ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "15091" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "2f0b4f" |
| id | "15091" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=2851e2c3589f91a3666396cec356dcee; main_deauth_profile_token=4eb8e6" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 13:02:14 GMT" |
| location | "/autor/15091/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "460492" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "2851e2c3589f91a3666396cec356dcee" |
| main_deauth_profile_token | "4eb8e6" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 15:01:43 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 15:02:13 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_108788 | "p-HlS3KugDOdsCjaKGZdPdTH0kT7WtVaupz64XbPIL0" |
| _csrf/https-photo_rate_111337 | "RkFK7MsSnXVHuBTkOk7OM5iCsiX-2g8elecrwv_inzY" |
| _csrf/https-photo_rate_117725 | "d1SHTByGdV-5sUsryw2bJ0SZEbZn4d4bFLr6lLWTYnU" |
| _csrf/https-photo_rate_131484 | "HYR8hNkgGAdwGw67JyJnQktgMKMD7icssm907izoQTI" |
| _csrf/https-photo_rate_139003 | "hAVn7sQdrcTRKU4ETt_7UdhsUKLwxxqQQNZptwyzLeY" |
| _csrf/https-photo_rate_143978 | "EDviy3JC_aI5TjgjeBLqzX01kVsB2F7PAHdKabFLbnw" |
| _csrf/https-photo_rate_163857 | "4E1FKQypAFEOjspfDn7FQk_xzOMTRfsoWmL9KNdUWag" |
| _csrf/https-photo_rate_168984 | "nDSjONoKOBxMlSNjyvAnxMQjgXcLMuaqXYz0ofylTZQ" |
| _csrf/https-photo_rate_175572 | "Mcb-2dYNFAq0saFcuA3JFOiy-8FZNTRemjlmD8FYADs" |
| _csrf/https-photo_rate_179612 | "bPQ6Ct5bgE77ZaATBy1H9wP9_FG8z6T-8S2yYwSLW0g" |
| _csrf/https-photo_rate_199911 | "KGIk56gh26GOd4hyTa1_muynJkZynYQP_xj1VtkjEmo" |
| _csrf/https-photo_rate_213212 | "iLnaZFKfZmb3WMY1iQ6Lj-g4lt0QydcAURWqwn89mE8" |
| _csrf/https-photo_rate_227911 | "aLJp1DUPaFu0Ec2W90YsHlUuAhal3AvqD7CJyF_EM0Y" |
| _csrf/https-photo_rate_232560 | "avtH_uhykr6Fsdjo4vwJAXCHYFLwbSrndYI6lbqMciE" |
| _csrf/https-photo_rate_235866 | "33jEip6qk19_n75F-u5siixDKKTfHidm-wnU32HZ4E4" |
| _csrf/https-photo_rate_244714 | "a-l9RogFu2YMksGEUGDeP2rZVlxndmSLoeu330v-His" |
| _csrf/https-photo_rate_256849 | "n5p7SUCG_DzJowuVPJSyK2OCU8bBtVsP6w-T35XFGH8" |
| _csrf/https-photo_rate_258431 | "QA8o6NFddhfCZnrMW4S0jljHKaYDCtE2O8lYYRWL3WA" |
| _csrf/https-photo_rate_260268 | "iZJZ7TefjBth9d8nVYDvm0Z4x9eYxX5ArEG732zSGwc" |
| _csrf/https-photo_rate_262377 | "EFtJzQn5yDytow1GYa7p20epuEeA_OXY2nRRulGDpmQ" |
| _csrf/https-photo_rate_268794 | "b48tfxp7zI3tiuowMc2ybkbReu_D0lqjKHQ6wAnLpfo" |
| _csrf/https-photo_rate_273712 | "N9c05obwSHild1QbQXDv7mQXI2NT9duz2eqyxfrNVPo" |
| _csrf/https-photo_rate_282342 | "2BOGKmm0WvLdmNWYG5ajd0Vt-kdJEPqZRNeoJHMrL9I" |
| _csrf/https-photo_rate_290336 | "IJGxcYwEPxdN2zWpenvTEL7lvI9p_yC9aiJqKHmnTPI" |
| _csrf/https-photo_rate_295425 | "T12xKFtZsttcowMPP2yZrcMF5wm_Q8Wx1hhIpH7MZSk" |
| _csrf/https-photo_rate_316328 | "8LAX4b45q0dArs9bElCRIvOX-SvstE-HHzoGMS1CYxg" |
| _csrf/https-photo_rate_323878 | "yqqCm--4AMNCE1k6be9yxfyGdxL3BFyAHQx7WN16-ls" |
| _csrf/https-photo_rate_343309 | "EH5Bm8HwB4OXBJyPZGX6RLZqmGrr6tHGMS9eQSxZWAk" |
| _csrf/https-photo_rate_344361 | "l5baGYQChmKrWSqeIqMe44McWdOKBkC8MXLpSi-4u8M" |
| _csrf/https-photo_rate_389257 | "8Uzxk9uQwD3Sf_Kv7foTJhoLvsYDwk1jB3DqHIieJro" |
| _csrf/https-photo_rate_421200 | "cbpH1zD5TviCXldt9Phs1KcrIg61FJvA5bLWRPH--dU" |
| _csrf/https-photo_rate_425723 | "zkuadJXHKdK7Q506K2_otkpBvHkWR06xasOlE_s0TH0" |
| _csrf/https-photo_rate_432148 | "yyJgdjMEUL7tr3yML9-N1rlk4Is72-flOtxXLjzKoMs" |
| _csrf/https-photo_rate_476210 | "T3-z9j2cJ2DOHENjoPfvn2JEAmZtdH8N7m0TJ8v5cvE" |
| _csrf/https-photo_rate_476219 | "XFAujD7yaVGlTQgmc9j5XX91rv1wvBWxGoUjnQNWfeI" |
| _csrf/https-photo_rate_51921 | "5za36WId4wnaun19nJdU71Aijeoe8QedR3A3RWzBMnw" |
| _csrf/https-photo_rate_55389 | "nt8CmnF4Yk1EyKjByqmkyR-zHgCizJRg_WUQAo1PmUs" |
| _csrf/https-photo_rate_96742 | "QxLe2JY4FCQEHR7VeiDvvR-MDKIg6tGyYr9c2ol_B_U" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=2851e2c3589f91a3666396cec356dcee; main_deauth_profile_token=4eb8e6" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "61497" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778504534 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778504534.4374 |
| REQUEST_URI | "/autor/15091" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |