ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "17182" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "4959ee" |
| id | "17182" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=6257c030f91eb01d619ebf14c417e824; main_deauth_profile_token=833f8e" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 06:02:50 GMT" |
| location | "/autor/17182/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "534a99" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "6257c030f91eb01d619ebf14c417e824" |
| main_deauth_profile_token | "833f8e" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 08:02:38 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 08:02:49 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_127424 | "ggAhU0mbwRr7Vw_mCj4KVzUIvyXsn9YgeeaDlqavT3w" |
| _csrf/https-photo_rate_131274 | "OEpfBu_uOunNlpdEzMKvYQhbOJrDbMbCghQ07Hb1czI" |
| _csrf/https-photo_rate_144938 | "H6ncrD3X7PLDnMxup6p_YvjocZvXehjj6nt_DdsALNU" |
| _csrf/https-photo_rate_152324 | "S7DpS795RyEoCOFDRrv0ZYuQx7jhTT78NshVARaeHRA" |
| _csrf/https-photo_rate_153414 | "vd2s1_KBwwkTtR5mVdDD2oXL9KMjpyfDHgCJe_73Gco" |
| _csrf/https-photo_rate_153431 | "R8vEiY6GRNrAFv-J4WDtJQHD4PRTD_ZWQaQ1M6vIN24" |
| _csrf/https-photo_rate_153613 | "p3ZGfmoiX2rjRqdDaJ9dONmwjh3B5bowkhbj0oCVLjk" |
| _csrf/https-photo_rate_153794 | "zeEca8CoRpZLRuG-qK1z8i8KjvnhFUkcGNCQZAfHYLQ" |
| _csrf/https-photo_rate_155512 | "VGCnmPZzSQFy7MkW_6Dln4pamnSpJ0Qxe5vlZAFX3EU" |
| _csrf/https-photo_rate_155517 | "oZfzdOWZ-lUwT56j8jtMMQ5CTS-6vNg8z0Fnn1UuOg8" |
| _csrf/https-photo_rate_155619 | "b_IZOc9CqwHF8L63mJwzPZo3u0Lb1xcbKg-fMl6ChMk" |
| _csrf/https-photo_rate_156714 | "E8c8lqnhiB6YY_cnaY1xYiuiT3TZGM3vGHhv-hsAc60" |
| _csrf/https-photo_rate_161421 | "BXjX9fqpAMMxO0dMWh4dIRcW3s82BbSSBAYc7AR4Uys" |
| _csrf/https-photo_rate_171756 | "HtqSrLHmcT-3sBqYQTc5NOXGJYmrhR-8f_lQZBpkjTY" |
| _csrf/https-photo_rate_198878 | "U4kmgz88MV6dqkxo7SV1opWclYTrAqMOztkp2U6vPXw" |
| _csrf/https-photo_rate_202421 | "GrQ8B_2f5Itd3kMjx3R5bA8HLry5e1OeZdwJUrGages" |
| _csrf/https-photo_rate_257715 | "hqLc-zCa5q_iatrYLr7v__0-OUtRcYxnP9rMbWC277Y" |
| _csrf/https-photo_rate_260017 | "gG7gEpYpXo-wWPqf-6figIFpyfgwC3CByKIFB6FNmek" |
| _csrf/https-photo_rate_261388 | "27IAVYuO-WGOHbgMdUJm7KzRLuG7cyNYtMuMfz1aT7A" |
| _csrf/https-photo_rate_307500 | "Pt8XbsIX18O8YKX52ajD4ryAglbpu-sCImDYgCkBYc8" |
| _csrf/https-photo_rate_431221 | "0j6XpizmCxSj_M3v_CzGbkUMJBMbu-2YNzRdlEjxprA" |
| _csrf/https-photo_rate_71351 | "12lokI-4HrHrvK_FmW9fBsEcsqddiRMJyC8WlVi-A_U" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=6257c030f91eb01d619ebf14c417e824; main_deauth_profile_token=833f8e" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "49241" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778565770 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778565770.1416 |
| REQUEST_URI | "/autor/17182" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |