ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "5906" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "6c6802" |
| id | "5906" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=9b6449; PHPSESSID=77519d9df2faea1d0df159f465a8c745" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 22:25:25 GMT" |
| location | "/autor/5906/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "591c88" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "77519d9df2faea1d0df159f465a8c745" |
| main_deauth_profile_token | "9b6449" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 00:25:18 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 00:25:24 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_100062 | "F0qbJ_5wih7wX1fc8FahRpQM1mio-DM8GJojJ0edCUA" |
| _csrf/https-photo_rate_107531 | "qmp0_cxCaiW7vum3PE0GK9PQfPpInrO6w6D2eqYXEVU" |
| _csrf/https-photo_rate_108311 | "t6l9McDpPtCMtUpzgOBAoRXiGXWd5CA1Tz9Q2o_ec4U" |
| _csrf/https-photo_rate_131037 | "2EZ7f5Xzkho4KGxKifViIFKx1UKn_auOyn1vuwcw_sg" |
| _csrf/https-photo_rate_133659 | "kadPDN7eU8-xbTP7cgOba4Cpyofn83vrCb4tQLVQ7uU" |
| _csrf/https-photo_rate_143171 | "FJ5g1Ro88FIWitG0vRSJlUf1ByWSUA_DSrUDOS6FvDk" |
| _csrf/https-photo_rate_143632 | "MGL8cczzbNA4keCB60udR-vsPvGKjMnjEqLk-c3anZc" |
| _csrf/https-photo_rate_160998 | "fcspmN5NwlT0OG3bGTwGoZfi6_VxyrW5vTQQCxNgweM" |
| _csrf/https-photo_rate_165703 | "D2po9wQ5Z4Q-3FUokpg6h8vZwIGnADKH9vh0rPgNtQY" |
| _csrf/https-photo_rate_174027 | "XgkfdDqC0fiiggAvpCpAg65Y-NFm__92MoWzuTDrGlw" |
| _csrf/https-photo_rate_205433 | "U2bkWCVR0BL51sPyeTabM_wSyMLQ7UqxT6TrxDhww-E" |
| _csrf/https-photo_rate_208278 | "BRA0Tueq2UQONGAPgS4D8Sbo2WsGAZchsopzcqPcuBg" |
| _csrf/https-photo_rate_225268 | "wCS-rbwPGZnkErGPG4KBHSb_rGR7LpCr9Lf6oA6zYQk" |
| _csrf/https-photo_rate_241542 | "OT0-0BQ5NkGOzSPXWZoAI1E7Pvmwbv42Nb4Bt-HWOpI" |
| _csrf/https-photo_rate_242433 | "UA-iHmBMr0t5P81d4AlkGh2pAuALWItyaW1Zjjl4FrU" |
| _csrf/https-photo_rate_245629 | "gltOoQvAYVV_Xq_5QKuoejXXYY95RhAa-l4AZZMdwes" |
| _csrf/https-photo_rate_248514 | "qlihvyg90xhvaoD9JOl_kcABJU_y98K60SiBpuDYo-c" |
| _csrf/https-photo_rate_254525 | "P2VzXf_oe1SE7wrKDuIaHGGFXzJ38XL8tIiXnx0A0gw" |
| _csrf/https-photo_rate_263871 | "pBboyvOdXLLNF8yPcJ_FtgDnt7rJal4teGjcLXo_9TM" |
| _csrf/https-photo_rate_265908 | "1eRs0aRGybCEIw6XXHvfzsQMlsDueSKAFKWAWAydWSc" |
| _csrf/https-photo_rate_272232 | "eMkgwYG_txejCr_83ylHuHJlm2AvP67bo2JNVhM34FE" |
| _csrf/https-photo_rate_294000 | "6hnwAzj0YsPBR3aCpVp_E6D2yk1StEMOWGr6gvyFfVs" |
| _csrf/https-photo_rate_294551 | "erKgRt9wD6vjAujbGrYEdPIZmrswtPrOfUX37AM1cVw" |
| _csrf/https-photo_rate_302429 | "RHeKzzolGKUZ50A8fyoy8CHXtmsL5KOZYgRTdnCSn04" |
| _csrf/https-photo_rate_340194 | "R0Aq0YliCKJ4QHGDxZdaYDRbS03DSAhljkxchkI-258" |
| _csrf/https-photo_rate_343525 | "lCwii_C2jfrdwWAK0vOZh8ERefGzguNhU1dzscDQLlU" |
| _csrf/https-photo_rate_346415 | "xGPtzHdUi6MrEIq3lSgBRpCtOOkCAKvGp0d5ByBkrHc" |
| _csrf/https-photo_rate_364128 | "hI48CNP-c6Uhr5ABThnQXxzPz7IlP2t2oBdlbw0Nx-s" |
| _csrf/https-photo_rate_364608 | "WcNS2ffFJYhZEO_Pe4a9FmcBJ8HAvQkz1yBqnFQOoDE" |
| _csrf/https-photo_rate_376670 | "jPGxQ_TULCeFDlwD2ZpTkS_QKJzAcRfDMZUME9eEVz4" |
| _csrf/https-photo_rate_380574 | "TtFJj7hgLhtwH1-Z2LanQioKb5bLiy1UWsRR8QeO7t4" |
| _csrf/https-photo_rate_403788 | "cVv11xDlSmxRejMzocU0LnRW6A45idFvcVFsbIPlMbQ" |
| _csrf/https-photo_rate_423234 | "jjBKxb2igmxhFroN8Z9vErrlIuhairizODDqmugnT7s" |
| _csrf/https-photo_rate_427032 | "kRtmLEvucIG-Ox1jQvOiXk25yhemzf0GdySGH9pqt38" |
| _csrf/https-photo_rate_429919 | "QlIrx05eX0ioly7QmI-xaNYvadCzdLsWfJgQINflv3Q" |
| _csrf/https-photo_rate_431919 | "J0wCZBS2mxe0rCtHmTAgnn_JYP1lw1PAbvZwYkw-Qf0" |
| _csrf/https-photo_rate_431956 | "df5x-wKXBk-pQCuBSjwZNFNtg5-sPCsaahpUYuyKzpQ" |
| _csrf/https-photo_rate_446678 | "R7doXsAB6BnCAygVFmAWsWCEbtOsM-bRxp-Qkmoy5HQ" |
| _csrf/https-photo_rate_450268 | "XxoQ_WU-oo2zo0Kw0d_5Evx6WbF83wzsvhEPSvxezoE" |
| _csrf/https-photo_rate_451311 | "5-uap15sH4S1VvIpP4T992KP_lBa4EU77QCnecTNo_A" |
| _csrf/https-photo_rate_462511 | "Pf9d1DssY3uEUsck7c96OlSs7SHMNGUKka0rKPJ5bR8" |
| _csrf/https-photo_rate_465854 | "OvfZD9eTdFn2kIIBYhxrFRW6XnRzvevk2ZQmniilo5E" |
| _csrf/https-photo_rate_468224 | "Fo5ng5AiCBm8EKmvk2j07mC8oMAgIFB7Tut4HfeCYnA" |
| _csrf/https-photo_rate_470492 | "mlhP14njByVE7GizAnSIlKoI-HGOrGT4ZjQfoAR9Ti0" |
| _csrf/https-photo_rate_471437 | "NB4mot3YqcAeufYX918V1LvG9rKV67XLBYWEFuw2wbY" |
| _csrf/https-photo_rate_471703 | "xpByaGptyPW2fNO6geGCFguEgUDZ1d1pFrounSL8DQg" |
| _csrf/https-photo_rate_472070 | "b8jw8M2Ka8TXp3aJdEaiRADxWfGkNawDa1qm_0ptqoY" |
| _csrf/https-photo_rate_472608 | "t9H2o7KvzFD4JNXhq9PuKY1FdWRCDsayovVI7WnR4FA" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=9b6449; PHPSESSID=77519d9df2faea1d0df159f465a8c745" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "63798" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778624725 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778624725.0356 |
| REQUEST_URI | "/autor/5906" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |