FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "13929" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "211721" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "29205d" |
| id | "211721" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=556f7d; PHPSESSID=c7c3e8e6aff54cc8e95943e3063d3b78" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 18 May 2026 08:33:19 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "552e47" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "c7c3e8e6aff54cc8e95943e3063d3b78" |
| main_deauth_profile_token | "556f7d" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 18 May 26 10:33:17 +0200" |
| Last used | "Mon, 18 May 26 10:33:19 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102628 | "8_NFXXaCycmIPG84XfcuZLGbRU78FhIV_buksJjLYL0" |
| _csrf/https-photo_rate_106429 | "2PxaJrHCV2FMAABIfCGEerfCtX9pff6UDCdrJyeAotU" |
| _csrf/https-photo_rate_130396 | "tocknkjF4E_khRJW1q9Z9vpY7I4C-tE-P57ufPwsYX0" |
| _csrf/https-photo_rate_139998 | "eXN_2B10_AqdyxfCEOJbbm7TuMYFxuaWPqA6bwv5nCc" |
| _csrf/https-photo_rate_145162 | "6Cwbi9VwxAA0alDUtOqeorFhdMzsATRdqKEh4uGZckY" |
| _csrf/https-photo_rate_153187 | "uak_TgPVQ8w83z7rDLNLWd67cjd2okhygPJSn0NdR3M" |
| _csrf/https-photo_rate_184585 | "ids1ARqF5M9FomjIRfawn25dejwCwPh1f3lPhphuzqk" |
| _csrf/https-photo_rate_221269 | "KohoyBtJ7lxVZT0xD_5zGyv0mgKFb3wvhU_Ebcq8r40" |
| _csrf/https-photo_rate_232845 | "jJy89_vcFAvo2gRU_466vnhSxJqy_f-cEpms9U2t2Hs" |
| _csrf/https-photo_rate_249113 | "SlnVS_YWtbq6LVuGu-VBuBUq-JCcqj_PBjC169YcBPs" |
| _csrf/https-photo_rate_257432 | "B-fPHF73c9JrToW4xIPKhk39ikUmTS4PvEXO5UXpjo4" |
| _csrf/https-photo_rate_25911 | "AM1Kh0eK1DFsE2FdE-Qe48LUY_L04Wp5e-LXc3y1PwA" |
| _csrf/https-photo_rate_285903 | "2rabKCH6LiFOw8RKmioQ90WstK0EApkS9NO-KAulMMI" |
| _csrf/https-photo_rate_308057 | "iIWzVsSf-ADbPQuDYyKvPsoy_8vOSawRT-I4yPcikyA" |
| _csrf/https-photo_rate_314113 | "sps8NLBdFA1h4-C9Y4_LHx6bNXlv5RfI-icL4uCvCEE" |
| _csrf/https-photo_rate_320593 | "4CTBp2UKMINySeoZDo0GAeJHUeYQ1A67Tl6miC3S2yI" |
| _csrf/https-photo_rate_326013 | "aNpYLAjtP7jtgOe3_Hre7Fo3UwO_Di43b4ZJnP_vpeM" |
| _csrf/https-photo_rate_385667 | "TR07GGMieRdBpk4R_1OnbSprwm12UzPWcEO3HKugn4s" |
| _csrf/https-photo_rate_397036 | "AYtKsgaiGXUGTuPMpPlmF-MifR29hOu4x1kbWaKTU24" |
| _csrf/https-photo_rate_69318 | "PAM8Nqx6mEN9oXrRl8A_4kLFBk2VXoar2f1rK4RGmoI" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=556f7d; PHPSESSID=c7c3e8e6aff54cc8e95943e3063d3b78" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=13929" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.157" |
| REMOTE_PORT | "29168" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779093199 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779093199.5123 |
| REQUEST_URI | "/foto/211721/fullsize?aut=13929" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |