ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "12232" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "f2c6ff" |
| id | "12232" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=0ccf37; PHPSESSID=a4b0813297db3729bf70211a2a38c7cf" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 05:05:32 GMT" |
| location | "/autor/12232/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "4de5c4" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "a4b0813297db3729bf70211a2a38c7cf" |
| main_deauth_profile_token | "0ccf37" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 07:04:52 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 07:05:32 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_101389 | "fvDM8PW6Bm3sfxCsQWvO_uli4XPVEIP8jckJxDi6WTU" |
| _csrf/https-photo_rate_119778 | "HhcyOtds-rgPoGBOL0QAMxZzuJ2HvZsbXTe0v4NJSIU" |
| _csrf/https-photo_rate_138358 | "9umF8MA3fXqEFBUuRRFPwVxXu1ZqwY1cbsp2lOs_Si8" |
| _csrf/https-photo_rate_138944 | "Tg-iGcJK4taa2Qqn3Z4TYmWG-cFNnpA6KVWhL2LqLVU" |
| _csrf/https-photo_rate_139045 | "uYrabGybMhuvg3iLpxhDhrmytnCeo4Z97vCIKwSmxAI" |
| _csrf/https-photo_rate_144753 | "KdA3EgXI2doyGtRLchNrd1QGuK8LX6AUdOEvSUb5OFY" |
| _csrf/https-photo_rate_1532 | "v7dTQjSW1ITt429bEHYpfKVF55B9sNc95SnK9q1cBG0" |
| _csrf/https-photo_rate_155456 | "q-xQ6eiFV9jLXr8cl-frGGppBKvLXw_MhnYjKtj5zwI" |
| _csrf/https-photo_rate_17981 | "PqekbK_jyrA3fccLhK7k_esSk97RqZYP0AqK5ithnfA" |
| _csrf/https-photo_rate_180644 | "oDqw2uroeO18Pxs4ckg5qbJE0QkxIqqs5wq--D95-eI" |
| _csrf/https-photo_rate_199997 | "IiM8Dbz6IOCXw5alDA7qsHUJJvbCMEhZwiPUx1PAq1w" |
| _csrf/https-photo_rate_207457 | "jojT_7Vsw-_kXyhAfJWqPgfYAdczdssbT46qfCT1j6o" |
| _csrf/https-photo_rate_219855 | "vIOQMSDLXFDawqXM730Pl3yOvnEq2UKdTHAfd72UFPg" |
| _csrf/https-photo_rate_221879 | "qry2J0NKvITgs8Chs2TrekUjHX0JW1OYDTHQoiUngco" |
| _csrf/https-photo_rate_225080 | "iy___ir86gc02aeoXw7jwGUQydUka-8P9dRvD2YbDEg" |
| _csrf/https-photo_rate_227174 | "hMhvQpFo2MCPunBsYMWM0QHMxovw6i499J3f3_JQbUs" |
| _csrf/https-photo_rate_227767 | "YI0fz-B6km6PFoq3acau5nDxDMWB1owFNDp0xnVEhVU" |
| _csrf/https-photo_rate_235585 | "7K5HPSKGBP089mSWlbRS0Owpqdo1TptWs-13ud-Zna8" |
| _csrf/https-photo_rate_237270 | "FqSY7uIw2ICRxZb5oieLUlP3OHGLA2bAfW5iSlwo7yI" |
| _csrf/https-photo_rate_283746 | "65NHwHyVHeyCi8aCW-XcSfSYeHjnBnyLELgGJPONeVU" |
| _csrf/https-photo_rate_285585 | "wT_CVgDqXmvfgkePoMwkit4Y7qLEDDTPt-KNoONoc38" |
| _csrf/https-photo_rate_290621 | "JY5lQ6zlBUtMkK9hKbEKvtrneVuxtYnvcLQDoDf7nds" |
| _csrf/https-photo_rate_298641 | "QFlVWCg9CfOEtoc26ZWOwSheddQwOn_brrEodTW-dfM" |
| _csrf/https-photo_rate_299078 | "lTmgdpuBthmaa66tM86mRgA5wj4hb4-vLG4f67gHc-4" |
| _csrf/https-photo_rate_306189 | "R0K0u7n8U7hYQJum9u0v49YSbt25V_ngn74XU7y0jks" |
| _csrf/https-photo_rate_310406 | "LcCP0Vtu6qBn3LYgQ8vHszDOUOb5iCzJTglIC-QAvg8" |
| _csrf/https-photo_rate_321058 | "jpmol4klW0extfkEB0OjUuhZlKFJuzwY-KP8gPThx3c" |
| _csrf/https-photo_rate_321859 | "QjUUFi_Kwv9l1XQxWrXD3jcKri7nHfX5afcZm-OJblw" |
| _csrf/https-photo_rate_338645 | "iwk3KKZHAg060PB3XbGOGkWwzmNazTAIjY7xeUand3s" |
| _csrf/https-photo_rate_346958 | "eDVuJ2qyBjD1uwV_8TcxuJugsgjwdzA5Q_pPKsAqGl4" |
| _csrf/https-photo_rate_347901 | "ZT1ZFGfq7lNH1XYkm4iiGMALFsQOdHm1VLGG3JxrkP4" |
| _csrf/https-photo_rate_351679 | "t09kjUKQ_xA4zYj1VdPUnSyt3966Tp3blTYCW_iKmEM" |
| _csrf/https-photo_rate_353435 | "uXlDNZmXbv3l7tpq1qvedlp1DM9n_CCt1xAcEbKLWIk" |
| _csrf/https-photo_rate_357582 | "7HYTulsc8rPgAWkWq_dka1m_YOXsMQHMP_9Jw8BFVpc" |
| _csrf/https-photo_rate_366306 | "cucskvxwNbUwsI_kpCTv37CAtB2RXlHQHXKHIFzsOUA" |
| _csrf/https-photo_rate_370466 | "eF9ZS0DK2bge1FkbSvbqR7UPbubAnfLUHOGgLF8BaLU" |
| _csrf/https-photo_rate_370557 | "GS7koWRaVcYdBU7-h273Ac0WMmqhSfUfYK3a0cCMxHM" |
| _csrf/https-photo_rate_374197 | "AQmDdf8ntlMCJQsTIfdYuWTmUn629NGFbjIEXR3hIak" |
| _csrf/https-photo_rate_374223 | "Sk1Snr5IrwZRyDKtrFRb2KpEVkI1ZjQHxfYgJUlWGgU" |
| _csrf/https-photo_rate_393110 | "m2Jzz3sXiWIdpcuVhJMJR-frh8hZ5A8bbFhRPXmFd24" |
| _csrf/https-photo_rate_398494 | "n6tpv2Mpyyd7fgOnk4aeMVt7mYw5Nib77UOET3PU2G8" |
| _csrf/https-photo_rate_40592 | "f8eiIEUcETU4gqqtfUTJ8u1evYecHJzx10a6tpjsDDI" |
| _csrf/https-photo_rate_406840 | "tt9A0F4xxWH4j4t7KnX4dulGnMhH1HwDF7QDcCGtwBs" |
| _csrf/https-photo_rate_413090 | "RZqQRmXAb53rvuGGgdpdjeluZs187h5g4ItrzHOi6Zg" |
| _csrf/https-photo_rate_415590 | "x9SnUvfDD0UGKbYnRSjnHGDQ9NDbo_RSfUFSa9yf0bo" |
| _csrf/https-photo_rate_418085 | "3d-2qnEv0hZ4MU1JQjuoZHXJ8z95yF5FD0rZxVHH9Qo" |
| _csrf/https-photo_rate_418501 | "IA7EV3UnghpvL3RY1zHhYc-j1mzltZDFWY1K84GbMcU" |
| _csrf/https-photo_rate_419111 | "zz3_DNVIvCGzznbKU4dGMNzZp_644Uc27z3PMAxpEuY" |
| _csrf/https-photo_rate_424177 | "IciNMLI8-P4F05eyZYN2Cmx9ERlse3MHwEe87O9G4z4" |
| _csrf/https-photo_rate_428969 | "dqv2EMxh3-9ezcSFKwwaYE9DLu2DoU9z3oMd40WzYvM" |
| _csrf/https-photo_rate_435848 | "KdaNgYA3UOgGY-sja7a_-YxZcJvAWad7Q7k7L_3npDk" |
| _csrf/https-photo_rate_441670 | "3CqLF-inqnqTdR1WGSOopTMZKFzCpm0umFoBlvL6zk8" |
| _csrf/https-photo_rate_443879 | "R1wvH4iMsRomvtxE6LT9dTRIdVXgy1DmcVBXqPqVM5E" |
| _csrf/https-photo_rate_47430 | "xatTKgF4GmUphojNKbtVD148cBjaBfvLg2A372uJ_DE" |
| _csrf/https-photo_rate_476223 | "GFKFniKMXa07CNMpX21ER75iOL39VEVXQ9OqBSFbIRQ" |
| _csrf/https-photo_rate_58177 | "VUB7NTSuhj1ffLq_AbKO6UKOcASBWawbh5ObruPOOnk" |
| _csrf/https-photo_rate_59177 | "ADjb-HXi8x4opMIdXJlXx4H1C5fTNt296szQ1-awAQs" |
| _csrf/https-photo_rate_63086 | "hv_iO4QdYrLcPl-MvaF5H3ABnM3nfiJCRy9QAEw_C1s" |
| _csrf/https-photo_rate_73413 | "kLQB77hc2EEnTk-xJa45Y9sobwPI__T2SFifyrRa6bA" |
| _csrf/https-photo_rate_77954 | "91XhpzBX71Bd_D3YuF76VZpu3_fQ0xejGaLOea_jsMA" |
| _csrf/https-photo_rate_82487 | "RdWYXXh7KtcRTXLdBHviz2XDnL_Erep7B0W8HtPtJlg" |
| _csrf/https-photo_rate_99612 | "FUyIXJAdFbeKMnxdUxDOojyWZzEM5jx0Eiyjuoncsi8" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=0ccf37; PHPSESSID=a4b0813297db3729bf70211a2a38c7cf" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "6285" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778475932 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778475932.591 |
| REQUEST_URI | "/autor/12232" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |