ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8115" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "f08d90" |
| id | "8115" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=7a30a4; PHPSESSID=f7efd648175bcb739eb1a70d0b16e20b" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/foto/67665.htm" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 21:50:54 GMT" |
| location | "/autor/8115/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "45e86d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "f7efd648175bcb739eb1a70d0b16e20b" |
| main_deauth_profile_token | "7a30a4" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 23:49:58 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 23:50:53 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_166351 | "jDr5pvGNcg5vwhqyPPJv9bEZ6PDCbbs9pvC_28-LD7s" |
| _csrf/https-photo_rate_458913 | "SrbVhgQ9YblLk_AiiDPa69ES00RFwtnU4Lo1llb9WLI" |
| _csrf/https-photo_rate_458915 | "lh0QFl-c7gUH8jFSn-VYwnyKqVpPiqdhmwzDtHjLvaU" |
| _csrf/https-photo_rate_458916 | "LGmNtwtmCARJcp7_Yhbxc8jwOgD8MpppEwCFYiq3wNA" |
| _csrf/https-photo_rate_458917 | "2PW84w3P1YwyEwOx6dxiCY-LQx9WS1wl3S-bNo9p-5U" |
| _csrf/https-photo_rate_458918 | "TjfjbIGgoyz0xDLk2vCplgHSMSrvBVcJP_5RFgf_o5w" |
| _csrf/https-photo_rate_458919 | "3sBnlX_iOAnWE59x06Qwmr_h_ktaxkS_CG2Pdr2KnVY" |
| _csrf/https-photo_rate_458920 | "h87Fde6ZfhZZ2fuvBe5c1NYk_pxrlzVlTdnMwXALYzo" |
| _csrf/https-photo_rate_458921 | "kpUSi3NMftlobBzSt_6Y6-_vswq8XkDQGRvQYykhs5w" |
| _csrf/https-photo_rate_458922 | "wGU7xpLtbHTM-C0K2qSBn9nP3U1Rql3UBe-s6qukYFM" |
| _csrf/https-photo_rate_459894 | "ijZo07Q125hJJ2SiOb7fZVXMER3HTPB5JUb2iTW5khM" |
| _csrf/https-photo_rate_459895 | "wlUCdVTQpZADjAlIpla5opdwOQBvLzxjrHPIi_cRjEk" |
| _csrf/https-photo_rate_459897 | "8Nc_-CSGQq7fBhE-VXBasJ7vZIAxIWACTC9WTVdBqhE" |
| _csrf/https-photo_rate_459898 | "G4UnAteSlS0u4zomZbVPL5S48aMvrrsWv0VvdYj9BdI" |
| _csrf/https-photo_rate_459900 | "CnMltvusQjoSrFX2OendpRL4-IxvxA8JznG5uwGIuz4" |
| _csrf/https-photo_rate_459901 | "0egmJF-qGFWS9GPmqRLPdn8NSmiowkSIYKtAudwPaNU" |
| _csrf/https-photo_rate_459903 | "Xpnikr2LTiG64GAsspMDSoGDyRBy3z010i0Ka-DZbTI" |
| _csrf/https-photo_rate_459904 | "JtWBh9uLBz_IvNMOiK1g7blqttt8D6pQb4bg8f03QV8" |
| _csrf/https-photo_rate_459905 | "4d_Ve5sIxPwXViPb6oh6XEMxmw32Vns9Z9laBzoI1h0" |
| _csrf/https-photo_rate_461668 | "werFNlx8pFzPF3UOpq7ps_yH5QiOUEmyOU-l3VgiQn4" |
| _csrf/https-photo_rate_461669 | "Abbs5e96rSMG_1zteYc3-Gd8NnOozuTG77n1546jbCc" |
| _csrf/https-photo_rate_461670 | "PhTcpZD42aIBQHO6MtCm_BQvnw0MnRRaeeHbJ4JB9ZU" |
| _csrf/https-photo_rate_461672 | "PVe1BDBo_MonfhOetPgmI1CsKyWsoEIWPcu0zrvEEUA" |
| _csrf/https-photo_rate_461673 | "SsNosUhT5b9gmGktz-lw6qiK4Pov6I_4BLU9eyDibcw" |
| _csrf/https-photo_rate_461676 | "Z7V5CxDGIihIqpt6ovszliOwbLbzYIz3tlrIpCwoF8g" |
| _csrf/https-photo_rate_461677 | "PGBbJ0nDIBXH2w1tDg2qwBE8nx7RcKyiFOGYyS4uEGU" |
| _csrf/https-photo_rate_467118 | "XMiHMvx13cZS6J6ElNR-h1jfQUbyFEeJVMtylpk4DmM" |
| _csrf/https-photo_rate_467119 | "9V83owe5NVSSnzt5yJLeE3XtlFFznlCMtt6KJE2zq60" |
| _csrf/https-photo_rate_467120 | "M6_WPJAeit8GRucATxmGVpBrALEtNn89OQPGT_UQzQ4" |
| _csrf/https-photo_rate_467121 | "Hs0-kVH2050_R7taUeVWrVkdwKNIrov-bFJnteLaR8E" |
| _csrf/https-photo_rate_467122 | "_zakR6dQsViyEvwOOI0dydaZPAl_Er9UciisFAcdMFM" |
| _csrf/https-photo_rate_467123 | "9uDwAGM3vY42W6VeG-AHNd4h7jIqRw0vrfqWLQl-OKQ" |
| _csrf/https-photo_rate_467124 | "K1W7fha6iOkX_9GxYhX2hiBzto5bEVAMZYVRsh8vq2c" |
| _csrf/https-photo_rate_467125 | "5vTw6B3T9FGtyH2ijs02B23HECzHkJsDIMKPDPJsfGk" |
| _csrf/https-photo_rate_473226 | "wjDZ11T5ZTRY2Z5u_lZrL6bOeQl8oxGVfE-FosQ68Es" |
| _csrf/https-photo_rate_473227 | "E3l3lXWuuv7-ZtWoxovzny8JKEXatUz7laJX1UgmDzg" |
| _csrf/https-photo_rate_473228 | "5EeXmThVmwkG8g8-_1W8tz-XvhxivEmH2zU-5omjCqc" |
| _csrf/https-photo_rate_473229 | "DMzZXT45NryH-ZpGshSKDn8cxwzmM538E8P8RFENJxc" |
| _csrf/https-photo_rate_473230 | "R5ZixvK8eOdOXTXJ35Xkx7EPTreK1m9n64oyzMTsKvg" |
| _csrf/https-photo_rate_473231 | "du8jsfOW5U2AKns1Vn9Av9nOPRGpTbHHYjs6l3pHZUY" |
| _csrf/https-photo_rate_473232 | "hdcgiMwtOAokvc1cDzljz4U6smFsrnHxAf_Qg6FO2RU" |
| _csrf/https-photo_rate_473233 | "9vcmIR8T1cNYhtX3gnIhVseVs96dDPfjlyS7VhWwnfE" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=7a30a4; PHPSESSID=f7efd648175bcb739eb1a70d0b16e20b" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/foto/67665.htm" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.26" |
| REMOTE_PORT | "43640" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778536254 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778536254.409 |
| REQUEST_URI | "/autor/8115" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |