ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "12442" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "9c09cb" |
| id | "12442" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=9f7c89b3216e510e979b54ca725dd6f5; main_deauth_profile_token=d88e1d" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 07:54:20 GMT" |
| location | "/autor/12442/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "4b986f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "9f7c89b3216e510e979b54ca725dd6f5" |
| main_deauth_profile_token | "d88e1d" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 09:53:48 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 09:54:20 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_124539 | "Xj4j45hfBdlWHe6TznwwLPAWJNre-3EjYi8GNtUxGQI" |
| _csrf/https-photo_rate_150181 | "A1Ki1PrlR8Z-hQ8bTc4gQkZjsH5WqwMRlgNV4quDGQ8" |
| _csrf/https-photo_rate_153815 | "Ngx8P7KtoT81XC9alni74wuCjv8r34CY85OD_yP64UI" |
| _csrf/https-photo_rate_154009 | "0AS3SWl0Yii2nFWdQg8LT_rtuLB-hj7No18Bvo1MhpM" |
| _csrf/https-photo_rate_155878 | "xKTcJeTRfwtuzon6LwjOoZ1Z7NmYYjv-eZk7geT3_VE" |
| _csrf/https-photo_rate_159418 | "pfVB-9cjY746VVZtBSYmJoDrUNmQ47nDNwsP3JUDla8" |
| _csrf/https-photo_rate_179058 | "L8SDtrUFYJSmisKyaE7Iy5F9BnAr-Rp-l3hPpZM5DMg" |
| _csrf/https-photo_rate_184700 | "4mvSsrD4dQCM6AJgcG6hwWBLqcgF0cgZVOKkOIme-i8" |
| _csrf/https-photo_rate_221239 | "2fSb2KKFcTX-hJAHnMFHsz2PONl7IC7yR_iKdi4WmHc" |
| _csrf/https-photo_rate_226638 | "6VSVNAnHIi2nfGuHJ6z2-tnzVlCYBEamAKA2doKa_t0" |
| _csrf/https-photo_rate_237639 | "ABxvV-ERYhwqVgV3TPE0A4rNQBJp_TgOIiJg8_dds9M" |
| _csrf/https-photo_rate_267051 | "yeadLKBGcs1FDSKD7-Gi0g82ejle5Jv4RMMkLMg7zXg" |
| _csrf/https-photo_rate_272239 | "ObwS5olw_jhW13MZc1gnlsbKUWiHeAnRkS0J_zZcTyQ" |
| _csrf/https-photo_rate_272800 | "7sfloa9B2adNrzfMz93-2wwXyuGgeWxGfysjwnIMW_0" |
| _csrf/https-photo_rate_275421 | "SGq4avkkRSYy_S5WrOMLXaNAiJ_Sjft7Z27B5Czsogs" |
| _csrf/https-photo_rate_297562 | "ogI-omhZjmHhzt-kO5-DFrbl2uMtXzfc5RQAqOK3h3Y" |
| _csrf/https-photo_rate_345872 | "enw99XQXMk5EWBcq3cgegAFSJs1udkOWK8wuUN6rn6k" |
| _csrf/https-photo_rate_351639 | "9GflUqRcFDc0EbJilomuUB2BZTxsWBgWFgVopXYlB6s" |
| _csrf/https-photo_rate_352639 | "LQxa6XHhRjTVdRm2FMeq5fGIKz1IsmpE50vwm7H58ss" |
| _csrf/https-photo_rate_401144 | "pl-b7nH1wF01RVKJaQKLe5XBe8HrYOUNPtlqXzPN3y0" |
| _csrf/https-photo_rate_439973 | "Y4FWH3HFUKExM7zXoWflDnfb2VleF5Grs0OHza-jh0E" |
| _csrf/https-photo_rate_448279 | "WSu4kJRdt5R5RHG0-H87DWNjAPH_i5bn5SSAzJbF1JM" |
| _csrf/https-photo_rate_463939 | "MLBhk8hlUxn-xFGMkH1UfM5MGWxKzCW_AW9NvjJfFvQ" |
| _csrf/https-photo_rate_473800 | "JNZpiykkb0QjYsVpuDdZPpdzsH1EqChu8LJZwev9GCU" |
| _csrf/https-photo_rate_50687 | "NDG334_Oy-u4n6HB-3kYJ2GmJ4S4wc_dBK59Bax_fcY" |
| _csrf/https-photo_rate_50750 | "OtSQtHbG34P0fedY7Det7VoBklO2Bc3idZBltq73aTQ" |
| _csrf/https-photo_rate_51771 | "C1Kk_OmyEWpbRLXX7yrZWw88S6fZS0Vhklb9t0gy8ms" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=9f7c89b3216e510e979b54ca725dd6f5; main_deauth_profile_token=d88e1d" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "59721" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778572460 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778572460.657 |
| REQUEST_URI | "/autor/12442" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |