ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "9458" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "f677aa" |
| id | "9458" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=c03b989dbeafb3669492f0208373776d; main_deauth_profile_token=4f4933" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 22:06:44 GMT" |
| location | "/autor/9458/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "4c92c2" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "c03b989dbeafb3669492f0208373776d" |
| main_deauth_profile_token | "4f4933" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 00:06:22 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 00:06:43 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_111332 | "SAagz-VL7E7sKRwpM_gLA2NPhDqqq6TR9jWf8yzceQg" |
| _csrf/https-photo_rate_118444 | "ds_c5a75FkGNhtAE7dzEiFjD9kbIgwkntsch2krj4Zg" |
| _csrf/https-photo_rate_118626 | "ifw-AppBkKf22n9Ahn7FoL8ODQCy9hKMRRC7zVY7NUM" |
| _csrf/https-photo_rate_121693 | "8FvCr0b5SY0l5hDtPVxohxaaBNuvGbRKJYLiK0Kspz4" |
| _csrf/https-photo_rate_131492 | "QsCl8h664WtOFRrgrRibizGXNgQLTPau6Ck5xTU19ZA" |
| _csrf/https-photo_rate_147769 | "PDWkKTUL8SsTx6BGRU6LBjdDQUqONin_xgJ5vYado2A" |
| _csrf/https-photo_rate_182966 | "MWcv1efibKMopgnkgqdnlgWa0ucds7z9LLC59GxFCIQ" |
| _csrf/https-photo_rate_183836 | "Ari8d04u44WnY5pTedSoruYNtj0zxNejz0C0858nS3o" |
| _csrf/https-photo_rate_204919 | "5SvjV_OdDjVn5GMhg1pK9Tn1HX82XfhTRZKgEwURuis" |
| _csrf/https-photo_rate_206849 | "gyfWYTDy7dySSv5wDcbFgUvA29oCj67yIV9YOHeWAdk" |
| _csrf/https-photo_rate_215126 | "3_51YsACkvvYoeipx17c3sDlr1r5AoMU6NuYCaJd5LI" |
| _csrf/https-photo_rate_221318 | "ZRmy4MgKKYR1i2XK8xIrd47IwW93gXa_Hc9ElG1qEgU" |
| _csrf/https-photo_rate_230094 | "BJLt1OInkb9cCdVpxHb6x4z7U_5onG07zGvdZgfedUQ" |
| _csrf/https-photo_rate_231736 | "RGBf3Qa4WPbH5E-uucwD6VQqbSFL_YCsrG2Dk64f0Bc" |
| _csrf/https-photo_rate_233578 | "9qMdTGHBmpN6wHGM6AChnmI97OE751KETMVyOkIO15E" |
| _csrf/https-photo_rate_234157 | "THLqI-ds3S017syKvVNfShaXjI_EvJ81LdVssjGi7ME" |
| _csrf/https-photo_rate_251752 | "kroAwldUtPuJ5JKD03v71qOgrHwEOYI3nHRwkl0D198" |
| _csrf/https-photo_rate_259319 | "z-LMXOgrwbJ0VJ2xKFGPqxq3vAP0OKbKJuS0ZZqMyos" |
| _csrf/https-photo_rate_263041 | "5CS1Bm7KguNFw_32kcCd-9A6AB67CXCpUJ3F3XHwgNg" |
| _csrf/https-photo_rate_270085 | "qeW4fyq2Wri4-zYcL3IQtwYW9vkp9uQ1h1r-Lwv5Mos" |
| _csrf/https-photo_rate_298496 | "BpvyX2gwi8fn-t7gVRCH2YkK-hwWUZYYysGTUc12hCI" |
| _csrf/https-photo_rate_351878 | "DM2ADAuMcO9cHHI3vWw0BtM7A3LPM-R4fy0xyKqyICE" |
| _csrf/https-photo_rate_362799 | "Wgp606yYs08lR3xV6t41o-GtCbt4sb6yqVTUs-j7e9w" |
| _csrf/https-photo_rate_364169 | "8YuPY5TwGJNo6zF79OG6g-C3Nn2P54N6NVRSZH3hSHk" |
| _csrf/https-photo_rate_382636 | "KZWrfh74I7Wq8qoLYP8kR5fT4UlfETHfvgPlaOdxl_U" |
| _csrf/https-photo_rate_384316 | "zqkC34rntIyAI6mwFYPEP3kXNqQku1qIe9O22cSyp0M" |
| _csrf/https-photo_rate_386442 | "DBNprOYHxiYbM8evxl3qGfLmba1DUlOR9faoQhHdvTk" |
| _csrf/https-photo_rate_419354 | "il6RHd7oMc2xol74UMQJ34I_LJZLmWlj6SIMxU9MPyw" |
| _csrf/https-photo_rate_427373 | "FxtPAIl6LKnqZDOctmVJdvvbQxU9WOIuhRl2bbRBiG8" |
| _csrf/https-photo_rate_432058 | "bMPbkbDKciL__MhBakZRg0xciCR2gvgRnrF5KxPAGRA" |
| _csrf/https-photo_rate_432436 | "YwFN1Dx7FFCiVdVDdgRLVgYsAKgJOLKo4CppY3e3e7E" |
| _csrf/https-photo_rate_450703 | "_eqRl-okKIZTfJpJOkhJs_XvXp0WZhVcP1jEnO4hyPM" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=c03b989dbeafb3669492f0208373776d; main_deauth_profile_token=4f4933" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "61279" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778450804 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778450804.0775 |
| REQUEST_URI | "/autor/9458" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |