ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "6447" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "50d47d" |
| id | "6447" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=e398c00afd813b3c3ee2a40372aadad6; main_deauth_profile_token=182762" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 14:34:52 GMT" |
| location | "/autor/6447/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "4b5de9" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "e398c00afd813b3c3ee2a40372aadad6" |
| main_deauth_profile_token | "182762" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 16:34:35 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 16:34:52 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_122646 | "LV2Ak9scPwkwhKmxFuN3XPw-h44qOMF-DBHX1Q7T290" |
| _csrf/https-photo_rate_132622 | "j4-9LLDuwVQ_0ffNz5Q-1-1EpRB5nGI9BMuRw8MkAfQ" |
| _csrf/https-photo_rate_138990 | "tjf-ZKPyHwvsrwiAQV_a_SR2Uyk-xLrSnTepTmFDiQo" |
| _csrf/https-photo_rate_141797 | "RcfDa3TYTWKCRTNdH2yrw1WdbOJVgrg7j3f6pjW_nrY" |
| _csrf/https-photo_rate_141833 | "eBwg2G32Efb1AhemoCCm8HB9vRRBap0nSNQUes-18_U" |
| _csrf/https-photo_rate_156998 | "l8LqkEeoUF-ltFaWmTbfGj3g4nkBkcF8UuI2Kp9c8-Q" |
| _csrf/https-photo_rate_183317 | "6Z05ZFZ6wsWHVckUduRcwk7r8kj4dzuKZv12-o-LTLw" |
| _csrf/https-photo_rate_184943 | "-0PeXK8eRLzedbMKjX5RJplRmB2xyAljXSwZoDYXhfQ" |
| _csrf/https-photo_rate_188150 | "EIitpvS-_BkpUtm3s_curvT4be5P0LwcnNxZTlFRQOg" |
| _csrf/https-photo_rate_190530 | "PTSOayPh5GLWFpezMk0Kqb-LsOcjZPUVk0GLFPZ9UHY" |
| _csrf/https-photo_rate_195830 | "exVU3nTwaBRSAGPVBNzx2mnS6vW-prfl9_x5j1UyklM" |
| _csrf/https-photo_rate_203868 | "yWZIUfg-rRzArzbNBny687pc56-aCyqxeGWnrhQinC0" |
| _csrf/https-photo_rate_21342 | "fJuvATLmdXnEHfygaPmLBTsa0IEUzP_X1Hn6FkU9J30" |
| _csrf/https-photo_rate_229423 | "Gj94t0Yj0gZZ9N_xlDsbrlu4nOrR6gG05xwK6VzswcI" |
| _csrf/https-photo_rate_240866 | "gjmjF03I0d3KwJDjOOLithWaJCVEPpj4d62grsolCCs" |
| _csrf/https-photo_rate_252521 | "Mkiu4qCaTgX-DbUlriZgfiVubcrl9FTq5Pw8_cX296E" |
| _csrf/https-photo_rate_257186 | "xjdlsOFhgjYsC9x_sG7hjQN6KQ7oI7qOkJoDThIl8xw" |
| _csrf/https-photo_rate_258712 | "GZmLjsL_EPMMVpxZ2AlXZppgeQwHQE7CEpNncSZwSVA" |
| _csrf/https-photo_rate_274903 | "GogOPYFDsTXXFfBrE0Wv2T1PRlK6I-hZxQZOrhamtcE" |
| _csrf/https-photo_rate_277379 | "95-P3YszVCLoXtek2aTM7b4KVjGkHT_f5bSr75uOIXQ" |
| _csrf/https-photo_rate_303228 | "rLUl0bVRW_HBjd0va22CeJSXVx3NA251I4UP_RMgvu4" |
| _csrf/https-photo_rate_372655 | "vOAeoG4NlB7yaku6xtVo-zGNEY7E6D9Dz0xO54WxS5s" |
| _csrf/https-photo_rate_393198 | "0rg1_H1VriiB5cGI3-IXc-2jpLlHj-FakBA7TUtC7-k" |
| _csrf/https-photo_rate_450204 | "OqkwHDT7zXroNiUV-0YNSBiS4o9hjGR0us3vxjgSbrQ" |
| _csrf/https-photo_rate_54125 | "5TbAiPBwpz6IEJ2TAHCPwyF477BqGB85Qy2Lyv8Xu7g" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=e398c00afd813b3c3ee2a40372aadad6; main_deauth_profile_token=182762" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "4455" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778510092 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778510092.5106 |
| REQUEST_URI | "/autor/6447" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |