ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "10973" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "aa2ea9" |
| id | "10973" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=076f1b; PHPSESSID=1c31026f4b2c76fd29925b9453170756" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 04:15:14 GMT" |
| location | "/autor/10973/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "4daf07" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "1c31026f4b2c76fd29925b9453170756" |
| main_deauth_profile_token | "076f1b" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 06:15:09 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 06:15:14 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103738 | "Oii9Y8H83lRaJHm5IawCfvRa0nyRUhwXn1xBPD5_kto" |
| _csrf/https-photo_rate_106195 | "tAdgWvrWmI1CY1ROloCk4AzS_R2m8phzc2HlgNnEfJo" |
| _csrf/https-photo_rate_122711 | "ql7nEFO7geWlMWMjJUdooraUC12oB_d-c8cVPnspKdE" |
| _csrf/https-photo_rate_141628 | "4aL_S2FsnYVqOeUM654ezO5NjDuTssDFYYdHyTPIVy4" |
| _csrf/https-photo_rate_151265 | "L84a8Wpt7JEoCTd9i-eeVJOQP2Tg2ZdyFR6qISXSymg" |
| _csrf/https-photo_rate_151269 | "vqVCcDb73SGOMOOkBihqWeSJ-_IX6-NlJm954tZjD5c" |
| _csrf/https-photo_rate_171281 | "TFOVKra8HCbzfA_WKJPQ13mxba-oAI-I0W0nlA-D_mg" |
| _csrf/https-photo_rate_171774 | "w0SYH6eE9o4psKq0qsrOfoC09oA-rdeIbly3YZ-pyVQ" |
| _csrf/https-photo_rate_177049 | "RK-988L9wH77Q7tBWgjMTMQK0tN45tIBewFehyNoziA" |
| _csrf/https-photo_rate_179105 | "WyUv9HwLlnHnNghRGGBBoNf9kk-etp7uBRyjnOsKY14" |
| _csrf/https-photo_rate_221073 | "mYhZ2d-eK720yV1ycHJ-E1Q3YJz1uDlTIpE-DKVREkw" |
| _csrf/https-photo_rate_240051 | "T1AlsAdnnZ_Kn7MFBp7ay1eHpu5ntwKRzO1KxbTSEgE" |
| _csrf/https-photo_rate_250300 | "0SJM2Y2LziSatAuT3tB5oBxnLCx4ibHjZ0xvSD2Tyvs" |
| _csrf/https-photo_rate_261174 | "ZgMpnY6QbvuOjuny4VfBoTnS2GtOZF2Jtp6s2mmCIMM" |
| _csrf/https-photo_rate_272462 | "cdLfg8Fz4wpepVusLuOfBDBoQOjsd0FBo8caUdo9_Sw" |
| _csrf/https-photo_rate_275732 | "ZxcXMp90XWO6XmduwkL042g5PxpfQaGow3uoCWIrEu0" |
| _csrf/https-photo_rate_278638 | "8EoYuMhyJBTYkhNg_45kHMmMfFrPrb5WyXJxWi1Z5ZI" |
| _csrf/https-photo_rate_297598 | "rGyC8ufdzV4pnxhrE6pNNV3Wmnp1CxDsx6OT0MedKC4" |
| _csrf/https-photo_rate_332514 | "7CGIBwaU8QJAlbp5hD0XJBsef5gj8vhosdV4tkWmCZk" |
| _csrf/https-photo_rate_338400 | "0xDn65iJhUtSXv2_x8vJlv5omn74Ee-5GJzdUGbZ1mQ" |
| _csrf/https-photo_rate_363954 | "GRZvnLO83VEqgm2TAN9VMgsakK_XCiJkGTQt3_cR0KE" |
| _csrf/https-photo_rate_364788 | "PwrOEin2re_8DHkpF4vUPDh_7RO99sKr3XT8ZSZEmYA" |
| _csrf/https-photo_rate_380728 | "-ghWCE1MuXO4voFm6xR26VxMsFmKogDsvnGcnhG3zOg" |
| _csrf/https-photo_rate_380731 | "r3K1sfMcpYApHmOC-GMphlndFQf08zYMe4wmNCgzdr0" |
| _csrf/https-photo_rate_410607 | "MV079hNk-i2E_HGLF0yQHnXZU_mCwQqxXCjRcVyfLxI" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=076f1b; PHPSESSID=1c31026f4b2c76fd29925b9453170756" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "47775" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778559314 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778559314.6999 |
| REQUEST_URI | "/autor/10973" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |