ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "114751" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "2ccb0b" |
| id | "114751" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=7fe27255a674b67cc3f612e7520eba0b; main_deauth_profile_token=01334c" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 07:47:32 GMT" |
| location | "/autor/114751/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "5937fc" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "7fe27255a674b67cc3f612e7520eba0b" |
| main_deauth_profile_token | "01334c" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 09:47:08 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 09:47:31 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_131396 | "_MPl90TZdcqyyfbpNXEgjK5ItzxlbGqRyWkViS0bskg" |
| _csrf/https-photo_rate_153301 | "-wFViacv8sRqgSlmKZbUDMDj7pxrgCswhaab_Nf7yCk" |
| _csrf/https-photo_rate_165526 | "eAQ7NPrNRLkBVn3F3Yr3oba9mG6V9yTOmZ0aMwe6IpI" |
| _csrf/https-photo_rate_166826 | "dsQT81ev6a0wX1KwLA2C97iyZJNuF8MDopQPMqUnN8Y" |
| _csrf/https-photo_rate_178925 | "qdR5EROPD4hEWQaBbNK5vaQkUm9V7n4uFhQbXSC6MY8" |
| _csrf/https-photo_rate_181668 | "JNeSoepqgm6AX0Yn_Or4ZQScjS9V36QsKv40yDuYnzc" |
| _csrf/https-photo_rate_186699 | "bAA_aN_iQ9GAXaVV9Uk_A4al9wHydUkG2gScaz1ltuo" |
| _csrf/https-photo_rate_191818 | "eoqXXxi1iAVzEi7u1hhhOR7pGkQ2OnLdgDt3yVfvZwU" |
| _csrf/https-photo_rate_194612 | "9G09XOHqh_2DOlSCJc22d6qaWVpqDLzfmEE0kdtLUCg" |
| _csrf/https-photo_rate_227781 | "ti-K1sQ8Mmna3QdZ6QPMgHw2yW55-dSB4avUVXSbMos" |
| _csrf/https-photo_rate_232684 | "aiDwAOuIxY3IY99mbzZ4J-HkVAfSX2xv3WRiZ1EZe58" |
| _csrf/https-photo_rate_235806 | "_ftu7_5K8uWakYXbbYUbVzsCzdeQ2fCgYux0dhRx_N4" |
| _csrf/https-photo_rate_254998 | "0tscri2CKkO0Yh67g44A3f4SzKU5bXi5ZsYizPGqQeQ" |
| _csrf/https-photo_rate_268934 | "H8NyMKqvC-yxqg5RPz7wrS-8FRma2kgUHe9HNK6Yq40" |
| _csrf/https-photo_rate_273058 | "_lsUiuBA55vaI9lXzlPQ-KMsN0ysGM-EeO06Y5F-RLg" |
| _csrf/https-photo_rate_276697 | "kRSL6w3N3GzHVhENSGU5fSOyG4Sg5PrFFFPVW273I6Q" |
| _csrf/https-photo_rate_283551 | "mPCpyC5nXbX3B9XlQFKjaciNq9QwL3V2OAgPGSOxuIk" |
| _csrf/https-photo_rate_287365 | "h5NgRCKPJXcBEooVrvXyQ229qRIRtrmIY5oIiHyTqEA" |
| _csrf/https-photo_rate_331117 | "SPRzDFg-yGIFrwF7Ry3NVS-sfRCHNg61-Hciu0m1ttE" |
| _csrf/https-photo_rate_348542 | "xLZ5uu_v4pG1G5VvlY748PybTAM4n-A3YUtEtC8R5xc" |
| _csrf/https-photo_rate_365277 | "3_hIWNhj5wxQRNeRxbEfkFd9stzl2rZOtPqswfqkmGE" |
| _csrf/https-photo_rate_370597 | "4t1MPs91iEVPcDfxL6aHvPjP-giZYblPmKzE1unc7GQ" |
| _csrf/https-photo_rate_377817 | "hvgstn6-XYu7fsInrs80zKLX7GBafLZltjAblpipzW0" |
| _csrf/https-photo_rate_378621 | "hpDNe7YGAtLNh7vKuW30GYMCxQcilV6BGcfz9umdLnE" |
| _csrf/https-photo_rate_381298 | "nB2p8M5LE5-4C3k-_GuiO8nAladXksURhXOCHjBw24w" |
| _csrf/https-photo_rate_400843 | "YMs9JmL-CErtkBebo6FJeOWE0g9sDM8-qMBUM6ogBAg" |
| _csrf/https-photo_rate_402547 | "tk2Xu4GoxM50b-_CDeVKmEk-JE10xRMAuZ5R15hd58c" |
| _csrf/https-photo_rate_451757 | "WhdK2JiQ04aBjGvkcS6g8Lsk_UXNTArXUmSlVeoQeK8" |
| _csrf/https-photo_rate_59921 | "SkleL4WD92pL3bx3mwgkldkLU-h4X4W7-Z3_sBKzwEg" |
| _csrf/https-photo_rate_68731 | "lItg4bqvV_R9wsYPESjoxXIh7LBLlEGrCLWO2SkXToY" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=7fe27255a674b67cc3f612e7520eba0b; main_deauth_profile_token=01334c" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "53159" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778485652 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778485652.6174 |
| REQUEST_URI | "/autor/114751" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |