ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "1806" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "bddbec" |
| id | "1806" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=814afa; PHPSESSID=8e0b014d1f09515fdb0751837dc93f4c" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 16:25:20 GMT" |
| location | "/autor/1806/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "47447b" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "8e0b014d1f09515fdb0751837dc93f4c" |
| main_deauth_profile_token | "814afa" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 18:24:52 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 18:25:19 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_104917 | "ar9QML2Pw5o79nbpcY1dp1I4lV_m8cRMjE5qaxj08bM" |
| _csrf/https-photo_rate_105180 | "SQEu3kNeKvKRvfy9Kp0FDGa1FQOSBy-9Wgu615EyIPA" |
| _csrf/https-photo_rate_105524 | "-FglO1nfO72GoiCTeCrJL1nEzBFnzueVUm507MPERSA" |
| _csrf/https-photo_rate_108140 | "d73m7lH9P0Fjg4c2iWSqFvxPZPf3_w8QfMUvZZxFPgA" |
| _csrf/https-photo_rate_123011 | "VikqcS8-82YxjIp_Y7IUy-r4E-CTkBWi6I2OYJ_IFrQ" |
| _csrf/https-photo_rate_130417 | "Rs7SVR-1_DD1-XTOITMC5uB9ggaU9-zMk2xJB4YbS-I" |
| _csrf/https-photo_rate_131930 | "tFwCChzBwQbDtdFACNw_-PQKn_mNfh2GCg-lLSNRaPo" |
| _csrf/https-photo_rate_141898 | "UGVLskWNXoMXqktpAuDs51Z0bL4uBqUu5sRu7Y4el7k" |
| _csrf/https-photo_rate_142347 | "yWUWPzzGdy5wFS0fXqGLNQ9OyD-etGCQy2GhO4HG95Y" |
| _csrf/https-photo_rate_143760 | "4fLCkVwLlri9_5A-dZzQPaDHijNZhEHi5L4X9p1pFjc" |
| _csrf/https-photo_rate_153604 | "TTqBorLGwLpuwjOeYqBU-ol_F2n7lb-Z0yFWG_B_Mb0" |
| _csrf/https-photo_rate_161498 | "rjHtGwQ5l85pF6TcQEqSWH1lvALsc9JurWtzb9NCMS4" |
| _csrf/https-photo_rate_162703 | "sZRJ0YTfQK02Z4Vj5LC7B6VBdaSSlX4MZBN9lbi6WJg" |
| _csrf/https-photo_rate_168042 | "jJnmmbS8tKc1zCEVHZAJ7dm2F5REKTtMI_BoUEBTq9Y" |
| _csrf/https-photo_rate_168766 | "vZGSRY69gbkqt6YSQ7umXoGnJjfiwVb6yWuk7BYcLa0" |
| _csrf/https-photo_rate_182304 | "Xy2ilBl5HIj84n86QGVMtfxeEkPQpO8c-Ad7Jyn79p8" |
| _csrf/https-photo_rate_191405 | "ir5aMxGDfbrf0kEW-yGz-oAlm37MCkYBRSvddJ3mOPE" |
| _csrf/https-photo_rate_191575 | "4jmKIbi2kNAPqZb9Jfb6qnBEz0783iaNaybC2qc2nZ8" |
| _csrf/https-photo_rate_230834 | "O6OnXp_I5F6XXw8Z1S5RYtZcInmUPnCTXmi-5uNICDo" |
| _csrf/https-photo_rate_232059 | "ovSFHexRbuMSGiYzZhrQxr9V3RfH5TXOqeMu0F9iVMk" |
| _csrf/https-photo_rate_259433 | "B5HNSEONt3p4L-bymsXZDWsh9qw84UVizxmFYErUBkg" |
| _csrf/https-photo_rate_262228 | "bE-GWe6V1Dz2P0sTdfdOJzk2pSWJEAx6Mc7nhrEwBlI" |
| _csrf/https-photo_rate_289597 | "6C5N9yqfu1iPn-RWdBbeJF732mJ2XkEDGozoxXeaj_E" |
| _csrf/https-photo_rate_298456 | "_K7QIsW8UazwTgABMNO6A9EP1x8rktpWAbf0A1n-KKw" |
| _csrf/https-photo_rate_299416 | "Nxn9Ln_70ZYFPg_U9r_NAWnANQ1tiYcPb0gxiZvJu_s" |
| _csrf/https-photo_rate_305418 | "EWxSR35RS2Ob2jpSi-QY7tjWcBcouFQjgqaKyS9-8MU" |
| _csrf/https-photo_rate_316269 | "Qo0kLmkcoAUqT9XjAJZgQX6Cg5z6O6IYm1cpqzKzbvc" |
| _csrf/https-photo_rate_319567 | "sn4rsZ9j5WutnqJ7SYyX870NGxku8WPRAMLrPXHvmmo" |
| _csrf/https-photo_rate_342537 | "QJvhp01Tan_lpmFPdTnK5nfqJL-Gd5xQL9bpTQbiFAQ" |
| _csrf/https-photo_rate_354207 | "nKGUHFv2ysdUejJAeIFmFb35Hc4WfLm0UjXuVkQU-C0" |
| _csrf/https-photo_rate_355081 | "KdhFF9tLgKYYiRIL-TLu7sAbSewVSGC6fAhd2PZ6FcE" |
| _csrf/https-photo_rate_369811 | "LF6aUokiTgo7D6fKoK3qssEz_9w0cKVv7C1t-K41DQ0" |
| _csrf/https-photo_rate_370789 | "R8eUngcnChhbROCqTq5TOD8vUB89Z9xRAUwxoMWxweg" |
| _csrf/https-photo_rate_387578 | "dwwyncGkWPZyPys83Xzs2FoX3zQ_DyR-t0JJrTPiOSo" |
| _csrf/https-photo_rate_411107 | "55hybHMonH5ixk8YGKgkMw6RJ42CFdbvlAxvJd1z3xE" |
| _csrf/https-photo_rate_412770 | "8IvfsIdtLENSpNZ5emdgUCVOAIHxIdBahxuBGxhntuA" |
| _csrf/https-photo_rate_426142 | "Xd9Xa9OQGwlEs7ssDHIimrQwQj_Z18ebi437AZYQLJM" |
| _csrf/https-photo_rate_477581 | "1ztiadPW6b4mJrh_WJaR91OFZG3Xg1SzU072lGv1dtg" |
| _csrf/https-photo_rate_81110 | "s8mlSHVb1bu377O-92rU7WZSRegSmuJXMv-wqZU0zpU" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=814afa; PHPSESSID=8e0b014d1f09515fdb0751837dc93f4c" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "46264" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778516720 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778516720.2052 |
| REQUEST_URI | "/autor/1806" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |