ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "6027" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "cab216" |
| id | "6027" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=fcb685; PHPSESSID=6202acfc168f804adb1f907f31543758" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/foto/91826.htm" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 23:24:58 GMT" |
| location | "/autor/6027/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "5beccf" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "6202acfc168f804adb1f907f31543758" |
| main_deauth_profile_token | "fcb685" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 01:21:02 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 01:24:57 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_135670 | "jzPTySrLlXLUWSaOgp0i6H7VPCNcorYezyQnD6_oPnU" |
| _csrf/https-photo_rate_137209 | "XOJDhQPXvr99alt6e8EHyMKhMvPIr8aPa6mXPlJy2us" |
| _csrf/https-photo_rate_140148 | "Qj5r-KsFiRmp3TlYxdtQ5KJsTZGLMf91tqqoO1ipd1E" |
| _csrf/https-photo_rate_140939 | "OQS6sgdb5tTyj1-ELsP9GYmEsaV7EFUeaX0OMQdV73s" |
| _csrf/https-photo_rate_170882 | "ehrQ3Ep0PPVUJjDWlooexSJF1X7D42uScED2GhRwlAo" |
| _csrf/https-photo_rate_201856 | "hLmRfr_ebYnWv88w8tS2yUW1Re5frZkF3QW9MLRlDPM" |
| _csrf/https-photo_rate_219805 | "TtIGO7LecP8qUouQ1J1NJWhOpfXXNW3WpgNbsyadDPQ" |
| _csrf/https-photo_rate_265893 | "COYRWvOSlT6g1HiJqBRHLO5nmkugGTvq_S09qnctMcI" |
| _csrf/https-photo_rate_406071 | "1IEHHmjhpLt1GR_hLKAGbX_9STzG3N0E6n01DcSwxB8" |
| _csrf/https-photo_rate_422871 | "d-FJLJMabN_uxRdc9U6T-fGnSXW3f63GGFBBvFIrGSA" |
| _csrf/https-photo_rate_457196 | "5mb1bPJM5rfHbckVKDcykU0fzfV6PGmBu8pJ_yJTv5Y" |
| _csrf/https-photo_rate_457197 | "229M3Qtn8YVwnOSJ6xqiQGg6NIhQEQh_qHNMv8J4yoc" |
| _csrf/https-photo_rate_457198 | "LWkTDpZvGr5534exVryf96Cn73Odnc0QWsO28AcCG6w" |
| _csrf/https-photo_rate_457200 | "c4Zd3lngy1jqyY9eD6y6Qv783QhWvH-5hlatw7iqUfA" |
| _csrf/https-photo_rate_457201 | "YPgvFen1k-yrX9kZy3bpcneaeKUSQpHkGsIp9rvcEeo" |
| _csrf/https-photo_rate_457202 | "y-0PE7RAAMGYFg8h7TVe2wDO6k9tE1D0XMSqLiw_jPY" |
| _csrf/https-photo_rate_457205 | "oyWkbsI2ZOijWadDFBWmEdpby81NVdU-zS3qLAnnhpo" |
| _csrf/https-photo_rate_457206 | "6W9hueQqxoDf1B1GP8b_p-BY9KOjc2Wz7_1c_SDOWUg" |
| _csrf/https-photo_rate_457208 | "dzrG1GaUlX9FddlVg_ZayJdqmQedZczR_UGQL4tTxAc" |
| _csrf/https-photo_rate_457209 | "EL2TnGp81QN-97BWiUcbZmulo5gP9K6IDuTyPS_ndg4" |
| _csrf/https-photo_rate_457210 | "uR0bhhxBLKamWPGX29OwTiqxFJBTleAfz5s6IJ5EZ2E" |
| _csrf/https-photo_rate_457211 | "WHsU5nls2jV4NponrTGUNKZCfx-ZOmiJJH77ic2zOzo" |
| _csrf/https-photo_rate_457212 | "7NfpRhFbqy4UsmLfFttS72XbJNzFkCGtFXAfJEKR4xw" |
| _csrf/https-photo_rate_457214 | "64psuEvHZ3Gfg2BhoVy-nx3RkmK9Zpfi13JoyWVzl40" |
| _csrf/https-photo_rate_457215 | "hg711Zhhz_S_jyZZKJb8vkR6xrt_UdhA_MiXSEHc_4c" |
| _csrf/https-photo_rate_457218 | "Rlw3G7bd-pylaBJ9lgtAZ9PpRolHfZMjPtI5izjKcww" |
| _csrf/https-photo_rate_457219 | "NyVoMaSIp3MPOC1wWcH6n1zSySFE8SDk-Ed_xh2x2Ww" |
| _csrf/https-photo_rate_457220 | "kCvH5e0JCbv9Etgh7lGuYES6f5v01_5KqhJHL-WDLxM" |
| _csrf/https-photo_rate_457221 | "-IY2Dtq2wqOF94DrhpmVYDmDqt28X3M3rTTp_lnxcPM" |
| _csrf/https-photo_rate_457222 | "16rX2waE-etbQEg7iFa4V8JnvpyOSty1Ozl8paBBpD0" |
| _csrf/https-photo_rate_457223 | "UMpyf9uMtS198rRjhy1hKfj5GgHhbblGR3syz7va1P8" |
| _csrf/https-photo_rate_457224 | "qEaQ-BfFco2JxPuQ6ZSv4fG1wondFNTuFno8zwiEjss" |
| _csrf/https-photo_rate_457225 | "M_QV8Q3nKqBQkfmzN1-nza8RRGXlHyda1xLM_-wSLC8" |
| _csrf/https-photo_rate_457226 | "YqaGEXAefL2bedeCkD7PpDOuJSheDLXPQrTLg1mV6SM" |
| _csrf/https-photo_rate_457227 | "yaXvs9OwKpPzWGJtDj5eHCrFdiFfLtgU1AKN1JdupCI" |
| _csrf/https-photo_rate_457228 | "U4xvMMZwHHaEKxXrAO4MmsPs0jOd5FlA_8EvsIWBLjk" |
| _csrf/https-photo_rate_457229 | "IWKe7YGMUNgb7Wawx_AcRoNQp1PTDtvIUiff3lLfpD4" |
| _csrf/https-photo_rate_457230 | "Qd51H97D-mhS-D93Y3q5AHcnr7-rukI2qKXIax4xQoY" |
| _csrf/https-photo_rate_457231 | "JDBFjcbfbduMn8_Z_Gyhnu6U4fDZmJ_LmRN0RFJJLnE" |
| _csrf/https-photo_rate_46956 | "1GMosoq0VGpRph7HD_rDIC1AFTrUgLvVaS1m4kWjt_8" |
| _csrf/https-photo_rate_48100 | "nl0GzyDZLPCLBY94Z6Kp-HuyiQAC7w_V_HucsrUUXOY" |
| _csrf/https-photo_rate_79027 | "_zQklOReVh1fwyxJ-re-lp4u9S_XfkxwGdC8iAA5OiA" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=fcb685; PHPSESSID=6202acfc168f804adb1f907f31543758" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/foto/91826.htm" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.26" |
| REMOTE_PORT | "59648" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778541898 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778541898.1128 |
| REQUEST_URI | "/autor/6027" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |