ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8378" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "8c32cf" |
| id | "8378" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=603e21; PHPSESSID=16c72319e3c7463af9e403ada3a1a27c" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 15:36:37 GMT" |
| location | "/autor/8378/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "52d425" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "16c72319e3c7463af9e403ada3a1a27c" |
| main_deauth_profile_token | "603e21" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 17:36:07 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 17:36:37 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103664 | "ARlttuvyAkHwfrUTcdrIBjviI3V4FXoeVi5I1vkyZjo" |
| _csrf/https-photo_rate_123373 | "-GiNKzCn3NHYfuJVeDrXgZsAhNR1F2R2kOlY-bHvpcQ" |
| _csrf/https-photo_rate_127700 | "G1sZZ3gHU6ANT_ZGqnjzD_Deb8Xs4A9O7OD-tNUQBWc" |
| _csrf/https-photo_rate_129416 | "uWANqfz61zwS-jDyn26IXK3TdrH8INI2KJHPofmLH3g" |
| _csrf/https-photo_rate_134521 | "Mji428KbgVRIY-2Emgj3I56RXia8l-NYL1QV2NQ6eVc" |
| _csrf/https-photo_rate_136326 | "nszTpkhPJuN2Dksy27MQgktZNQmo5r3uA0EVltNR7iE" |
| _csrf/https-photo_rate_139140 | "u9oPpxPIlXp17wofRp19n6yoO_1Mg_uwPEL8sp0wHQA" |
| _csrf/https-photo_rate_141686 | "66CypoQrXnqpzu5h3Z7B6O_UtBBkNKMkKOhlKaoSbQc" |
| _csrf/https-photo_rate_142288 | "5mQY7KXhcnFNozsHsU_u1BWys2ZNOTwSZZWmFyNJOiM" |
| _csrf/https-photo_rate_144393 | "Oel7dAugWezGXE2s78riFXIHfxioMKxqCebkv7aiQoQ" |
| _csrf/https-photo_rate_152795 | "tslQS2hEELuI3D6a7C1ILm40Q0Hnwx7uhjHWMfVOUjM" |
| _csrf/https-photo_rate_155464 | "8Wk5K_ljg2N8UDYgJ2lC8WiDliP37ablS11Zzdrp2Tg" |
| _csrf/https-photo_rate_163238 | "Dvifk16BEHLawGHBvj8YnEQ2X6iPFgWT7V-QXAKd4Io" |
| _csrf/https-photo_rate_165761 | "fwKx-Ic8L6T7BfnKy6GMUrYdq5qXJf-6LmUSGn8xXJo" |
| _csrf/https-photo_rate_166078 | "UBgf6SV-0ZSI9gqLaVn5s6RZYJnoLnqIoVoPVNeylf0" |
| _csrf/https-photo_rate_168584 | "yD3KrJRHhbBXU6y42ReUXIavsINoO9AYWtOE9oLWPjQ" |
| _csrf/https-photo_rate_179269 | "nsl__tLaicZTnzIkMjfurEul9VX-tI9EeLLkjp1c1zw" |
| _csrf/https-photo_rate_184851 | "36XAUvRBiVQfeNnzkqsIxy6QGMc15a_r3koXLPCGaWs" |
| _csrf/https-photo_rate_213760 | "wX13BbOGE0lCK1ZXnUK26r7EMS1Sb3XpB5NLyQvqLNk" |
| _csrf/https-photo_rate_218431 | "J7EJmkxAy9k5_iM5d-XwDshBrHsdO554WJzoV6OVm8E" |
| _csrf/https-photo_rate_222077 | "oTaxPiGS8iAz8pSRS3ZqN85dXYU3eISzxQsfWokdCko" |
| _csrf/https-photo_rate_230515 | "EcKVh4tkW0ciWoSOx-RWX-u5RUSswDwPLCuGVKlk_cY" |
| _csrf/https-photo_rate_232851 | "K9BadThZQoo4dsYAc-auZAZ9wzXz5DCxRzXqpHecinw" |
| _csrf/https-photo_rate_233342 | "uzZ1cdrbj11FAdCqIaTnWRF89qXMjdcbuPv2p0ywR_M" |
| _csrf/https-photo_rate_234961 | "C370VW7mcZ5MT3nKcVIsuiaLfYjnEPISmi9XamoZqC8" |
| _csrf/https-photo_rate_240300 | "XPxOvWW5pjAfwNWbKJj1FmyN9jbFTCpRuBHbxCKyQOM" |
| _csrf/https-photo_rate_241678 | "BRAUefVcFpXYZ_e-h23oqHswSlkMasFnJXlE-YGP8pU" |
| _csrf/https-photo_rate_243688 | "Vrv7cuesbmP3Cu1grL53DtefFoQ1vCffPaMbiBOKNTM" |
| _csrf/https-photo_rate_245878 | "bjwnrlgvQbeUXxo3gqnT7uysrXXbr0FY0Hvt5lQLZoU" |
| _csrf/https-photo_rate_250803 | "6ZskLkEdJ26eOSR3d_xHkmIJGRZap7g4bvPth10dXAU" |
| _csrf/https-photo_rate_253037 | "k9c8xpXqwpM7cxhfMCqdU-pvDLbEa2-XAOUJsAC_NUI" |
| _csrf/https-photo_rate_254250 | "4I-MrsBc9pohZ-eovMaQhrJb39ME_E3yy9yYDWIY3tk" |
| _csrf/https-photo_rate_254773 | "kQpuoWyKqWeLZzDlt3xgrThvNbNiisr6CQDelaf26G4" |
| _csrf/https-photo_rate_254781 | "m0K87nmiHmh1niFmF8Qv7PGoJ0bLIZMCHQEGPF2MQHQ" |
| _csrf/https-photo_rate_263803 | "57G-SKtX9jTp4QWSlAqFLeDbwEppmqj5ciBW8W59ZIc" |
| _csrf/https-photo_rate_268687 | "CcOVO5gE-K35sfwcPNVAvNhCnvcfWGdR49Cb0lYBr0Y" |
| _csrf/https-photo_rate_268921 | "hf42xFC_Jsd1WdaSpHEe_XB9dKwXUhYXb1erLNhDrAk" |
| _csrf/https-photo_rate_286921 | "Azg--XnxNiFkg1tPeivN53eqhv3JvzU-l9Lzevp3RQs" |
| _csrf/https-photo_rate_292673 | "mKiirYZhPxN_Dy1RaDvSbtFr0WuR1zO13-zyRe-eWAA" |
| _csrf/https-photo_rate_293888 | "F8XktqiZyKroCb3I-5ljQyVnbb7Hkvb1xSSip8TsbHM" |
| _csrf/https-photo_rate_293995 | "KdRZHQDSXetr1dnKJEmOmz7Xcu4wvmuPjz3QRfmAlXc" |
| _csrf/https-photo_rate_302388 | "Wm8GZl3Uipgqyrv5jrlp73Snzps2FX2O1qbF4dAWCZI" |
| _csrf/https-photo_rate_303964 | "18mD6NbuvxmfbbLbphrwb3UFMJObUFnS7NclXvxZ6sw" |
| _csrf/https-photo_rate_306054 | "LCPiGbjts-sGBXRnDrczupIQ89KXsCrrbAyX9kIkeAA" |
| _csrf/https-photo_rate_310533 | "n-M6lLsefHFegUJU3Uf5WnKzPgev8R62ugbuxR42GAI" |
| _csrf/https-photo_rate_311273 | "z504jSUnh4hLotGC-agWVmLNR3-frvkhfjU20rGkQfU" |
| _csrf/https-photo_rate_325691 | "kr3NZsmOTXTeYBvXH5welr0AAw_yDJwk8g7SO27hL2E" |
| _csrf/https-photo_rate_343473 | "_zHMnFhmcIjP8o5VZv5PpID7R2bqlN2L2-aH9QitavY" |
| _csrf/https-photo_rate_343862 | "GUOvlCPb_Bg_U9AKfUIwBTgwhNfcdUq3QtoajN4SJoY" |
| _csrf/https-photo_rate_344230 | "xxAwZD0PuUgpXV7PURaXhef9HYhYJRoZ4RAbVoosKH4" |
| _csrf/https-photo_rate_346283 | "iIgiBZ3uryTomfi2tmkYGfH2yzp76umiYGdS_rJ_D9o" |
| _csrf/https-photo_rate_352077 | "SKaDEwCH2kESV6gvKzbxz-OqE0YiNSZ81dkWq4aKBkI" |
| _csrf/https-photo_rate_361888 | "j5n5UxvFyRcQDrkw9eoJmkWLKTvyyNZndabinMzt-eo" |
| _csrf/https-photo_rate_365700 | "hp8BaJpUznwm8z8fnnn-pfZ4hKvJMfBtYDe76nGScaY" |
| _csrf/https-photo_rate_373600 | "OWKjlwfD0eSAGjtbHJNhrpEvxF3-5togHV84Q1v0_0g" |
| _csrf/https-photo_rate_377999 | "A5lBPmoc4W2EKv1mvaC-fH-UC4JKbQs-qKMde2R3Auo" |
| _csrf/https-photo_rate_379838 | "DvdfLBN4YLVEsntymmQnZ0dUd_Rfswa1oeaR8B1PPNQ" |
| _csrf/https-photo_rate_380077 | "Az6jZwjZ785TUqZlXQt9f-bLt2pt8mhmR2tcSoPSboc" |
| _csrf/https-photo_rate_380450 | "LJnUbtT3NB_xCdNe5BBpZo4e45lG4metH9JItAfsOkg" |
| _csrf/https-photo_rate_406991 | "g-gERaBW0W4qu-Rb6rTlT-0oTRVicOI7PayH8GRfiwQ" |
| _csrf/https-photo_rate_421542 | "8A7oZEyc3f9d6YLEMarS-DTPG_4eeUtHe9_ItfDMkao" |
| _csrf/https-photo_rate_430310 | "oLrYKcIQwaLCGPHiun_abacfKJVb2xiJFVYOMBZLOSM" |
| _csrf/https-photo_rate_433279 | "eKGrQHvarGPgqZqQJxaIgeCR_qVhDNd-BtDF6YnYEUA" |
| _csrf/https-photo_rate_439838 | "-WqhBxwXh6ARWN9PW_niBuZ26khk0nromNVJs1C9blU" |
| _csrf/https-photo_rate_440999 | "X-Epdwt62T5wM40AMdP3uidaYowVfKgIXYdQIRPX5wA" |
| _csrf/https-photo_rate_450607 | "A2LO2AJNtZ97OngnW82FPcjup5Fm8gz1Emv5UybVmec" |
| _csrf/https-photo_rate_451751 | "hv0X3tMY6p7BYD1VcBkSbQMESZNne8ca4DU5S9Fytrk" |
| _csrf/https-photo_rate_451928 | "w2miuXHJfXi43d4HJgUH0fPYyc_sLktasxvmH6z5jBs" |
| _csrf/https-photo_rate_453673 | "fnmv8VGs4VomDREPTRmHlHtm3TLshUNT-lXJk1ah7nk" |
| _csrf/https-photo_rate_468821 | "vPfmgPF3OKzZ-iV3EQGFRPRqMF6-ik-ORrMO4nrw6nE" |
| _csrf/https-photo_rate_470946 | "43PG6jBwivgskF9mHLHZkaF9ntYv2CSDvkxz5pnGAHc" |
| _csrf/https-photo_rate_472800 | "v8u5g2EJFQHmCLwtYVNOpLXzNBojTvz8EF0jmBBvGJM" |
| _csrf/https-photo_rate_475973 | "Ye3l9gT6JoxOFMbr_Y9Z1N0XCrI1cEEiHOVPJEeuFfI" |
| _csrf/https-photo_rate_477119 | "ZTRCEnG3W50SOKjfR8XtQgO9C5n3PS3H-5ZUCHJ06PY" |
| _csrf/https-photo_rate_60380 | "xe71zI3T6rK-2RkZ07AaQSND8SbYhMFI30bpgvmJq3w" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=603e21; PHPSESSID=16c72319e3c7463af9e403ada3a1a27c" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "29837" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778600197 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778600197.9668 |
| REQUEST_URI | "/autor/8378" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |