ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "115652" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "f55cad" |
| id | "115652" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=7c1764dbd0b461bba68f89cb4b61b259; main_deauth_profile_token=3dd62f" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 21:39:14 GMT" |
| location | "/autor/115652/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "4efa83" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "7c1764dbd0b461bba68f89cb4b61b259" |
| main_deauth_profile_token | "3dd62f" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Sun, 10 May 26 23:38:26 +0200" |
| Last used | "Sun, 10 May 26 23:39:13 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102332 | "j_T1iaHMczesRGXikiS24H72T_T8PoVoCcvjw2vjJEU" |
| _csrf/https-photo_rate_107267 | "PRI-Pc8p-QJGfIcUx6e1xxRX0C6oW1kPHFkFmlJG1FI" |
| _csrf/https-photo_rate_118189 | "DR8zmdWFRmiYfRb3p6MuFFVpPp4sbuirthMLpjiPE6I" |
| _csrf/https-photo_rate_120911 | "wK0d5jH_P6hZDmJg7oed9UQwawYWgX0z5zoKQBbMVqw" |
| _csrf/https-photo_rate_122968 | "mUR_EDB2vFBGJvbuZEYhPqQz4uZZpjCE-PPFFevb5Kg" |
| _csrf/https-photo_rate_125181 | "mZtbaLWe5wbsz1kLf2wIsD7eiVYJZclK18U29w9O8CM" |
| _csrf/https-photo_rate_125853 | "vlsLKvB2hVulWHoFvkzZSw6ylfg2fyHqLeU822NlY2M" |
| _csrf/https-photo_rate_144832 | "TxpNCRJTy_F_7HKHjPSHjOzWMJMfQC9kA61ZpX9FnvA" |
| _csrf/https-photo_rate_156603 | "-8e10ND3-xb8vrkNtBlG7ld2E-CLESb-D5Gd4_49CJ8" |
| _csrf/https-photo_rate_164019 | "up8OYcuAoDKS_MU9GluiTIcJlMCQruPJLaVgANyQah4" |
| _csrf/https-photo_rate_166417 | "AOFw-Sn3hdiJb9Wqs1tq46NkHtM70oo5iIUmeLF070s" |
| _csrf/https-photo_rate_167720 | "VAGpX8-ZtcFyQAgcuozbZZx4RMIhzMCDE6BRUReUKS8" |
| _csrf/https-photo_rate_167832 | "kXT5haktLwCcfnsTboyiyDCJoJ1lkWuoSrGBh9S3CQA" |
| _csrf/https-photo_rate_169078 | "5hjPZj8iT2XTpCrbR2UOjITeE69XSDUsMCNfXsi_90Q" |
| _csrf/https-photo_rate_176734 | "sxGLt5vt-alcZSwmikd8mKS6RNyYoUNQlRnBehVhG4E" |
| _csrf/https-photo_rate_181994 | "MdYXxXSAty7wi9oBuF84t_b4S2ZziX7inQt1jCNNwqQ" |
| _csrf/https-photo_rate_193210 | "0DQqKaW0lGWOUaaQnc01K4wTc3Cl_9yw9k0U4GeZ8aQ" |
| _csrf/https-photo_rate_208662 | "I4iHuBRICunS4dwIQOTblDCmYL4hCgK8_70FGL5osh8" |
| _csrf/https-photo_rate_223714 | "4ZKsOcP9nlWsaH99zuJxQe7Txrb6pbDRQ7omDWkBPx0" |
| _csrf/https-photo_rate_226289 | "__ZLCu5irN-q4LixkSmTwWYUJ1Xxp0jAu_pSlDZD6Ds" |
| _csrf/https-photo_rate_227143 | "EOtJuIRlOSQbP5K6PW4F13nrkUHh9BsMkGOQV2WNw3M" |
| _csrf/https-photo_rate_230457 | "-ODedymo-Dky6EDr9iO0i_u9jP1AUJkrdcx5Q5e7CsY" |
| _csrf/https-photo_rate_251680 | "iPWgqActVgcPQicEHwQvujkHdwyhUJeS2ilv68m6JHU" |
| _csrf/https-photo_rate_253082 | "7ki2_JIyMn2FDgYdv5OF4ukBYLv-upsiRLuviF6WEcE" |
| _csrf/https-photo_rate_255547 | "AGVLt2aGwfUMuzobIf7j94Gyd87YjSUZeaFs9v0yX4s" |
| _csrf/https-photo_rate_285007 | "t-Cky9VLQxruf_AbBi8FSwo74Q9EyXR9NQ7aWsp-o9k" |
| _csrf/https-photo_rate_297356 | "KL0e85gWV2vPE1EzRJEVSHV_OhB-zz7HLCjXLz9CfAE" |
| _csrf/https-photo_rate_315557 | "HRSIjLR-ycKzEnIjM6b01r5WkPpT67xfvfKpr8fjUdU" |
| _csrf/https-photo_rate_317415 | "9hgJr2MDmFr3v-ZkTR-RmvdGbnCRBNJjUdkHJXLykF8" |
| _csrf/https-photo_rate_325245 | "I1LGEsFQAdmUnJe6w5hzAfXKbhex4jBajJadSd-C_kI" |
| _csrf/https-photo_rate_338966 | "pc3TXPWvqdQ1KIe9Zpq6hg9EyQ2Ou8lysalqeB4PoLE" |
| _csrf/https-photo_rate_339492 | "3ZrDpsg5ZlpNj5K3bi4fLO7CleROQUwTiRUaNxTNC3M" |
| _csrf/https-photo_rate_340124 | "efYHGzlnzXVqqhOTCVuXu9bJm1LcTcJ8fM3bI84vpjc" |
| _csrf/https-photo_rate_343952 | "EBsasoHisFdw4KVHqNmnLCoHm7p8eDel53cXKvZ34Ms" |
| _csrf/https-photo_rate_349280 | "5OJSw0YcIDza46qMdAdx7plvP1OcZDfHq2xmH56P5No" |
| _csrf/https-photo_rate_363768 | "UCKw6ckNAMnBcrNfsG8YDCyIb69IZ-KzKtCzQgC5UIM" |
| _csrf/https-photo_rate_374617 | "LqUbgRl3lM-T2UVd8YUhv7ZzW7c15TS8WdnP-BuqZNM" |
| _csrf/https-photo_rate_382391 | "GkhWVl3ODFHHM3hA4jn8CnVIc1OhIUcW6dJbScYbLsI" |
| _csrf/https-photo_rate_385313 | "wJXeSp5Ga8MeVWTJxtvGi85FAfDxgFS0JHnIG9-t7ao" |
| _csrf/https-photo_rate_386114 | "wPxRF9LtQObrN8yq3CiIS-nyNW-jjNSEXLQWqkHPAFA" |
| _csrf/https-photo_rate_386998 | "U0JPb98s3X5oTEzFkTg30xcS4aYeOPBJFCkkys_uGWc" |
| _csrf/https-photo_rate_409080 | "c20M6ZOCbfii5YrSfV_4yMS0eIIDM-wkz1_nsR-zsqo" |
| _csrf/https-photo_rate_409951 | "hJSlSInIOL4Bv5UzpsgCettI0Jiu4lYhLbbTRVBkKK0" |
| _csrf/https-photo_rate_421397 | "aW9b0v7SZAs75oFWyEu2f_-9JLz9V605wpBZm6AH72s" |
| _csrf/https-photo_rate_453915 | "eov-UMx1gpRE-iU3iObxMCTSJ8U0P1sQ3LlM7SCSzLk" |
| _csrf/https-photo_rate_469250 | "LcS6vb1qpIFDvp6slQvgpnDPCs_ezUxsamcRhXNo4fU" |
| _csrf/https-photo_rate_477689 | "JEewo61BE994l0z9bpUjGfMbLq37-bd2D-IkcFGgZ7w" |
| _csrf/https-photo_rate_82361 | "ir6Nzx26P7YVQNictCeBoZXZ9jG5rsYrj0AYnnAVFiI" |
| _csrf/https-photo_rate_86420 | "prK1KKJ1585PPEXXdxPQeHDQ9K7TwyxtNf3r7-_Kejs" |
| _csrf/https-photo_rate_88723 | "qLmj_Y34j3yIZijCtFnIv8JctQVHjElvrIzaD57kwbY" |
| _csrf/https-photo_rate_94310 | "mYjEJy6IDIGjWT-1N1W82GHurZ_Ppd9KmQGFVH_NHlY" |
| _security.main.target_path | "https://beta22.photopost.cz/forum/120" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=7c1764dbd0b461bba68f89cb4b61b259; main_deauth_profile_token=3dd62f" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "21589" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778449154 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778449154.0277 |
| REQUEST_URI | "/autor/115652" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |