ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2118" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "b8fff2" |
| id | "2118" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=82154d; PHPSESSID=c7c8d9be62d264fe4c6caa3d46627779" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 22:17:07 GMT" |
| location | "/autor/2118/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "59bc8f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "c7c8d9be62d264fe4c6caa3d46627779" |
| main_deauth_profile_token | "82154d" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 00:17:03 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 00:17:07 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105266 | "Eu-DuoYWWoHiduTIGzqr1E2jXL-2hM3Xrd8zBhOLcPA" |
| _csrf/https-photo_rate_111887 | "Yi5iDjG10bex35DBaIkTRDXne87-aDPAbbUPWULmY4Y" |
| _csrf/https-photo_rate_114523 | "81XlgCDsc46s0gykVxPxQJLxf3aAu3VJi9SBexCMXq0" |
| _csrf/https-photo_rate_11887 | "0bRhyqalfnN71s06hsRt3A5sI1cJIpgDZQs06d6sso4" |
| _csrf/https-photo_rate_172095 | "EHRwrMWOYwxNOi3J8T5mZsP3YLb9nYL6Lu2_5Wd8BU0" |
| _csrf/https-photo_rate_192824 | "MxLejRhn5w1nn5JugQGwRu7byfvvIGgx32RbE3_X3Jg" |
| _csrf/https-photo_rate_208325 | "icEv0kN46B2EK_hf46ORlJGGnkkdoKiWf6XEfgO-Y2k" |
| _csrf/https-photo_rate_211230 | "dLGdhjo1q0aLHSWk6YEepxVNBwREbQJmAzHqtCohs3U" |
| _csrf/https-photo_rate_244084 | "9xc7c9XFpv_Ckb-379MpS_mlIubEx9vdNbzKbM_GHmM" |
| _csrf/https-photo_rate_254268 | "EDvzboPfoYHmvEN82DNhQSQglt1YocC6p_W6C6YIA98" |
| _csrf/https-photo_rate_265845 | "_38bhVcYWzl_SVxOjohfEqL7AfNdTi-O_EkOv_x8cZc" |
| _csrf/https-photo_rate_266454 | "7-aKLKO1UzeAdtYonOF3lmOj7R48cTZu3lWah7f5-Ks" |
| _csrf/https-photo_rate_287678 | "QR1S6PS0ELspyJ6EqtZ-AdhunO3Qu3u6hB9xWT2ZxSE" |
| _csrf/https-photo_rate_290094 | "tod0rlpFenDiiB-s-4QLToMS2z-KR2RJA9An2bu7M-g" |
| _csrf/https-photo_rate_291281 | "Yl2MeUIEKyulzpJ9CEL37qgF_r5vVBlLZanc67YugJQ" |
| _csrf/https-photo_rate_306056 | "GPGpQrOs33O4eqzqGEVpPVGy0GttEgQ2J8-WsozPsCQ" |
| _csrf/https-photo_rate_308027 | "lavfUh0nIWDqpkZFTcqiIOs9ofI7gwaUbM5RbfaUH1o" |
| _csrf/https-photo_rate_320467 | "ocO8feINSIv9Yg8yKrDonhTobHh5PEaw1CL45ProNwg" |
| _csrf/https-photo_rate_327880 | "79oCImrNJfyb7TM8mw9wjq_m_PIMpVr2hBAvQlBDnlg" |
| _csrf/https-photo_rate_328719 | "-Su1rPW-DOGxRiVD9KV9PQ6coctNCgSg-3-ysK0V7Y8" |
| _csrf/https-photo_rate_353827 | "Ia5jnUn3t2t9LIRMUtHa-IdIodJALIP8c5fs8rEpwnQ" |
| _csrf/https-photo_rate_370974 | "YWxNJAATLnhDkzCTE2n1hISjWVS_-13B8Tmar4ylmVQ" |
| _csrf/https-photo_rate_383295 | "zLPS0GUZf469QrsgXh9p8oqIbuuSXGBGt5kkL_zQmH0" |
| _csrf/https-photo_rate_431075 | "pyUZsrf07sjIozpiTIH7VwKWjFDyC-woI_ihsKdkYbw" |
| _csrf/https-photo_rate_431101 | "2yyMiH5F5X2RyvWxrSM86wMTTKBcC35OpX62wu8xP7I" |
| _csrf/https-photo_rate_432674 | "ihmMbORV0pqA5C5xSalXGiZe_lR99yRKXOoz69o__i8" |
| _csrf/https-photo_rate_439966 | "R7UVC4yuJbMcOUji9X229Df52TkRe6t8GisRMe3ti1M" |
| _csrf/https-photo_rate_446224 | "VNk08jv0Kmqj3UidgdGxrZL39qXCb48VlbCbnGSlwFE" |
| _csrf/https-photo_rate_447818 | "Zv8xYsdgaaxA1JBJD8b-UonQmywvSIJzxqZLni8kOYc" |
| _csrf/https-photo_rate_450078 | "tUlLNHmm2IGsfPuI4B2QjDyZhuKJ9--206zp7zxSWrA" |
| _csrf/https-photo_rate_459605 | "ZM4AmKegonwQz_q3Ks-wc3M8a8GSrrYBuAz2r0oITqw" |
| _csrf/https-photo_rate_460878 | "zWDduMzyddPuGnegstYcVvG4VRko7AknHlq2wHHxD8U" |
| _csrf/https-photo_rate_462106 | "uIyOpD4J6BPKG6ctpT0mvmcdazZamwM17P-55jsJvuI" |
| _csrf/https-photo_rate_468920 | "FYQSwyumjp1DvqJCQqpON_3omByjW889sLY3VhsNNDw" |
| _csrf/https-photo_rate_469703 | "78AgTtlY0JFDnZ5QmvM35jqhXCs91n0P9HOCKz3nopg" |
| _csrf/https-photo_rate_473725 | "4En5AZRis8f6Slec3X1N5Bwdl2i7X0JjjubAQF-sDJI" |
| _csrf/https-photo_rate_474676 | "DgYPGhSRpDBrz_o75yDSYfnqHnhNQ5cCSSLqgXN_Nk0" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=82154d; PHPSESSID=c7c8d9be62d264fe4c6caa3d46627779" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "55530" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778624227 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778624227.8959 |
| REQUEST_URI | "/autor/2118" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |