ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8657" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "ebefff" |
| id | "8657" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=81328dfa9fb88e4f0b910d560442944d; main_deauth_profile_token=ffac14" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 15:43:34 GMT" |
| location | "/autor/8657/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "50b60e" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "81328dfa9fb88e4f0b910d560442944d" |
| main_deauth_profile_token | "ffac14" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 17:42:52 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 17:43:33 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_101123 | "1RGroKVqFSYpzGu_udI-6PrfzKBERsscIKpU7w992RU" |
| _csrf/https-photo_rate_106676 | "eF2XRcDPb9br_xPKlG3NI9RPzoPsGwB_ACtUKE3llB8" |
| _csrf/https-photo_rate_123440 | "ViQxa4exTGKTi2vGURDri1vs8q-zMOqeTAHWPUJ9rQg" |
| _csrf/https-photo_rate_133502 | "FaNQQHBtpsF6-Lkm1_wkhhmg2PRlQybZZ-Yoqae_2Bw" |
| _csrf/https-photo_rate_135846 | "5TGGXwmlHrNDujhEgOyqBhL4fjfWvUvyr-3jhZ1rFWo" |
| _csrf/https-photo_rate_143433 | "H1RR1vVZyYd8bRik1XxwwIcmAog9Wf6_5KyiESE0rxs" |
| _csrf/https-photo_rate_143763 | "S8H9x0J4W0dTk3upmLmU90UPScE2KmSNK8-kfd3RDls" |
| _csrf/https-photo_rate_146238 | "3DO5A7BssNw0_3Osum5HYQODcVPmo2d7PedPr-O5NhI" |
| _csrf/https-photo_rate_150766 | "-NK2VrRfvUfqBM7iwQoIjOjqvVGv7ImlFl-OV6SktXc" |
| _csrf/https-photo_rate_162340 | "oKd4HLechV3fEZZy_vv-71Mvb47nMj1FMv-nWEpAUjU" |
| _csrf/https-photo_rate_162789 | "iNGHPW0o8kQrSRxvY2ZzKMk8MLhPDYivF1ubFmh1aMw" |
| _csrf/https-photo_rate_170428 | "nOb_hgTtH5U7jzZ6qRBnOon5WGR-OUjrXgImp7KnY04" |
| _csrf/https-photo_rate_174586 | "DAye0TuNb6w6qOVIR7zFGMKuMPHFw-zfpZ-TeC45lLA" |
| _csrf/https-photo_rate_181601 | "JfGajhz-VGSIfFd72HC7fchiCfHFlbWWJF_z6S94PQ0" |
| _csrf/https-photo_rate_182898 | "-UdXEirgflvJyOpmQim-URp9nrT6QxOi2lCJlmkIzYI" |
| _csrf/https-photo_rate_182928 | "2dHZkoxVFaDI0jV3lI4n3EcfaiHH28Z77INkTB2xj2A" |
| _csrf/https-photo_rate_187732 | "A2Fc03xqg-Qsuzzsr351v3leAaGktfOiHtJUySTLnfg" |
| _csrf/https-photo_rate_193891 | "qqliuSi3s53yhZA_mZ3BsvY0yrMOb-4DFiUVKSULzeY" |
| _csrf/https-photo_rate_211996 | "wDWYCTmK-p3NAswC9XCHV6KyKGxM56QpeoJ3qmzuRtw" |
| _csrf/https-photo_rate_212325 | "kbIc67Z47sWY606h45j9t-6_ny-tsrg5q4nWfFsmftQ" |
| _csrf/https-photo_rate_213542 | "YR8Uujv9tzHPfK8n4aSwocJTmSafzVDwiP0iN04Gq8c" |
| _csrf/https-photo_rate_214571 | "YS59HRfUdH_2iKErJgWszfC2mPXJioARrzLJ5E8eG7Y" |
| _csrf/https-photo_rate_215387 | "u9-NnC5jB4KUaFAN3cdvhnW4HSJ4x10pO_hF737vc0s" |
| _csrf/https-photo_rate_221146 | "KYpibIwOWyNbEhE4iMUnx3HfYxFp9s2ByiEagEcjpwI" |
| _csrf/https-photo_rate_245507 | "Rcs2j0BTxnk2gWjxEwkIjmS9ky-ddcSdCzyz9tb2wSM" |
| _csrf/https-photo_rate_245977 | "GOUtVuM01SIit7Mw8ET8Zc9K2SpUi3xt0upMOFK9qfE" |
| _csrf/https-photo_rate_247916 | "uhRYKqWF4RpyVK4B_LEaRMZaHboCL8BEsXLwOxfzR8s" |
| _csrf/https-photo_rate_252282 | "NE76yxMXtxMIau12JV4mhp5GAwO-XEhy3Z-SvJ5baig" |
| _csrf/https-photo_rate_280060 | "83NHR7Lf6VTsP-A8XrvQLBA5yZMEMM_ZkF8JwVqnTik" |
| _csrf/https-photo_rate_285748 | "UoUuSqrCCNWVc7rKNxGulbsDwhs5MW6DRFUSgUVStck" |
| _csrf/https-photo_rate_286914 | "hQB6wc9o19SqjEjJRXOKpkwXkl5B5vxhPF9q2wHrXKc" |
| _csrf/https-photo_rate_308731 | "WNzFj4LtYBWd-Mt6BjBea-qpLk-JbHk9IDJCPId14vE" |
| _csrf/https-photo_rate_310922 | "IfFCoBjPiDLtbChS4KnQwV0zx5_F-U8TbQTzOapRlXw" |
| _csrf/https-photo_rate_334488 | "uMkc_KSIABW406acEKy7iLU-8CGIm_2Q97Jzt2aowN4" |
| _csrf/https-photo_rate_343090 | "kSSHzXCFrtAwVPSm_9q9b8pkvEFJbEvBxT2QYsWaPdM" |
| _csrf/https-photo_rate_344174 | "H7HhpdL0w5BAwXVq0qvR8BdJHFrUpSM22Ym3sZyoqvI" |
| _csrf/https-photo_rate_352798 | "6om0g804n3M3Te1-XibIPoYRmt2TFwlzb_IPSWRTN94" |
| _csrf/https-photo_rate_353484 | "JpIkf8mANO9Mre-_JvnRK8Yc3TaEzL9nCV4vM0ygEpI" |
| _csrf/https-photo_rate_371696 | "w6J3FX153DQs5virUelH9zmO857bpH8t1IU9waPSv-w" |
| _csrf/https-photo_rate_376515 | "hRx11czsn_-zYOE3NbuAlHeCkijsCg3_-mF3AMarvIw" |
| _csrf/https-photo_rate_38030 | "vLcLKHX1-mNoPqHkT1Sjc7RMLJ1eRGIpYWfXMCwtR58" |
| _csrf/https-photo_rate_382230 | "R6Ujkr1IMhbAigUOhQZOq_0LYh433oESnP84IYWHe_o" |
| _csrf/https-photo_rate_382501 | "a2O61DRDlQxERxKgazPmd8MLP9jlzZ7FgxkRnM8D_s8" |
| _csrf/https-photo_rate_387198 | "VfAy1mUaWHRrsLamPCDWyXSK47788njh-AxEUt_U9WE" |
| _csrf/https-photo_rate_406169 | "H_5cSYn1CByXIc5vX2WmRxDjSUMpXKLoxE9q_3YfwKE" |
| _csrf/https-photo_rate_417590 | "D5Xs12Y3myvIVZy0uOTUtbTbp7mpnSavhTpiR0VrOYY" |
| _csrf/https-photo_rate_418064 | "x6V44Zw0SuBdtee1a6FDo4lDhC6F4BTlqua_-DWLqzE" |
| _csrf/https-photo_rate_423662 | "Eg9mdkKRqzoU4UfNRzjIH8hJQYYN_nkI726Myys78Mc" |
| _csrf/https-photo_rate_425257 | "vvVZgdUeH8ZC9Z4VZFXpLE2-RjPPAPhFOE_dM_2sUPU" |
| _csrf/https-photo_rate_430611 | "dtRRUsRHTRHmMW77XNC0ewtG_nB0AOk2-U8aBEAlC3I" |
| _csrf/https-photo_rate_431865 | "LNj4jrBq8nNKBN58df2k8BfL96yi8T_muHQgiiyHIvI" |
| _csrf/https-photo_rate_453913 | "8YYYiENaOjBHJVl6EX5ECjrv8w_Y7h-tD3sPMaAOcsI" |
| _csrf/https-photo_rate_54432 | "D3i49zE73-KOVtBboDaabfIwUe9xXWDAyBLkWUIWuSM" |
| _csrf/https-photo_rate_82526 | "rDrtpFRfbaWelD7_7pnuWowpugemc7oa7gkXyx7xdYw" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=81328dfa9fb88e4f0b910d560442944d; main_deauth_profile_token=ffac14" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "61485" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778514214 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778514214.1445 |
| REQUEST_URI | "/autor/8657" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |