ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "482" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "7f78a2" |
| id | "482" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=6acb6651dafd956a555a52e99ab33390; main_deauth_profile_token=50c0e1" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 07:25:29 GMT" |
| location | "/autor/482/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "4a61fc" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "6acb6651dafd956a555a52e99ab33390" |
| main_deauth_profile_token | "50c0e1" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 09:24:48 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 09:25:29 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_119359 | "_tG0wBSnOAVPt_M74NlRVr2DixmmJW0FcC76llnwMA4" |
| _csrf/https-photo_rate_136252 | "dLCy4S6HZnATo6ZKQTTv-_1rFi7Ntykc1vSeXkF3zlo" |
| _csrf/https-photo_rate_178503 | "_8XFvxUEPte8A5E_DbR7f2GZVGoPubaQA9kHq1oSy2k" |
| _csrf/https-photo_rate_191968 | "pfGzRJVNllIQkf_fR_FLWWcLeZrgszgupq5kPPu-6co" |
| _csrf/https-photo_rate_201264 | "3l6P4ezTB33QOnG9VhwWVjaeHzq448PuBJCVG9XuhjI" |
| _csrf/https-photo_rate_202033 | "qt0GV7kxthrRHot7A8w-bXnqeVZdPgDcj6Gopc6LPwM" |
| _csrf/https-photo_rate_229293 | "V-HUOWlkxE8N5uA7tgjYOgjWT-3f_T5b4anxIXEPTJc" |
| _csrf/https-photo_rate_239063 | "wP-nOOK7jI3d1-sCadQz2betg23Jn4FRbj-7MBW7Beg" |
| _csrf/https-photo_rate_239889 | "FTJEcsjt_DWAOXT1v2iKkJ6N1KVKHjdvqzSIa1yVKXI" |
| _csrf/https-photo_rate_267698 | "4RwMkKkW5AGhEe1ZA4tEtqFNfZk9yi3sBOx5RRSLCWM" |
| _csrf/https-photo_rate_28147 | "c_s7IUJEV62hw2z7QxJDX5F-evUPuoO7DtjVGWBr5Mw" |
| _csrf/https-photo_rate_285484 | "mnt-A_vParzu_Wfnj4BLfxzJaH-dkMKKuFGhTMQs0Vg" |
| _csrf/https-photo_rate_3129 | "LY2hFm6yN5VrqH5MTOCLwPv9k-x-GX-j8tRiQefdGWY" |
| _csrf/https-photo_rate_313185 | "ABtnXUY868RZl9zOOKHDuSjUnO1Kda914QKOEqOObWk" |
| _csrf/https-photo_rate_337017 | "jW9tQ8WPjDkATYAPq-q5nnc-cpKfZpcNXOdZ_MjMHdM" |
| _csrf/https-photo_rate_3746 | "GALzFg0-lCgPabeElBdyooizSBYiPBHFO_s1dOEcmS4" |
| _csrf/https-photo_rate_375623 | "SjNLRNxXe2aNq2B5v88ayPd5pLVoNnrD2ncxRS9SkfE" |
| _csrf/https-photo_rate_396993 | "hR9WgwaNdValnBX_v2cd2FdXQTm9graAfuYesJF9KNA" |
| _csrf/https-photo_rate_397013 | "LJk8nu4YGqf_JNnau_HYJsKpEqPq_kwrcutHAF8vzq4" |
| _csrf/https-photo_rate_397932 | "Yiouicnns0F9wCZCIQkMz1WuFNAZzXMXF0mLk0bO0Uo" |
| _csrf/https-photo_rate_409393 | "MN9fXYnSA5wk08R-oD81onSO2gMNdzr5yKZS7GOA2ko" |
| _csrf/https-photo_rate_41191 | "OFtNh7cprUm3zCYYTh7XMaoAfOR32HZjHGXFxs-u--I" |
| _csrf/https-photo_rate_412451 | "18GN8-vOli6iuEaIBZTX8leotLD3vqh2wW2dQxMr-VI" |
| _csrf/https-photo_rate_413458 | "18IHefs9ii3IJDmO_CSwZvs-Q5dlKahf8O-N5Ht9gKE" |
| _csrf/https-photo_rate_415343 | "BOKOMtFACmNc2jfSYK2Kk8UJqJ4ZeXj6MOqMqrwv6vg" |
| _csrf/https-photo_rate_41809 | "kKiOvYNZrywOg61vs1wpdRClsj1ziqNzzaA55uvLEGo" |
| _csrf/https-photo_rate_424201 | "cFOSo6WP34y1zhLB_kD-3rhRcbcvH0kY2CEieJGvaTc" |
| _csrf/https-photo_rate_435263 | "YKqNBRcMkUqE6S0L-QhtxKxyQputkAMRNZOZatsKd3Y" |
| _csrf/https-photo_rate_4376 | "nPCBZu3Qmacqt8-OkWUDGMjTTh5IFBOYGrHdXwQ8vLU" |
| _csrf/https-photo_rate_4411 | "MqukKzNzryVQpYWfOJSqcHD1RAiw1Jsv9GmcpLIaRZ0" |
| _csrf/https-photo_rate_44280 | "T3SRVtxQ02p__Ar-wzSnGpqMbspjG0C8qb37i2OT5yM" |
| _csrf/https-photo_rate_449689 | "jMv5SZJXlGpUCFn1yx6o35tJHsc18I4emjwKPfIpzDQ" |
| _csrf/https-photo_rate_48147 | "cK5LDz069U-lVotxfr4bnZL5Fuq0usxfhozagSBX2l8" |
| _csrf/https-photo_rate_48619 | "wxAPUmCaS9HH58YFUopzScvH5wiRZdW9PetmduNXuH8" |
| _csrf/https-photo_rate_48907 | "ftgEr0FcHlAUccYO2ZC_YkL0nOJePyVhpCXUVJLrecU" |
| _csrf/https-photo_rate_49809 | "z5Sj6z3dMQiVWNpviOVSnjagfwtK7Opb--b-VN8ChO0" |
| _csrf/https-photo_rate_50816 | "OFrDXE4Pps-WOr03xsrbeAvW3LpwfsVglrANyV7O80Q" |
| _csrf/https-photo_rate_50870 | "fCN8wtka3I51VBQfSga_hWqHwWtBg1HrO4xYkmJViHs" |
| _csrf/https-photo_rate_53604 | "6fLqIcK4U_b_8u2GHnZYK3fbhH0HsQQrI3nndorC4-s" |
| _csrf/https-photo_rate_5671 | "OpNUV9bJB15bojd4LyqZX76c9x4c4u-1uL01hAHXCrc" |
| _csrf/https-photo_rate_58686 | "blHCT2wsBLZugAE9HLs6gBZh6ACATp7H08pzxndSEpQ" |
| _csrf/https-photo_rate_6187 | "DIwjnTlc3W-BJ5pL9nb48ubLRxfB35NDqlY4_D14ryY" |
| _csrf/https-photo_rate_64065 | "oOrmYEwvsE2hvI94OTSxaDYe-d4OtDmC6TwIvHyvx2o" |
| _csrf/https-photo_rate_65076 | "URLrpd6hAl2IIkIGJRe3xBPCep5qa9ffVzwQHt1v6BU" |
| _csrf/https-photo_rate_67484 | "gBZzGF_k1iGY18jc0X822dkjjMXnaJ3JxvWIyGxh-Nk" |
| _csrf/https-photo_rate_70542 | "cyf_JBrmz57_2i-fW6JdnxraQCB5552Ept8D5Z6h5j4" |
| _csrf/https-photo_rate_71289 | "3hsKJIVIAJ8LUGv3cMJi4zEMs9BcgvQQ8NwH1luCWwg" |
| _csrf/https-photo_rate_72115 | "9dPMXmQ-Nf4gv3rFOoKfCsVSBLUsZbmqiz-wmq2S43g" |
| _csrf/https-photo_rate_74682 | "L-eCKf9QWuXgTRtPGNN8G62bIIzDFVFmV68ErSPAeLE" |
| _csrf/https-photo_rate_76015 | "5uKK3codtGa9mE0DHed2fIt9pun4qAa31ocCfT-3me8" |
| _csrf/https-photo_rate_76145 | "hC85Q0PGKvDkbMFcK_FrTmOtXG_sSkdCIuFKYlTtg98" |
| _csrf/https-photo_rate_76253 | "3Pqp2gqF_Q2t0jgNrOxPAuCGotcKrKok9swXo38lj-g" |
| _csrf/https-photo_rate_77076 | "0KHb3LF5RPv8MYpJByq2B84kmoF-vaaZW8c89-7LYzI" |
| _csrf/https-photo_rate_78635 | "vdRUfeqeC5zJ_EQFQ1OhQCqsDOgdPP5u019QqgKE6sI" |
| _csrf/https-photo_rate_80205 | "0wmQ-ulZrOaYjGIW-KkXSZxjVRW0NPnb9JWrVIy-HYw" |
| _csrf/https-photo_rate_80587 | "KREXw9dfTcMyJXoqTdzeRFGT9v7uhOV09nSJvlU3kMc" |
| _csrf/https-photo_rate_80593 | "yXWcaGPELAKg5_Rp-PswAuEJpRFGCUEK6YG5wTiXTKc" |
| _csrf/https-photo_rate_82995 | "h47w3yOatAAqTzmv9KtbIxni2oxVviUVWnIj36YzwUA" |
| _csrf/https-photo_rate_8440 | "YhYwZEFAOyvzezNCeG_wzTNwAZ4kz5YzFZd-IlkBsDs" |
| _csrf/https-photo_rate_85191 | "eq2m9uTONZoHz1FpcwFexBaEfq7hIwHEeAXAjotlzqU" |
| _csrf/https-photo_rate_9532 | "GRdI8mO3nz5qPWa3_USUkHIL5zVxcDn8gxfLPNenb7Q" |
| _csrf/https-photo_rate_95375 | "pWicMr21NkWI7LL-uADLEn9QwEadMosMK1pAmpoWH7Y" |
| _csrf/https-photo_rate_97541 | "ZEMXqBvjsHeJ2puuLAj8vRXVf3dFafvd33WSRKcRZZs" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=6acb6651dafd956a555a52e99ab33390; main_deauth_profile_token=50c0e1" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "50292" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778484329 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778484329.9328 |
| REQUEST_URI | "/autor/482" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |