ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "18092" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "b715d2" |
| id | "18092" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=6191e0; PHPSESSID=c1b63ebe60dda748d08a75e2aab8e35e" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 13:30:27 GMT" |
| location | "/autor/18092/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "589ec2" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "c1b63ebe60dda748d08a75e2aab8e35e" |
| main_deauth_profile_token | "6191e0" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 15:29:52 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 15:30:27 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_126414 | "27loCGPHDqovhAoRJDOST37PDXiBfrVjGKgpkyZA0SQ" |
| _csrf/https-photo_rate_136632 | "EcoIKn8u7_MOB3EbFGXZXNIR8uF6HHFgK7LffzUU7Ws" |
| _csrf/https-photo_rate_141749 | "5fCyT9qUCJA5XiF38ZIY4YXOma2EaH_zGYgJICRWBvM" |
| _csrf/https-photo_rate_150919 | "3wEdoweZ41wJDhg36n_4PITp8j4OEsIXHxoSW2WknZI" |
| _csrf/https-photo_rate_160084 | "60062RpqJdMAGxQOWRMC5i1pQG3sqNW8DCCwf36f7SU" |
| _csrf/https-photo_rate_161528 | "-kw9-NhESLn4g3vfXm9qQIOIN_X8Qp8zU4FWsLG-93M" |
| _csrf/https-photo_rate_165796 | "W-HWIsLtnaB-AyP6InVdDp5rCaqeI3KGL4GpTodZNOA" |
| _csrf/https-photo_rate_167411 | "SUr7ynYacRSrPsO8rjLxR0wHrv9nAIwVApQNkd-mVfw" |
| _csrf/https-photo_rate_178514 | "mdm9CrOG5HzCB5l8QOBFWw8UR9sDVboGjMi6gZxgIuQ" |
| _csrf/https-photo_rate_179288 | "WMoo64pj7v9FXB1JAx-OtCj6TBawztkeGLtZCyh7wP4" |
| _csrf/https-photo_rate_181204 | "jW1ZoFC9REmAadm3x1qzflDrGsRDS5QSGBAOxOEWQPY" |
| _csrf/https-photo_rate_182043 | "-rYtgcqK_9vZTPNoTgigYkPsnrhg2nnsPLagdBjGptk" |
| _csrf/https-photo_rate_202857 | "qWzkPsnsfFdrS-_y3z1QuxI50CPitv1H1K87SPZVwQQ" |
| _csrf/https-photo_rate_207144 | "xKV09U7a8QGdYn9bzn5NKgcpW9wzI7B_PlZas8UFGIM" |
| _csrf/https-photo_rate_245837 | "XZl7t6JcRduzHZLJsFx58cAFCWZyWtoDDcBLKzW6dgk" |
| _csrf/https-photo_rate_248794 | "S6v9tSK5KbfffvfuTeP0Xar21XdV7U4iy1rolZWKSKw" |
| _csrf/https-photo_rate_260328 | "6gj2P4dcI4WbH7M19EMCllJHk9gz6RRePuN8GXN-MCM" |
| _csrf/https-photo_rate_262603 | "SqumCr1zDCZtFhNGlvrSDfAinuUEiHFDQFEJ2WyS7JQ" |
| _csrf/https-photo_rate_271647 | "ginZdZWUIePXNNu-msIWXenTgSu2Af4r2SK1o2jWyPw" |
| _csrf/https-photo_rate_284505 | "bFMHsXsknxR0AUprTXKuCvmGJSB7eyISaNWy4VP6NN8" |
| _csrf/https-photo_rate_288008 | "GXySvMbun2LCYyNCASv0F80OKdour8qFrUtZnamq8ZA" |
| _csrf/https-photo_rate_317269 | "BG9cHiEvoAvRyvYr8xmRAfDsshRKb6PBzyW-rK6iOi8" |
| _csrf/https-photo_rate_323566 | "wlFTzd_S402ZZYa6Fx5l5Wu-aaHx-xMz557XSwygofo" |
| _csrf/https-photo_rate_370929 | "Px2hP1RFHimpwex961RgyeJAODnfhdB3snyyPI1l77A" |
| _csrf/https-photo_rate_373223 | "o6GzV_1xF69yGePZKf1VuXBPicrPn_N0goJ-HsGH58Q" |
| _csrf/https-photo_rate_376711 | "6KBYyT7buf-lww9G12qoyTYinkhvI6fMjWTWOHA0qYs" |
| _csrf/https-photo_rate_389224 | "P7Ro7MQT7_7iLs2UeOSr5XqLD8qQPPtfjpGuw6xkM6g" |
| _csrf/https-photo_rate_402326 | "794KCZ5rYrbX5wSeijC4-uF9afYujNyec-TJBndleXA" |
| _csrf/https-photo_rate_41065 | "8hVh_r2LPDfgzLzE9ICurvJaGvzSDAUcy6_LVK09GOw" |
| _csrf/https-photo_rate_421670 | "fIOiXA5kvbygdkEE44fNyLK4ors6W5VYNa9osJ0xkMs" |
| _csrf/https-photo_rate_42273 | "cIcS6nL_gwktxZijzs9bjXhAaSa2QFnzDPZUT_VIncU" |
| _csrf/https-photo_rate_423075 | "n2tv31QfX2_k9aSRBESdEzn14okEOBhkzfSsBCCA0wk" |
| _csrf/https-photo_rate_426198 | "u2BKsxY6KPDXNUUJUHwWTgR7YHrv4Ko-Iz0vBoOQc5E" |
| _csrf/https-photo_rate_43260 | "wlysduxd12Aba70J-CDJS_RQyiGCed4EqJC41lv0lWs" |
| _csrf/https-photo_rate_436630 | "Q235y40mudv1PyjsEnaPaiOgrgP-4rebfgtoRYte-Bw" |
| _csrf/https-photo_rate_454554 | "BWF_SRoJillU2sWWDqHK5sB46k5ZS6wL0LfYaKi2nhQ" |
| _csrf/https-photo_rate_468107 | "uzYOWf6K93J1Wbjg-k64E7igeKu-Q65ClOjjO3S19uk" |
| _csrf/https-photo_rate_472307 | "YQh6Oycuqclhr8Qpnu6r8p2Fe2NXXapko63KS7IJcM8" |
| _csrf/https-photo_rate_475994 | "1yQMRfz5nRp2alxzy36JHuPpvnfWHPztbS21bzmvDzY" |
| _csrf/https-photo_rate_476817 | "FrVVEMaWyAMuEqz7lmiUh8ZIuWGktQkLrWQMJ54a0Og" |
| _csrf/https-photo_rate_86425 | "WrJGGm39_idVZ1z0U-EhL6Yvl34wtsMjUzsZXQiYwJA" |
| _csrf/https-photo_rate_92682 | "gWKprpXaGVza4BTt7H-zLlZpmeaG2OVBmvMOsIu--s8" |
| _csrf/https-photo_rate_95725 | "8NTgE7SJ5_PyOePyITSKFTW66E9nnEI1Us9QrKNCOW4" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=6191e0; PHPSESSID=c1b63ebe60dda748d08a75e2aab8e35e" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "46382" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778506227 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778506227.8586 |
| REQUEST_URI | "/autor/18092" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |