ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "14809" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "4e48bb" |
| id | "14809" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=e1bed8; PHPSESSID=8e1a421a1650cb98b46ba66624429c77" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 01:42:25 GMT" |
| location | "/autor/14809/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "4d128d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "8e1a421a1650cb98b46ba66624429c77" |
| main_deauth_profile_token | "e1bed8" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 03:42:19 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 03:42:25 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102626 | "5GO2u2IxdiS2_4nNXdD61TSSImlWfvImGagI6GB9d74" |
| _csrf/https-photo_rate_109789 | "ccS3d2V23AAQqMlJKwyTcLOOXGeXBULXUGLiRXe7hEQ" |
| _csrf/https-photo_rate_111240 | "rReeciPztkGZ5G2ptXP1yuBS8vvZb1rellEJkjU1Tdk" |
| _csrf/https-photo_rate_113825 | "JrVf3eDCMHLJZ2B7QTckXoJrW6bazUwZKb9YLsz6_N4" |
| _csrf/https-photo_rate_114120 | "83DaKxn0PISNukDniilWwFUcCFtxv3-wIfEIXhXGICE" |
| _csrf/https-photo_rate_116484 | "EYZEO8pIjWkWrNOt-MXVwD6NBcJYMTpDtLIVqLJDOWg" |
| _csrf/https-photo_rate_125506 | "gEC_ED-70WYn45r3fDDx6ZqiaGy1yORDzPXnvXBoRNo" |
| _csrf/https-photo_rate_135687 | "EYPR50vwJiqRykIYZvWAZ7ls3WCBjovffhjIg3i5esI" |
| _csrf/https-photo_rate_139126 | "3rVho_vYBFAUXV4XAIdl3ftM4PMAUpYmvIJvPqFbxEg" |
| _csrf/https-photo_rate_151645 | "u7WpJbKbQh3_kJLXFdPi3aWux0LvQXutReAILu91HTo" |
| _csrf/https-photo_rate_169414 | "QX3SePVliiRrWbKFsP6fYBznvHgsrVWsP_o5617pOl0" |
| _csrf/https-photo_rate_174999 | "D1mCxlE_O_Ja96_wuIci0EE1rnn7hZB5p17z8cjyy2o" |
| _csrf/https-photo_rate_176612 | "nrZ1ytx_wUpuoUJje5gBTeWizkerzjpqqX-FcX2SST0" |
| _csrf/https-photo_rate_179304 | "Xmslc1ZVuz4eU4gScfgKpZxKZIWjDHEiywObxb0Gy4o" |
| _csrf/https-photo_rate_193109 | "sjZNu49ZHNdO9uL1y8gOWYRQLlhT9LyaEj5OdqdQS-I" |
| _csrf/https-photo_rate_202378 | "ZYIAOYEKD8ymqJMKSgbZ6fKV5sdBpQNIWgFrgEnAZWQ" |
| _csrf/https-photo_rate_236698 | "awQ4gkAPEw5F-HRMVHPu3p9C5viLDASn__12NUN6QjI" |
| _csrf/https-photo_rate_251719 | "eNNhfyb2yBCdxPpqPMlq8PoYtO_O2BldQPJ3dcd7g4g" |
| _csrf/https-photo_rate_260037 | "RiZQciJ6UUaWza6hy3SFBiPA0QpFVwo5zT4Xq0E3G3E" |
| _csrf/https-photo_rate_264974 | "dGiwnMskB1RqhIumf6krYEcD5zZKgiCJSfrn0bjK7to" |
| _csrf/https-photo_rate_268531 | "1aTYdQIyINNCKF2RgaRjylNL9hRZdlZSY8Hh2MmM6WM" |
| _csrf/https-photo_rate_272724 | "YV7UuwB_obdiJmohZ8l-6908jMwnki3wtLv3mSrzjp8" |
| _csrf/https-photo_rate_276637 | "jzQsdOZo9g_sZ_I6FORutEQmbVL6wqX45WqVggU5uWA" |
| _csrf/https-photo_rate_291140 | "YF56RtLf2f96q667zsksT8HROAfFP23kkq11KeqKbFs" |
| _csrf/https-photo_rate_298814 | "PsEiZYVJ8g4zh0ESqfR2U6R72Va2oFBbo3Pb-HDlzJA" |
| _csrf/https-photo_rate_299311 | "Oolt_roB68md-CbU2ZC703MCKzxCmmihuk2XY8IfYV4" |
| _csrf/https-photo_rate_303054 | "AnmA0x20wqbkRU6nC2L1p7C1uliu_vqupuyTzdoHlVw" |
| _csrf/https-photo_rate_318381 | "LY4mA4O1LA1YYyqBwN5p0YhAgSWKlYfN6kCxLyaddl4" |
| _csrf/https-photo_rate_319046 | "aN09i9Yg384WwJooETmAkQhbfa46nB29Js0dmdF5HTY" |
| _csrf/https-photo_rate_340645 | "wULk_5-6uMKtHtDBuvUzQfPjGSn3cWAzD-6lAPDxj1A" |
| _csrf/https-photo_rate_350745 | "eoEvrzhdoZL-0PMKnUAYHP4ZMAGaxCUeOSeZ2H5fq90" |
| _csrf/https-photo_rate_355816 | "2qXDp-cTQVphVb2SIuyhl2qPNgBRWMb4onHUjqdtYKc" |
| _csrf/https-photo_rate_362642 | "yK5JsvswuguuKxz1rL7JTrhLflOBctNEM-4LqjHI8lY" |
| _csrf/https-photo_rate_364444 | "CfXbilwkK2dK59QHpZ3idzvtY5EySCik7oXPgqCv7Cc" |
| _csrf/https-photo_rate_375886 | "nAvrUMT9KjHaoQ7ySuyfcdLez_H0pw7G0fBI0yQGPUM" |
| _csrf/https-photo_rate_380235 | "uPeUJdK8SZVJXwU-6-DPqCg7GdSZFAiawcnEoSFHj58" |
| _csrf/https-photo_rate_381510 | "4uPvaSwIv7QHzjtgXr6w5Hce57PhutnZ6v7yXEDehWc" |
| _csrf/https-photo_rate_383270 | "RJWcQyQEezZvMzssybtOktYRMQZrWjKmm7qtw2jhmsc" |
| _csrf/https-photo_rate_400430 | "Kr8JHQROGmR9VJlIjzisxneV6jdrL6DZ3u0-_cla4Ug" |
| _csrf/https-photo_rate_411866 | "dRs78PffeYMGoLAW66OABGywi-Sr4_cq165WXoqd2cE" |
| _csrf/https-photo_rate_418466 | "9lIP4b956tB5c4mVvx3jYUjjjC3xuljcS8C4_PrT7YY" |
| _csrf/https-photo_rate_437500 | "sjsZWDJdUJeoC4EgfkZNH0zKGSddgFX2dbV15RFxO98" |
| _csrf/https-photo_rate_441581 | "gVql6sDaKbyOLmCcwamOr1Ei-6o7csYUH2pVK9Xj8R8" |
| _csrf/https-photo_rate_453648 | "kxkIavkj7Lgutirg-H-wds4fWUQyRJYiTp7ezK6wLbo" |
| _csrf/https-photo_rate_460114 | "7-BQvGQEENMzc0sW_WmZUqcAZAvovQiBs2gFS8GdMO8" |
| _csrf/https-photo_rate_465395 | "XQ7l8vDrR7PBceEx7_6zIA5Ns2xYK88VTX7196lWzDQ" |
| _csrf/https-photo_rate_63854 | "YY3J_NUEmBhsjlnGo4EYnVU3vkl33FB5dzEniNrVzyk" |
| _csrf/https-photo_rate_95954 | "f3O0LllQ1RFvRhqkA1SgBEKBb51IcSlweSgsIk9RI5Y" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=e1bed8; PHPSESSID=8e1a421a1650cb98b46ba66624429c77" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "24652" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778550145 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778550145.7071 |
| REQUEST_URI | "/autor/14809" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |