ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "14432" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "301092" |
| id | "14432" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=a4eb5c0d677c356cdff124994592250f; main_deauth_profile_token=4ad206" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 21:07:57 GMT" |
| location | "/autor/14432/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "4ab07d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "a4eb5c0d677c356cdff124994592250f" |
| main_deauth_profile_token | "4ad206" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Sun, 10 May 26 23:07:21 +0200" |
| Last used | "Sun, 10 May 26 23:07:56 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_1445 | "wz9JnxaTfHyMbnLGHoZlKxkEPZBrZOplKMC4rmcGpSA" |
| _csrf/https-photo_rate_155348 | "CGtrsgHHbzf6FQzQWn1F_AXLid829AQMVcgYjKj2aEU" |
| _csrf/https-photo_rate_169455 | "7Jzntc2Hz_eksafhJsXVKqtnBedv8YWOOoWkWHKpB-k" |
| _csrf/https-photo_rate_169652 | "QvpVa5KDqBBgNcF3Mn1-pcR_lxc2ix00B5ncerp_4l4" |
| _csrf/https-photo_rate_178181 | "jSS0PzHcHA3N5arvi5r2j9P8BCUtKWB_sbCCyE-IVNM" |
| _csrf/https-photo_rate_183263 | "aBz8Q2UsFsPE0llAF5ZOXBrVtK2deBXYOzpJpI_ZEi8" |
| _csrf/https-photo_rate_196883 | "37Qttg6SJ4XUDPwoJRnHxfKETf8gy9s-TVRtriTGJ-c" |
| _csrf/https-photo_rate_196897 | "Z5ERVQ6iQcCTT_JYH3-66ZgpjuR5QY0eGW-UFh4vkHI" |
| _csrf/https-photo_rate_198550 | "gtFkhGo9RQh7Erh-EbXmJGxpVWXlboEfBjGCOs-XeZs" |
| _csrf/https-photo_rate_228652 | "0fufDBuTI0zK_4tGSPiLTOE_IJunM9ngt00M-7WkG2U" |
| _csrf/https-photo_rate_24092 | "7NpHgddVnyBubXJNsPXbxnTUKJAemhimDIJpHXT8i_4" |
| _csrf/https-photo_rate_259245 | "8NyAAGLmxwhCpDIXLviUIu-Bo1hk6K5wQE4kDNy2esE" |
| _csrf/https-photo_rate_281118 | "W-3tvFBsIo-EyRuzan8y4zQICKiiclZE6RXt9CWx4bY" |
| _csrf/https-photo_rate_286182 | "qg-3p0FqGYcUyh9Tj_oD_uhswfhC8bD-bJYnTmEZb98" |
| _csrf/https-photo_rate_293161 | "0RU2H6YmuskvZJyzjYM77hauT-ZTXIwd93RLcVwzHNE" |
| _csrf/https-photo_rate_299771 | "Cthz3QXh9lb689T0zCsUjCZ7ozIgo-78zRlRprlBVOg" |
| _csrf/https-photo_rate_312840 | "rZNibJCH8joo0k0_XPbXQhx-d4tnRtRGsa46y45rEZU" |
| _csrf/https-photo_rate_313604 | "rdbzRG6XYM2TePeNOnASibnqGqFA7nGZebtbHAqhmAs" |
| _csrf/https-photo_rate_342811 | "hsx5vhPzR0weKS6JELDZHsP94qbwfTskFC0jhzptLEs" |
| _csrf/https-photo_rate_367134 | "FWRYOsHmXRxRRlT0iR3EKt-shctEw5ZVOXxtfMhv6xo" |
| _csrf/https-photo_rate_390779 | "P-oVzMu83G88JcqB9w2ywQjBhScvxeq49s-zuzLuYEQ" |
| _csrf/https-photo_rate_390889 | "LFL8lhu0bRPjHHTLslH4_ReDhcvVEyQbMpZpgClehW8" |
| _csrf/https-photo_rate_393501 | "cAfxiR5rR8hMyiKye_wcPyPq9oxhMI7CpgxB2tCmuPc" |
| _csrf/https-photo_rate_396013 | "EERRNzYzui32JiCwL6sZ1XwgaOBZp3Az37u2eCnbWvU" |
| _csrf/https-photo_rate_40595 | "oYCFoFGun5_PWNEdC3VmSbkGzVx2OK6RFaKd06wSOyQ" |
| _csrf/https-photo_rate_407303 | "Zrrem8CeoRyzvTLJ4PYIP7J_O5BZRDnZDoaZ4FQL2Jk" |
| _csrf/https-photo_rate_413358 | "ilTYW7zg9RfToBZvRNrW_w_-Mj5o4Pf59C08zXbpmTw" |
| _csrf/https-photo_rate_417552 | "j09t1OHcOH0oTrZm2Y0L1VaLD9eBVTWunZwFc846EXE" |
| _csrf/https-photo_rate_424573 | "EmloiutfLYmZeYJbqkfJo1yVUONfhrBowGSR5FXBs6k" |
| _csrf/https-photo_rate_42545 | "ktEmwfIQgk9XpB6fWjwWLNNrjBr38zRcFhoaLxPPTW8" |
| _csrf/https-photo_rate_43318 | "yhtYXpmw5NkSKSWV1ji6RHIY4mImqe6XgjrH7hlIudY" |
| _csrf/https-photo_rate_45657 | "u-i6bGBp6LZjvCfBJTg_U-MclQ5vB-Z8ULKYp_H_X0w" |
| _csrf/https-photo_rate_45685 | "3kpzatdVt6LGeRqR1W0l_scMVJOjdvocnEUKXV8TbFo" |
| _csrf/https-photo_rate_46199 | "gu9vV9sR24gUlTppb_xwKt7Us6w_sOY2QKKJOiK-P68" |
| _csrf/https-photo_rate_477264 | "C0Z96eZXsStfaf1Gd_qDqCh7nJjaYmqleWHE3nBHf9U" |
| _csrf/https-photo_rate_477702 | "HLqa8IlsLQPen0xgaA85VU5PGmHYaSK806CWT6QMo0c" |
| _csrf/https-photo_rate_52813 | "jRv_k6mJX3UsliA1kPR53_G3aZ0ZH8JPPDW2-RO644Q" |
| _csrf/https-photo_rate_64600 | "nJVY3s9RH90tHmUKxGSOsbccGoFK2BpozIQWNIHckv4" |
| _csrf/https-photo_rate_69065 | "ipdhKKp9wDOe7IwqBrHqzousWlGxlOROeQohAfG-0lo" |
| _csrf/https-photo_rate_70683 | "lwrTPDlvu3h5FH5Ee2xsxbLDPnG16bgdqHCdmU5_Hqk" |
| _csrf/https-photo_rate_71485 | "XBsbqJKm--b2EzVK9NS6PAu01MwlcpuVAOKIDnuJbtY" |
| _csrf/https-photo_rate_71810 | "qLWSnyJE8bIsu1cSV2_vVnt7cfrkgCjBSL_sz5NJHqk" |
| _csrf/https-photo_rate_76148 | "RH8VYBmQKkhSDkVGhN224oIrnrxFCQ3tiFzWJKwku10" |
| _csrf/https-photo_rate_85495 | "ZhwwDVshDNFlsFZl3TMwFK6orzELGSVJ6QlYzg3JZCw" |
| _csrf/https-photo_rate_87205 | "VbM6sxXhlDxFAy3McNvl4scdVTihsZlEeY54wvtDB2Y" |
| _csrf/https-photo_rate_90641 | "vbV2vQFtAYGC2GxOtg2fxbdeLW6ioBsXnHJ6GGLUxrQ" |
| _csrf/https-photo_rate_97549 | "rjtWwq3rqSHqNC5kroawxk0jCYl-L9BARLTr6rT43tk" |
| _csrf/https-photo_rate_98447 | "HfxkBF3P-ESLmlq3-nA1NWrCKd8wYALxaDBcJq-UzC4" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=a4eb5c0d677c356cdff124994592250f; main_deauth_profile_token=4ad206" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "14377" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778447277 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778447277.0909 |
| REQUEST_URI | "/autor/14432" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |