ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "114205" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "236989" |
| id | "114205" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=d8d7099938979b7451b7ad14064b70c9; main_deauth_profile_token=c0cc6d" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 02:14:07 GMT" |
| location | "/autor/114205/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "467d3f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "d8d7099938979b7451b7ad14064b70c9" |
| main_deauth_profile_token | "c0cc6d" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 04:13:31 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 04:14:07 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_131300 | "qmkkWMbl4MJ74Xq6o4ZFz-TXwxRvb_4MTSPVKc-tW2A" |
| _csrf/https-photo_rate_151131 | "z7byFC3-DllOZGHU50E13hLLp5_P7ZKFdUDkj6pUIVU" |
| _csrf/https-photo_rate_151166 | "Ko77fbl0U_9yarezawe9S3sf5YUDRUdgChnn-6fB_Po" |
| _csrf/https-photo_rate_152413 | "JtgD5XdexH7vIGR8HGJ7XC8GzR4Nx6LHmsBp2XryNGM" |
| _csrf/https-photo_rate_152642 | "vF0l9wvzH5XgmDomQEXTtY1H_mIcQYksEEwXchAC-e4" |
| _csrf/https-photo_rate_154310 | "8pKNqUFY0gErsZGNnWAuXIjlufX3Oi15vULky07AheM" |
| _csrf/https-photo_rate_154956 | "c-IAi_0WqyE2vdGGql2Q6tfa5KAuZT2ypFSgypxdpvg" |
| _csrf/https-photo_rate_155615 | "2u2uP_X3lCbzzEJk01ZCTEwPNmaDoRLTJCt2ZoEMw40" |
| _csrf/https-photo_rate_156211 | "vMXCnW6x16xj6Znij8Alafq4dmRHjXg_uUBshdMycNg" |
| _csrf/https-photo_rate_156321 | "evQcFSgWUZDCEAxAQZVV9Fd18GM98mOhip3w4LeJeyI" |
| _csrf/https-photo_rate_170828 | "gZgv52WhTLi9Px-oEKQcBE8bccfit5gWeutc4fBucT4" |
| _csrf/https-photo_rate_177821 | "cNkin2Ecr-sEtsLdgr8n6sgsVbnCcyshVivGT9dh8RA" |
| _csrf/https-photo_rate_218939 | "3_6KkamvMXx1ijIbXehzaza9xr_jdt-jEQ9uDnJUwBs" |
| _csrf/https-photo_rate_224881 | "ltcBQhY1h9DF_Nf2onQmC3CpOVonA4GM2ugmV8r7b1Q" |
| _csrf/https-photo_rate_236968 | "CO3Q5JTfZIoz__ZHH-lNEPeCAdxUJNB1Soy1R-j-gPQ" |
| _csrf/https-photo_rate_241974 | "P20H2AGPBwbKQ1SOLOC2nzdtR2J3Ia29wdFgRklxVu0" |
| _csrf/https-photo_rate_250917 | "iLRppx5BSmLrmD2TevOU-RpYsQip0Zzlws3mIZjTWus" |
| _csrf/https-photo_rate_253279 | "GorxKLS0nvGYrxTg20-SOk-EcJKN8I1b15pOkESCx0c" |
| _csrf/https-photo_rate_263921 | "kQMSI_Ix7UwIDu_ZPZLLLBriWdd-uo2UxiuW-_aqoAc" |
| _csrf/https-photo_rate_318431 | "0KtvBKdeElckCPpccKJrn7HzXCrhmuyfmkJh1OxlaDU" |
| _csrf/https-photo_rate_321662 | "HMHYj7QNOlTOLEJjbEabmTdsuctAHcGF3mNO7sVeEbc" |
| _csrf/https-photo_rate_327321 | "JTt8ysg76wGWAqfBvSTEjkCcy0v_2FEvbguoWM7HFDI" |
| _csrf/https-photo_rate_341800 | "FOBMuqmKtgbtLvDzW3VIK6zxXDivQ195TqNrULpJz7E" |
| _csrf/https-photo_rate_380054 | "7ueEXfIsRSUc1fhBrJ3CNOlIkSLEi4AeNAtiUmB8Aps" |
| _csrf/https-photo_rate_380909 | "LDvwCP0UhSXtOphsN6LI-6ZNt4Fob2vS9HZ9PO3lvc4" |
| _csrf/https-photo_rate_405279 | "55dgxkzVJGIKJhygCE2AOKSOYSRGdz6jL2ID_vyo2iM" |
| _csrf/https-photo_rate_408939 | "6vt0RFWWIWesno1BK3d7AGcdfoTg2zGO7VOVu8HdPkU" |
| _csrf/https-photo_rate_423037 | "tzNyljk7uU26HMG1oLuDjhCcSG2HpuJEJieVAmwvX1E" |
| _csrf/https-photo_rate_426297 | "fvq4ZjMGZu2xVw0vPlE8iSQuhOFFgQ7w4fOYsmTk_Jg" |
| _csrf/https-photo_rate_431974 | "b-bfoOOdPQVyzc8fvDsJSSg04bIX5eGRJ9NxfQIKMrQ" |
| _csrf/https-photo_rate_450215 | "X3tsEobArEh_N9Xh-z243OudJuqUjAbCZCs7UPVE6w8" |
| _csrf/https-photo_rate_64839 | "_FYGVhkcTWsEqNiyKorlwvjIQFcvM5GJceO5UK67yxU" |
| _csrf/https-photo_rate_64939 | "h7NIA7o0IO-_2aFYicjiImxNY9e2UmW_c5oAdRC2yhc" |
| _csrf/https-photo_rate_82700 | "QRIPAdIZh-AoQUrMc1vR4OFq1clwJs8mLG6_FadSJxU" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=d8d7099938979b7451b7ad14064b70c9; main_deauth_profile_token=c0cc6d" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "47243" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778552047 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778552047.8427 |
| REQUEST_URI | "/autor/114205" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |