ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "116231" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "5143d4" |
| id | "116231" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=d39c34b1bef2de51a6fd55bc1deaddc4; main_deauth_profile_token=84d220" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 11:51:03 GMT" |
| location | "/autor/116231/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "415b88" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "d39c34b1bef2de51a6fd55bc1deaddc4" |
| main_deauth_profile_token | "84d220" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 13:50:45 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 13:51:03 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_129559 | "DS7YCVNwBYzcqjWyUfkVpsIBQPJjfsRKnxxDdPnx2Fk" |
| _csrf/https-photo_rate_157334 | "qTf2_3akX4hOJlIgJ3hFj61X6oVCjxkF3ZqmjMmGAtc" |
| _csrf/https-photo_rate_160752 | "m7YG1fQ9Ye8osKXY36eo3QgUvWgte85c1L9xU4AMjFI" |
| _csrf/https-photo_rate_164064 | "2ZkiVLrWT4sFaLEMzi5-sMS9xB3DIxQGNqAYkrOSk4w" |
| _csrf/https-photo_rate_206355 | "A5X4eqI5174ugBcYzgquoVovSehWsS_er6iyFAucWsU" |
| _csrf/https-photo_rate_259707 | "wUow1hwZ77WR0MpTH5cHocf_GPCiJvl64LY64AnZR9Q" |
| _csrf/https-photo_rate_331950 | "xfF_GMGbzxRD2l5m5i7ps40hfYEONs5aPn4OpIAnp0U" |
| _csrf/https-photo_rate_333993 | "vELXk116C0gzT-iweuYYUBTayBQFoeVOhfEQfGuXQpE" |
| _csrf/https-photo_rate_363371 | "2jtIJjDmtdtYVEpZ8ixGUdXTccWl-7B6Nn1P50At2ms" |
| _csrf/https-photo_rate_37295 | "cEimnANBfX6wZObSROf4eZC8dkVmHOSh75ikeGxZtz8" |
| _csrf/https-photo_rate_390418 | "C-d1Pp5iVYYl9swzG04XMHbJC_9c-KB27JAJayZCK3c" |
| _csrf/https-photo_rate_393568 | "Pgxmu03brEyWCrh_YcXKfnHamfffklB1dW7b9pIGqM8" |
| _csrf/https-photo_rate_394404 | "q8j1kmoUPaiphNItzH14S7EIJmCAKNqITLcgu9_ToMQ" |
| _csrf/https-photo_rate_39935 | "FtCI4viQ4ljYVF9ZpqKJ12FQto5D6qq-MYoLvrT3Qb8" |
| _csrf/https-photo_rate_400487 | "hOFP5Cemet9enRdPaiXc4-_qlZh2sHab5ELjzQrLL0E" |
| _csrf/https-photo_rate_405808 | "hC1rhf7cgSVZZZj-IxenKGkKOX3HljyqXVAy65aIY2I" |
| _csrf/https-photo_rate_41190 | "h_O8FOpjtiL9dou04p3X_i2aRiykxMHDg5g99cNMw7k" |
| _csrf/https-photo_rate_416682 | "ErKA3EAcs1GCbMecrKJXUdxFCCHhEn3xd4HR7YM5Rhg" |
| _csrf/https-photo_rate_425145 | "Ea5qSXgQECYhu_iSF_q0X0DOjAI5nFTp9OhDoY2i-aE" |
| _csrf/https-photo_rate_43291 | "rdOCmAtJrCn4V9pP-lkqBb_qZjbR5UlLAvMLyJ37nP4" |
| _csrf/https-photo_rate_447138 | "cuvHB0krmieMpvC2cca13Q65Z08jORhkAIMrXpII2xc" |
| _csrf/https-photo_rate_52636 | "HEcXk3ahJt1wez3Np-geg0zbWGMUn_vpWQkshv6zaSo" |
| _csrf/https-photo_rate_63598 | "N6TCs8MtHJSzy8jwGXdhzgN-SvPlfUVnBO1HX5yfS2Q" |
| _csrf/https-photo_rate_67029 | "1uhzo_vHsZDxQQ1xK5XJD1XDKc5qjwfdZqpWnw-D3NQ" |
| _csrf/https-photo_rate_70753 | "VkJt0o4GPneNWRpMKgtKEtQdTqxXn_Bfg9kw6MG3am8" |
| _csrf/https-photo_rate_74597 | "6lQ3-Rawoxwq0xR3SXd-kF-XddiaSjnri9hHHQQg7Ds" |
| _csrf/https-photo_rate_84261 | "ZDahx4GoNu9NOT6Mtnu8CmvezhxqbInKQNOCaF8KUKY" |
| _csrf/https-photo_rate_89879 | "u1Wlhb9N9rxW1gt_O8Sb7ePUghgywLtKDulZ9AivZgk" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=d39c34b1bef2de51a6fd55bc1deaddc4; main_deauth_profile_token=84d220" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "36232" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778500263 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778500263.5957 |
| REQUEST_URI | "/autor/116231" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |