ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "9944" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "ccb746" |
| id | "9944" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=a8fa74; PHPSESSID=38723c7049881504ccc89f304d8c0cbb" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 23:25:14 GMT" |
| location | "/autor/9944/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "4ffa77" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "38723c7049881504ccc89f304d8c0cbb" |
| main_deauth_profile_token | "a8fa74" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 01:25:08 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 01:25:14 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103638 | "VhwdNd0gZp8hbeFECg23WQYVsGPhgeCnuerDkuziTxs" |
| _csrf/https-photo_rate_117949 | "L7VnuwwONELv940Fmd6iStpPgQpz_jupF9G5En5QIkA" |
| _csrf/https-photo_rate_143338 | "_KWOyQVlAB9h00xL7xmxY2zTDoMRhWi8OC_AvhY-YZ0" |
| _csrf/https-photo_rate_146577 | "g7GuF7CNjUU-LdLoSw2qLolRt4zCY2f579jsTeVuzFY" |
| _csrf/https-photo_rate_148038 | "J_wqg68YrJFISqfVExDDOW6DWSSEkaYcRf8_Bi0n2Zc" |
| _csrf/https-photo_rate_151452 | "lA6N4HsAzfHoPou8mNjjDQKdUISJvtJhelXaMSvp5PM" |
| _csrf/https-photo_rate_151522 | "l4wN8U4BWzUhHbfyFq6fIqS7IAX84FlyIZe1WxEc5QI" |
| _csrf/https-photo_rate_152363 | "Gh8mVOe-KPg4tORS__aRH4aG9Wbgvo8jqr9-FTar9oA" |
| _csrf/https-photo_rate_152706 | "5NlEPqrlSJ7JOFUCjt1rod0_iTwHWwaBOBOHlHMMJYM" |
| _csrf/https-photo_rate_153053 | "rYMl1N1F-a2AiTfIOuNMLSk44x-_XKCbLZdW9fCug18" |
| _csrf/https-photo_rate_156652 | "aqF75Q2qrstKHNFnEF0JdsDUeN8ywUjHL4EUyCUGPNk" |
| _csrf/https-photo_rate_172788 | "ccM2ueq0gFpQSTQkXxa6X2DDuWmBsdfePCm-zzw-nMM" |
| _csrf/https-photo_rate_185321 | "-YBh6grN53tEcRzcPqmsJOuazjpxumouA639YgSgH_k" |
| _csrf/https-photo_rate_192366 | "b2Sble-fZpzWUtuKyDlnRrXtMlQqAjg7E5L3yb-WBKo" |
| _csrf/https-photo_rate_195856 | "a7wpUl5EhqOMKFJHScgTquXU3vTVI9xVvulvsAdCBvE" |
| _csrf/https-photo_rate_206838 | "UMQOjUTKYqfMV31kP_Lg97S8iQl9hA9UULegJufkAy0" |
| _csrf/https-photo_rate_219881 | "_S4LAVCLyitlZsPScxL93CfZbB94-kM9csZtLz01_ps" |
| _csrf/https-photo_rate_222051 | "JKw8PwHfVJjvFHMpqU-XQqAiEmiM_N8mlS3uljPlC50" |
| _csrf/https-photo_rate_234132 | "hAyRxpUEFEIio7eE9izXq3ZfpMGfPjatAdpq14MC5rQ" |
| _csrf/https-photo_rate_236873 | "smqkoppTGuGfDgRz6P-_D3myoBEK9qpzQ2kp0EPWsPE" |
| _csrf/https-photo_rate_237521 | "H0dss1LwSXtUPTHdRsq--G8tKlvEJxl6c8t3A6XLX4Y" |
| _csrf/https-photo_rate_250822 | "2Mw1f-RFU94Hj-mJV4ZCYmJ8ZGq5IwlwCgPXzrXYSXs" |
| _csrf/https-photo_rate_267836 | "ZHeHVHMzguPO_45oeVvg_Bs6khNuWgtPw-6wTs1u4W0" |
| _csrf/https-photo_rate_269991 | "KGABkaU7VHOP5NazSUk72aCRKuGVlyK48qV4ilqE48g" |
| _csrf/https-photo_rate_341581 | "wOQs3ZBSAgx4eeRsCdO69hT6cS2bQ4ZiC6DVxMgOYHQ" |
| _csrf/https-photo_rate_418844 | "M68a7HTWe8mAqTNRpjNW-2Il3iwU-HGGrmCTtfRjR-k" |
| _csrf/https-photo_rate_421951 | "X_cuIg4LmFGozDXRajEEmya5AaOvPrqQVxUM9qLRG6c" |
| _csrf/https-photo_rate_448838 | "Pj8pB0S2QrcrB7uEw-wcTIcb1M9vtdwyMYUhAdb9jH8" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=a8fa74; PHPSESSID=38723c7049881504ccc89f304d8c0cbb" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "65263" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778541914 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778541914.2076 |
| REQUEST_URI | "/autor/9944" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |