ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "10441" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "20486b" |
| id | "10441" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=8a3d604c0274efc28b2e10a0386ccb68; main_deauth_profile_token=6c8824" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 15:29:30 GMT" |
| location | "/autor/10441/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "5ce67f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "8a3d604c0274efc28b2e10a0386ccb68" |
| main_deauth_profile_token | "6c8824" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 17:28:55 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 17:29:29 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102288 | "2izqa6tVO_-PvfHJi774k1xwSd1xD0sCCt8JG20ulbk" |
| _csrf/https-photo_rate_103044 | "GdUD2936HcN8un2Lk1fGc9DMkzzHhM3224gAKIYG-z0" |
| _csrf/https-photo_rate_104260 | "0dcxtX68jyxOjZ_B6gGgMMIu_cQjfYq-wt-r7xAqQ6w" |
| _csrf/https-photo_rate_106694 | "Wj8-z2zTwVzZh8DG-9WS8y0pcJwjdAX32ZAoaOyg9ks" |
| _csrf/https-photo_rate_112813 | "QxEtNvlf4pphe0j1hDUkB5zcP17FTD5cuNUlFBcXlv0" |
| _csrf/https-photo_rate_114260 | "mhJWj1XV_c_XkGBp2ZQdCrMTbD3KyZH3sKSspwHiQK4" |
| _csrf/https-photo_rate_122125 | "_O6HtuExAHhm1I_XXjRgN4hiztto6x8eRmVlFvSH18w" |
| _csrf/https-photo_rate_140411 | "C9Rs-47m7Iw63V8KkkilMFUQ5J0-iR1MZY5MdbrE_pE" |
| _csrf/https-photo_rate_143388 | "gPHPliGTrXVN9IVaUwFDWDH4fW9vCLtqXNecYl_c7xs" |
| _csrf/https-photo_rate_154797 | "9Zro8X9HBId0Wl3k5E2AR0ELrRLhhB6jnT6jwBx2cO0" |
| _csrf/https-photo_rate_159935 | "3qsd97vwB5B765rJ9WvW5tsjIiOK8UkiU0QDgJ9bVXs" |
| _csrf/https-photo_rate_166061 | "sF4rVUFFx4DvwlrutIyXMITF4scWRLZVd9YpwN4-tOs" |
| _csrf/https-photo_rate_183866 | "YTC1HDh9Wz0CM3bJjki23UXinpTvZy183X4HIOxvX54" |
| _csrf/https-photo_rate_192694 | "QTvxsttkQsBPO53vgx3g4u0lS-u0exyyElszdADdrt0" |
| _csrf/https-photo_rate_194377 | "X36aWO6CZkqA08Cg4QCwsh-BK0_Ga1pX_otC7-F09zI" |
| _csrf/https-photo_rate_200578 | "LST-4wEWk2RfBirzPXDeAzwx9k_UJ8xYWlr6eUXqRxo" |
| _csrf/https-photo_rate_213105 | "OJudtcTpOF43SQVGzcmmkXycTyMV63u3rdlLGEknHEo" |
| _csrf/https-photo_rate_243504 | "7Qg9GXaK7xxcFZf5xmW2VBz1tmDdkhhwyDn55ChaxhQ" |
| _csrf/https-photo_rate_247594 | "S1Nsv5GB8X46w0M7Y5O0OLOHGPw9jb83XZZxWKwC-k0" |
| _csrf/https-photo_rate_253778 | "5zeTHT9qyNCTUl5arwbV_aRv-un7uufY9TKmJ22GcrU" |
| _csrf/https-photo_rate_255962 | "i8k0Eoco71uEURVKd4acg3GENNC_FHMLAr8IcHLV9xY" |
| _csrf/https-photo_rate_284054 | "YV8TEvbNndVM1sgrGeXfyKka8zej6fvX8ZE_WRnQKTE" |
| _csrf/https-photo_rate_302577 | "F7V1Y_5J8UHvIqxKIzT7nk6EWmn81TdHfzfAhImcgyg" |
| _csrf/https-photo_rate_309144 | "ziSH52L0TPnTtQ5d0AUsViC_gioZ0_2VASi5ysWeQLw" |
| _csrf/https-photo_rate_310151 | "pNLMIZVVy0zvqGsFU5GuOAODQwcc3qYRgL3xnqAFA2w" |
| _csrf/https-photo_rate_311926 | "F1wUZV9yZFhvBVF1A2rzB64jJVLUB3ukd2KakpoJusU" |
| _csrf/https-photo_rate_325954 | "mwdiVzp6ifn0d_4cozSemk6_wji6FvH_MR1MOFb1kwk" |
| _csrf/https-photo_rate_357521 | "nFiBu-H4Ik6t3G2VgB_LD1TrChoIAFSUFS3C76GNrSc" |
| _csrf/https-photo_rate_363915 | "UQOzbhqnjjBJPoSfjIS2fP_ecc5x5QDLkDwSACwdJ9M" |
| _csrf/https-photo_rate_380223 | "Di8sGXEHaWp5G-M1TuqzYxLFalBA0cwczTjMk6CQTp0" |
| _csrf/https-photo_rate_381861 | "ikcw9Oj3olL_maqK4TgDBMA3xrE4v2hyPLOGAlplACQ" |
| _csrf/https-photo_rate_382514 | "hus7sfW0ghfAkyVY5q3G7W4souyuSn0WpdXChK6buiE" |
| _csrf/https-photo_rate_389195 | "EuPIA1nygxram-g1h8YOeP3sN4IlORwXBr-cRFKTqHo" |
| _csrf/https-photo_rate_423410 | "bEPwCSf0u6aWii7uASjlN9kNSOaPSmjVUSJQfWKwuxI" |
| _csrf/https-photo_rate_443338 | "6TqOxOgTJFI5qbmX7nFtqA8ZAJ64cdd-xxLGS8BYoKY" |
| _csrf/https-photo_rate_455021 | "Q3YC4SadC-jPTwgkCMzFh975F3-0FILpOEFF3dNyfZM" |
| _csrf/https-photo_rate_50240 | "H5BlrIjao5JnTmvnVUsVge0hRj0ksSLA2ZBk5rILU-Q" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=8a3d604c0274efc28b2e10a0386ccb68; main_deauth_profile_token=6c8824" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "34680" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778513370 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778513370.5302 |
| REQUEST_URI | "/autor/10441" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |