ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2822" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "34ea17" |
| id | "2822" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=7b7c90; PHPSESSID=09fbdd91037952064adfea20d8f677dc" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 13:28:17 GMT" |
| location | "/autor/2822/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "4ec2c7" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "09fbdd91037952064adfea20d8f677dc" |
| main_deauth_profile_token | "7b7c90" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 15:27:48 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 15:28:15 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103684 | "nRnltJ6tJ5vlOBTBss2z-8RD-PVgDgOAKVmHVNnI_7I" |
| _csrf/https-photo_rate_131829 | "409UKHLkqYeIo4nbYA5ZUAVnYHjBQzfojV3QDowhpmA" |
| _csrf/https-photo_rate_139029 | "kXwT3zkvvMeJOw4Qd6ENoD5o38_gFxlG2viWxSMDCvo" |
| _csrf/https-photo_rate_141085 | "Dzw8OKuKHZMBDyw7Np9AqtBFqU1gW3n0cREwYjNRgsQ" |
| _csrf/https-photo_rate_141145 | "VQNg6CthPgpZqNe4WTZdDlexonMm5SvKfMAWHSZkZK8" |
| _csrf/https-photo_rate_144093 | "W6cIf9KVnHw570uVYpSimAT5wHxq0pBUUDRLuS4ubLg" |
| _csrf/https-photo_rate_145029 | "FBx80LAvOpVri3OuD7b9aN9PtaaB-V_kzzk-HDht4yY" |
| _csrf/https-photo_rate_160049 | "Oz2RICV4uP4CYg-AJgEt5li2_VSGTQZFW5IHlOtmOEI" |
| _csrf/https-photo_rate_160549 | "Ez2z69FZ7iOvBTzqdxsuX68JxbUAUfpmNi1Y2AqpROc" |
| _csrf/https-photo_rate_162880 | "VBDBrFErd99tTGMYCKwYAGF1L3ZvjxEnGfJR-X9QmFQ" |
| _csrf/https-photo_rate_166827 | "ueAHBxPPmOkwM5n66f24dAYLOJ1W9reo1KEk-nwS3Ys" |
| _csrf/https-photo_rate_171852 | "L6WKmZDoSG7w7-XVI9MNq0D-qdKaO_VNyZsvhto8a-A" |
| _csrf/https-photo_rate_173974 | "Ky6agZx7p7YHitcoRdqve_mTJl4FAWIq09ZRgQjUw5c" |
| _csrf/https-photo_rate_181479 | "caiH0Y4tUK-KvpCZQn2j5N11XPXLO6sEhNeOUuR52uI" |
| _csrf/https-photo_rate_183746 | "VONjhiIGknHkPOW79WCF_wkVR_66PximSvFiwT_geLk" |
| _csrf/https-photo_rate_194785 | "h_469OptWQ5L-OfvGNIBYqHdWwqHJnGX7HK5jEuAHrI" |
| _csrf/https-photo_rate_241648 | "FplASNyhBi8uYT1FFPO4eZSH39M5qVNtCoHIZxVvF30" |
| _csrf/https-photo_rate_248876 | "DdpMlc9evSd9MsEzDR2NSY1pX_guoQ2CGr2DK6G2ZwA" |
| _csrf/https-photo_rate_252914 | "26W8r__JBZ8WBMuhZCmhmLCjLKsc2FZapgSEkiMC_Ks" |
| _csrf/https-photo_rate_272243 | "S0A1I8nr6nQZgR15hWO5zDIPbuBSu7uz1MVxALTDjqY" |
| _csrf/https-photo_rate_272765 | "LfHLajJ7AnQDKrnSwuM7VduNtiNxCJOWvHm-iywtuxo" |
| _csrf/https-photo_rate_274594 | "RIrSYrjdCxy1WHw_6wDtysMfCks7kcB7sbdr0CSprlU" |
| _csrf/https-photo_rate_290315 | "4Ttn-cbn1w8IEpxTB00h2Q1mmDc9IqftouSFAAOHUbI" |
| _csrf/https-photo_rate_302775 | "vgmx8rGHm6Q1KF_bdPDrjlIHY49fpnV4XGawaHZkGOk" |
| _csrf/https-photo_rate_316410 | "Rj4Jo8lfqSQriOq1FMM-nD9VJE4zwPyxxZS3yU9QNa8" |
| _csrf/https-photo_rate_316419 | "I7DNccChZeQ9EeVnXP3lBQerMR13MPXh-9bXIfBfdzI" |
| _csrf/https-photo_rate_317749 | "QT2HC7OaGokqCq8n1FSiEl0g2c5nPYoBZUaWxDk--NM" |
| _csrf/https-photo_rate_323118 | "FAHXetPEV0iuB3We5H5sCOuKm-xjYD3w3X_pVEadl-g" |
| _csrf/https-photo_rate_334998 | "hjdKzZKZ9kK4eA4zcny0dq5Hlnmd67_7F4jyQ8u352g" |
| _csrf/https-photo_rate_345132 | "azIhnsRy1L9XRZ5xuzXDw2MmLZvU9kHIdxgdBLLvTIw" |
| _csrf/https-photo_rate_346132 | "NvI-o2aGyJkTus_JJ5Ac_jN9feryh9ZMG17tjS_ZwJk" |
| _csrf/https-photo_rate_363610 | "XvAYGfToeRy0k7FH70YrY8tebb3DrCt_jsSzrZGpY88" |
| _csrf/https-photo_rate_375865 | "5_DbaqMA-M62bS52ZXds0MpG_FFRJ_oGKOll5iuixHM" |
| _csrf/https-photo_rate_379585 | "Y857mT60mGArNnmjE2qL0n_xy3qgKtUki9agYOkLO-g" |
| _csrf/https-photo_rate_382592 | "a5cw-uIPBTs7coy0qYOPetOIuHqJeRMLhtU_zYLtODQ" |
| _csrf/https-photo_rate_416419 | "RFAFFvqp-f-MJykPnEDlPFG-dikoP6n4CHRyEa0a3-w" |
| _csrf/https-photo_rate_432053 | "a_QlCyR__nwNMlQT7bMy-fpdLjgN6CEXCCLN2VQdbrU" |
| _csrf/https-photo_rate_432433 | "hcdgvaF-WJHjK-qInOGXEU-DkiCxTF2sgh5g2HogmbY" |
| _csrf/https-photo_rate_444190 | "NtvS724NX52h4O8DBqpd7N1VWswz-cdq7MbAAIxEir0" |
| _csrf/https-photo_rate_465953 | "keD_BP2PXTv0a3_0NkcqXrILomZn73wc12Eb6qo5L_U" |
| _csrf/https-photo_rate_466234 | "V_Z8-_1vzW2igZ4AyR67OfxHL06DZaZLZnj__RPFCPI" |
| _csrf/https-photo_rate_471860 | "o-SstI9QQlDVww_imaAsBd1quXOlwnktKjORY3VSwEA" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=7b7c90; PHPSESSID=09fbdd91037952064adfea20d8f677dc" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "23152" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778506097 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778506097.0215 |
| REQUEST_URI | "/autor/2822" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |