Z2Gf2lSFwFGKv4HD1BKeUSTqYAYmdhRIkLWB1z7ITw" |
| _csrf/https-photo_rate_156661 | "4aLDDMXq8fqY2mNaZmBdNjicXUNifFZH37Fp4NCLHsc" |
| _csrf/https-photo_rate_157088 | "4LLpdPCqKMajFkEByDQq_dQ2l6z5yjWasmRn-6xHekw" |
| _csrf/https-photo_rate_157468 | "NZoOnEGVj40abHy7mkK0-O4CX1aRadTzIx_hZkZz4kE" |
| _csrf/https-photo_rate_157842 | "5zrvLrJCCe32STptVC0GeQroU4a2CdUO2Mg3w_fIQuY" |
| _csrf/https-photo_rate_168621 | "7hq-voVJwMZzdGOgQ7ZNbAlVL29V-9PlGl6IOv-yMS8" |
| _csrf/https-photo_rate_172119 | "UFPvavohpRAgj_PwnQ487OGyEdZ7BFL_XBdj-hMz-Cw" |
| _csrf/https-photo_rate_179300 | "USwMFzYWO7YpEBScVF4LKRUVmyhizUR1UX1wZVRmG7Y" |
| _csrf/https-photo_rate_180828 | "ZxMFtfk9s1M9FrrnZ04s-2kWFdDU2610EJThrlg1K6Y" |
| _csrf/https-photo_rate_184578 | "pBecf-6z-Z71wzrPWIYNVifEY0fjt0iV2ZdfQREq9fU" |
| _csrf/https-photo_rate_189300 | "4ITfothS_UkODOhxgPlXnTW13srwUi2SJU0XI4-DQyA" |
| _csrf/https-photo_rate_193809 | "unCzlKkuH6f9_t35fPsw8ntgLlEIyaOOHE0B79qLS_4" |
| _csrf/https-photo_rate_221169 | "oDF320jb0Hb5qHfr15d2us8yQ1HMw2zKDYdtQ5skAkA" |
| _csrf/https-photo_rate_240783 | "KIMBEGZ_ANWV2hKgmNEocR2cKQ-OAvHirTdSB5g6wv8" |
| _csrf/https-photo_rate_255500 | "F2c5aZj_r2FM65oboczhZOyY2dyi3x6caRptuYZkr-g" |
| _csrf/https-photo_rate_263621 | "o9yzUukzee4y_pcB4UXirNV7kjWl_apyObiaE_n5qL4" |
| _csrf/https-photo_rate_265856 | "on_BZlasbaTmcoyTIBTHA-sVr1J_EIX8BcIjqnsjHoc" |
| _csrf/https-photo_rate_270300 | "AKi6ghaiIjHZk3aIAEhFt2R8UNtqKiILfGZRgAlHhXk" |
| _csrf/https-photo_rate_271173 | "aTb4Zue2nNEH0E9bF0r9HFRqOV0GhbVT_3dA2Pca8lU" |
| _csrf/https-photo_rate_275356 | "xAAJNVvNOpfmzg3gobwiVdQ2__reYV9cC6QH6Nuzbk4" |
| _csrf/https-photo_rate_286854 | "TNVIK0Tysn1wJvfvb48EI2VaUOInLgFvEdFsd7ah22k" |
| _csrf/https-photo_rate_379400 | "jedRNNc6xJfoZP2VPIGbbYWdC136Dw0OrRaSdfsNTcA" |
| _csrf/https-photo_rate_404279 | "YkUW6quLtewdFuDwQjwfaW5uJsxXvZxhCt9_Z-2hnSo" |
| _csrf/https-photo_rate_410785 | "SwQpzCK17p1Y513nQtlb3mVrZXzmY2WZ8GB5z2PmvZs" |
| _csrf/https-photo_rate_410793 | "tC9Xdb1iHD9pqFsbAMIRwSZityd8EpAdTUtORWBG4HY" |
| _csrf/https-photo_rate_418817 | "TdaMupHKTCVgQPWAMDCYH03a2pu1YhoiV4ONXjBrzo8" |
| _csrf/https-photo_rate_445399 | "sLvHt-4walpSQaY1764ipwjzoPM1HI87kplQfoMsM5I" |
| _csrf/https-photo_rate_449973 | "sFmN7Mb7kJbTUBI1AYd79JSLGsRvyzecxnbHbfvoo24" |
| _csrf/https-photo_rate_471800 | "2aE_4R2pyNvrUkvVACNyHatKRQcDi7-FEzd8lwhKsF4" |
| _csrf/https-photo_rate_476336 | "4OtyrHK0WFtglrkpst9ZpQnxGvCsh9vhmWB-7_urUdQ" |
| _csrf/https-photo_rate_53078 | "-GQxoaCwoHxHTep_oem-fcXHtJGeauapFqzZZLRHXMs" |
| _csrf/https-photo_rate_62539 | "f1qyCeSmgc3JgDDuI471ZCSyvc81rjVrUgzb_bbr-Bk" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=b6193273461b1018b723719d679232d8; main_deauth_profile_token=bd6c17" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "55398" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778551996 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778551996.4359 |
| REQUEST_URI | "/autor/16279" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |