ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "999" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "442106" |
| id | "999" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=aa102e; PHPSESSID=854d3ab806e813bc563b4adf418c8175" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 01:37:06 GMT" |
| location | "/autor/999/fotky" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "505ea5" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "854d3ab806e813bc563b4adf418c8175" |
| main_deauth_profile_token | "aa102e" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 03:36:41 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 03:37:05 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_100218 | "S6vOT0pHhCtB1eEYjd1G6wVLa8Suu9193Dz_X2MS0vI" |
| _csrf/https-photo_rate_102606 | "ljdYKFLln06AEh4ObXfbdVoRcNgEp2fty2sMuDYdoy4" |
| _csrf/https-photo_rate_137462 | "GglXnmsED6oG5WRg71s8KZ45wK0D9wbmln64N-ZGtPQ" |
| _csrf/https-photo_rate_160801 | "UvGGFZsyLKbH47j-pvSyXY3Eanh68cMHTA9UIO9mLZE" |
| _csrf/https-photo_rate_16525 | "djGCdD2r_LDDtPK0-pFXvSAOIn5_BwmTeopklASWwiw" |
| _csrf/https-photo_rate_185176 | "tFpB4BRUg7eg893MCxT_Oepe52mDgj1Gcw2eYh6AC-E" |
| _csrf/https-photo_rate_20453 | "4-cbUOj1mULyrPXrtDE0ouG6PoeRkaf5Y3AVgvDbnLQ" |
| _csrf/https-photo_rate_214896 | "ISaOGcJryAjJz-Of9XnyJbJDmKybeRJC86w9l7dcCGg" |
| _csrf/https-photo_rate_228936 | "t8-IXITtDiGSnx_k-Sql8iyd6X0dtzXn-3NlNu11DJs" |
| _csrf/https-photo_rate_229555 | "0W7oz3-eL7fsHMNDJq0YiNP4g-PVH8gi-6uOBZfZLeU" |
| _csrf/https-photo_rate_235181 | "2pVj71Dh1MFBrrfJAOBFPCR5DUYYjQNN0bygFKd4gQA" |
| _csrf/https-photo_rate_249118 | "_faW7YLM-FtZ-M5WP-6dzzpMqemsCCeIyZ_5JLwR01c" |
| _csrf/https-photo_rate_258906 | "amgdg62FaPBveoUB49OknockaMzGWinsC6IR6mfb4_E" |
| _csrf/https-photo_rate_280278 | "VwKbRdNheIO549zY8d_Zikr6G4s0jO7QxfQPKaKXJYM" |
| _csrf/https-photo_rate_287148 | "cKg8AtNMRQXQXK72ZlAw9Q7ioDQPnivgWfXVZHxux80" |
| _csrf/https-photo_rate_291933 | "tvEP6UV65ii9KaMjdOmago2dXwCWa-bqkypVDoWT-PY" |
| _csrf/https-photo_rate_301172 | "8vopvxpddSCd6lypMoqK2LbtcqZyXdvxqqxORZcD7eo" |
| _csrf/https-photo_rate_302033 | "7K3sZFX24MNx34vx0VAE33lOzIszrPJSI_sMs1oq8oM" |
| _csrf/https-photo_rate_304244 | "9cS2SDH5N6uy4LRV4fBktReRV0ah0QTLU4We0RDniBo" |
| _csrf/https-photo_rate_314172 | "9HARmuSl0qbRSf2o_TXc6ejyrT-lTRH6OlrCtiEr9uo" |
| _csrf/https-photo_rate_330753 | "3eGv86oXTcgsBByGZkjVSyXNz2feLXgN9k2KmPHRer0" |
| _csrf/https-photo_rate_336313 | "amotnojun8Jk-ch4x8AeHg4B94jalyaZo9J2at9RfNU" |
| _csrf/https-photo_rate_336767 | "N1XTFTrliq9qmuwe3TVs0e2JJk-zY6yzuYUbcSTW4oc" |
| _csrf/https-photo_rate_349290 | "mATOB0lUok8_j2XpVyqIxQ3kSqYypbnkVYeSNo-T1sU" |
| _csrf/https-photo_rate_369729 | "PNZj3YSXMyaAMlW7XSmgkorzxLQ_Qt4Wxs5rajYA3Og" |
| _csrf/https-photo_rate_384276 | "OLEE9tPYqtqXhi2LGWNZ0VHq-M3Lqorc7XGEByxllEc" |
| _csrf/https-photo_rate_390527 | "ZL-_nnRg22gJc0ehCGZxux50vtJDFDanl4RoKO3eISc" |
| _csrf/https-photo_rate_403983 | "N1MpVVmgXKWaI33RG_p2sBcFdJ9RfnvrLfztVKCqXQE" |
| _csrf/https-photo_rate_414174 | "CZ68Qs-Urujy_qeBFU0PgUotXh-eqeV1WKZ3l2kj_I0" |
| _csrf/https-photo_rate_460126 | "OpHkpX1Wyoo1v4rcT8dwYW1McI6HRc22gOKAO8rqRkw" |
| _csrf/https-photo_rate_54790 | "admIt4N4VrlFe4xw3UDzU6FEYEkbAOc6D7Cv3q-K56g" |
| _csrf/https-photo_rate_72569 | "6XPVLn243H9p3My2qa_3bCHMhc4ym1pW02Q3D-0hqgQ" |
| _csrf/https-photo_rate_74616 | "9nxL0P1C04ZtYLocLTB9cYltHxcNL2ASgKEQeIDtA3A" |
| _csrf/https-photo_rate_93173 | "eAFl-sUdAxZNlURZP-holPM6J1ejTxHavELB8yfHxAo" |
| _csrf/https-photo_rate_94437 | "dC50Nw8lM-wgX4eBujk6iHTtD4rN8hHEpGopuEQtmS8" |
| _csrf/https-photo_rate_94835 | "yF408T9M2VqgDBFSekJQNAHGqZUPPPGhYzp3YTnBYA0" |
| _csrf/https-photo_rate_97975 | "S0T0lOVJzmpcGqVjHJjOVI_NHjkT77ZLaezH3BtEO90" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=aa102e; PHPSESSID=854d3ab806e813bc563b4adf418c8175" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "17740" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778463426 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778463426.4344 |
| REQUEST_URI | "/autor/999" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |