ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _redirected | true |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "14248" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "adb8b8" |
| id | "14248" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "sf_redirect=%7B%22token%22%3A%22412bbd%22%2C%22route%22%3A%22user_profile%22%2C%22method%22%3A%22GET%22%2C%22controller%22%3A%7B%22class%22%3A%22App%5C%5CController%5C%5CUser%5C%5CProfileController%22%2C%22method%22%3A%22index%22%2C%22file%22%3A%22%5C%2Fhome%5C%2Fppng%5C%2Fphotopost-symfony%5C%2Fsrc%5C%2FController%5C%2FUser%5C%2FProfileController.php%22%2C%22line%22%3A40%7D%2C%22status_code%22%3A302%2C%22status_text%22%3A%22Found%22%7D; main_deauth_profile_token=7e4ef6; PHPSESSID=e97db53362c45799b83c4e685da495f6" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 00:43:45 GMT" |
| location | "/autor/14248/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "5fa5b9" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "e97db53362c45799b83c4e685da495f6" |
| main_deauth_profile_token | "7e4ef6" |
| sf_redirect | "{"token":"412bbd","route":"user_profile","method":"GET","controller":{"class":"App\\Controller\\User\\ProfileController","method":"index","file":"\/home\/ppng\/photopost-symfony\/src\/Controller\/User\/ProfileController.php","line":40},"status_code":302,"status_text":"Found"}" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 02:43:36 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 02:43:45 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102594 | "LLiU5h40M-MSZqEAbd2gJcb7WldP5-HXq9XTmtLO-Ok" |
| _csrf/https-photo_rate_115624 | "Set1c-7r0ITtE-L6SsWMI8xIaa-Psr9iKkHIUo341kU" |
| _csrf/https-photo_rate_125399 | "iAn4acYtUr9myj50pMZnYC-_ERfSLmkq_SB9OqHsxvA" |
| _csrf/https-photo_rate_125991 | "XgoqJN1mP4mnTrHRrW4pPv9ZKIuaaUCCc99PpOKpSU4" |
| _csrf/https-photo_rate_132342 | "BjOwXJmvG6iUCHFbNrgnKWLQu72JpjkGq7r5ZLAPSos" |
| _csrf/https-photo_rate_132511 | "iwcLua0xmKRAwIxmEP5k6boiBiSEdosXKgQAuwcrLXM" |
| _csrf/https-photo_rate_146260 | "NWNRxj9RhMuwXt4TD5K2BJCW19sHpBCdtNzzd1Ot5Y0" |
| _csrf/https-photo_rate_174260 | "fhCJnOV9kawvDEz3YLcmlt434JMdzjcVYGCgNmT9_L8" |
| _csrf/https-photo_rate_177278 | "P0DLpLzWSSHbE3ouUPuDfrKQQZijC6kKwK1r1fd27iI" |
| _csrf/https-photo_rate_185842 | "M38N51v7xZ2_JdD5i6drGhYnVrfooV48nNNuNPAYoEg" |
| _csrf/https-photo_rate_192311 | "o7fV6uZ6beK0jbPRbW-g-RdB3h8gusxJPWswWh-lJd4" |
| _csrf/https-photo_rate_202731 | "xi27uBkT9X17iAFO-sAsUHB8BrMKxkl_hL7IuXyz1Mo" |
| _csrf/https-photo_rate_205942 | "TW0HaQDmU2e98TKAUKjYXkBoto34W97t4uT0fl5FnyE" |
| _csrf/https-photo_rate_221188 | "5x0YjhlU49CxG5KtRNvWy3V3Xfp9SC7-95YzqbO4k-E" |
| _csrf/https-photo_rate_251520 | "zCCzyDBpg3GD_LmZqjVjVi0_-wkcLbFWoHkkECIE0o8" |
| _csrf/https-photo_rate_302656 | "qbY0ax4iUdfOmL1qi8RaLAxAYbNz20Gpa3szeUHhYXU" |
| _csrf/https-photo_rate_315521 | "K8zXm7v6Txkb53V1h-5eNcGXlZ2hqdCawIIcAcCEpWY" |
| _csrf/https-photo_rate_344785 | "zv5jkZsDWgrHNO5k_VzmGxZrw3XNt2TxPwYAtLGXX_Q" |
| _csrf/https-photo_rate_350319 | "XeGW1pXOGf-nHF7LN6RCSwYAAU5mGcUqmyB-T4evXcU" |
| _csrf/https-photo_rate_360215 | "6zKdX9hR2ijN-YfSQPR9_z7qmsaLlaGk-VU-ec0d8oA" |
| _csrf/https-photo_rate_362561 | "_pdRPekgSBTmG0EqFdlXR6OJ36thQ7FQBRNB080c2mA" |
| _csrf/https-photo_rate_370336 | "7_yXaKIr3ZSPbOdSJLGTuVHD0qRBewZ7YwhLpGbMGgQ" |
| _csrf/https-photo_rate_374724 | "mYXyLoThYckm4Ky4EoDHAeTUW7391ZVf4C6irev8baM" |
| _csrf/https-photo_rate_398556 | "6f4e59s5O_hSXj1DcT7WrRf1IZqN3FxfiYTP6dE50fM" |
| _csrf/https-photo_rate_405538 | "LvrY0pZhiwsyltV4b9NFc5L9vqtmUg94YPpC1O7aQHE" |
| _csrf/https-photo_rate_432814 | "gWmrKep8RhWMQPAN83P5ifpPj4UAOFw0_PRXIlxENv8" |
| _csrf/https-photo_rate_459038 | "okeH9yCaXHd5uu6e9CUE_7D8Vvr4uprTp27uLwSjqqo" |
| _csrf/https-photo_rate_51738 | "6bxsjCm6E1a8U-8ybH5BPn8ejf_-UVi27Pdvs9kVMh8" |
| _csrf/https-photo_rate_88999 | "oYbMfkLOdc-SDMhCYOL1g_2CiKcIb5hJXIGePb1DOn8" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "sf_redirect=%7B%22token%22%3A%22412bbd%22%2C%22route%22%3A%22user_profile%22%2C%22method%22%3A%22GET%22%2C%22controller%22%3A%7B%22class%22%3A%22App%5C%5CController%5C%5CUser%5C%5CProfileController%22%2C%22method%22%3A%22index%22%2C%22file%22%3A%22%5C%2Fhome%5C%2Fppng%5C%2Fphotopost-symfony%5C%2Fsrc%5C%2FController%5C%2FUser%5C%2FProfileController.php%22%2C%22line%22%3A40%7D%2C%22status_code%22%3A302%2C%22status_text%22%3A%22Found%22%7D; main_deauth_profile_token=7e4ef6; PHPSESSID=e97db53362c45799b83c4e685da495f6" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "45873" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778546625 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778546625.8632 |
| REQUEST_URI | "/autor/14248" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |