ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "44" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "f0ab45" |
| id | "44" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=c5ba00; PHPSESSID=16616f843e45fadb0a65b891091f1c26" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 21:57:22 GMT" |
| location | "/autor/44/fotky" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "5dce01" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "16616f843e45fadb0a65b891091f1c26" |
| main_deauth_profile_token | "c5ba00" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Sun, 10 May 26 23:56:59 +0200" |
| Last used | "Sun, 10 May 26 23:57:22 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_107489 | "5wlVkXUiTkMoqLvBC8v5oQ-9VwwO1OKrO9mPU7O8JYM" |
| _csrf/https-photo_rate_115604 | "t4k0y55eEamHGI8ivrL_QFGYZ8oTLeCEEW9uc6iMzWE" |
| _csrf/https-photo_rate_160367 | "O9mxp_XZdsEeoNud1hdc7uqM6vG9K1hRfd_Bt6knM18" |
| _csrf/https-photo_rate_219463 | "exolv23DNYODr4GKoV70YAn55FnoR9xBtv-rDbY7qq8" |
| _csrf/https-photo_rate_219908 | "mTbYIcQvSvTzOW3Z5Fv1-2jLGeSQcjs7DFiX3i_zTKQ" |
| _csrf/https-photo_rate_239783 | "rExGQpxtNv3zGy7yREtJwFGlU6My4AGsSZir-Wl_nGY" |
| _csrf/https-photo_rate_300082 | "yqzNVzqfBCZjjaSCqa-qLvwjUGMK0T-be8wrLTSEJI4" |
| _csrf/https-photo_rate_305367 | "gIqfjfLduh0cz0vO0K_Jc0GW8BPsIXwALj1FT9VrQt4" |
| _csrf/https-photo_rate_320765 | "fPe4NTejjy2Kjuz8kDp_H_KxQM4AYN5CIkVqmFA0dcM" |
| _csrf/https-photo_rate_329136 | "f6fPJ1-OQUW22WTRqWXdBRc_5IXI6YgcNRsErpRTtJM" |
| _csrf/https-photo_rate_337028 | "Co017bhjnxCPnVQJJdsIjvInhf6eyoHDNUoQne3jz5M" |
| _csrf/https-photo_rate_348334 | "2wW-5Beq2pb1P30RnIOLec_bNwoGLntI9kBHZPGbrqQ" |
| _csrf/https-photo_rate_360447 | "o6Tha898DrT1_TpMhk1fBlnYFlH_pAzlgba0a2tZMnE" |
| _csrf/https-photo_rate_390106 | "NcOjCY-6B_6KYAg6iHix9keGvX12G5iwvaZ91qNo5ak" |
| _csrf/https-photo_rate_406471 | "KcsdKCR_4v-WG0I8P06gkKYPvNcE6bHw4MHI85v6OFk" |
| _csrf/https-photo_rate_41753 | "nz-y87JK6tAaf76V8Bqp3b2pKcCH6_frbC05pmOrh68" |
| _csrf/https-photo_rate_427232 | "au1xQXdGvbcL6zNkhK_Vc530Y-yydA3_ygQjv3Y1Akc" |
| _csrf/https-photo_rate_44669 | "SclZ8HbQTm2EkJzIqVEcUu3e75q35OaRfyWkjDocyUY" |
| _csrf/https-photo_rate_449606 | "YNF7MCh1ntl0PcN1RlF9PJMvJeG6SZCoI5x-mv4pKtA" |
| _csrf/https-photo_rate_467482 | "baq0XWO01qFvx8okUdA6yqm_pJFaG0LyGNu4weB07oQ" |
| _csrf/https-photo_rate_477233 | "n-Tuwkk9_3vkjaRFfSsDaBOS_yGb_caRfFKwNhmBmvs" |
| _csrf/https-photo_rate_48412 | "SGmbWALj1jBzIdTPkwuQiccUhi86R4mtcIhMUk4nK4E" |
| _csrf/https-photo_rate_50 | "jhFVR9tcctSR6JJlvWfMZbVOS-NeSrGrBQSK7jVvJbU" |
| _csrf/https-photo_rate_55859 | "46xSb8qPsvt7bEOtAayu-UZlMJaMEXlJ3T9vsd3XUSs" |
| _csrf/https-photo_rate_65503 | "uQrV9OEEFtDFK2fvVKfDisgxvyMwujUo50JBGaiWVJw" |
| _csrf/https-photo_rate_69287 | "qRc6TxY7hc2ivTyokyXEsFkE-c22RDS5boYBatw-eK4" |
| _csrf/https-photo_rate_74205 | "6P7tuXZRa_225Pr5G7uT9kX1-RAlMeARuY0SZXEGh9Y" |
| _csrf/https-photo_rate_74258 | "F4FQXdZG531e3PV0wv30v1GOj8E9Q56rhtsB1LWOnxo" |
| _csrf/https-photo_rate_75285 | "Z9WfqQMxx4fPizsv_f_5v2lDRT8JgP8UrzvLHduhrUE" |
| _csrf/https-photo_rate_75862 | "QvOMpqos57P4Gcoa-xrRtt_z7pSgS_8SSCUNAUjyFeM" |
| _csrf/https-photo_rate_77082 | "-QbtsjwO_tXWt3qmguPo1z6QpqjNQ60btS-xUcNMp-M" |
| _csrf/https-photo_rate_78735 | "-11Tflq6ru9t21mtKImDRTqMFVS3ouNSqe5uNmmspmQ" |
| _csrf/https-photo_rate_81817 | "mokOsiEuJh3tO6Vw6gQCVgP6sP5-89eltzqRcxbgVQA" |
| _csrf/https-photo_rate_84392 | "aK0d8DNTGW_Oa7W0GvndiPvZDkoxSSqUP58ZOO2r2q0" |
| _csrf/https-photo_rate_87115 | "Ibj-AP6_v8_NTthO8CkCffvOH1HREmm7binJeqRNrdA" |
| _csrf/https-photo_rate_96191 | "NFMIRlGSrqOy0K1gzMoko7xDxH_WsUwlXKtztElT0HE" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=c5ba00; PHPSESSID=16616f843e45fadb0a65b891091f1c26" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "54997" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778450242 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778450242.5291 |
| REQUEST_URI | "/autor/44" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |