ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7409" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "010307" |
| id | "7409" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=53082e3e1b8b78253c2881ecd5472cf2; main_deauth_profile_token=42b5eb" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 04:16:02 GMT" |
| location | "/autor/7409/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "60b484" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "53082e3e1b8b78253c2881ecd5472cf2" |
| main_deauth_profile_token | "42b5eb" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 06:15:06 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 06:16:01 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103298 | "D0MsnlSYmt1cf_fAmwAwrhunN0fLlLD6gSkwPQX_pjQ" |
| _csrf/https-photo_rate_104835 | "Wn3V79VorOpQ1mb39OyZwDuh0VQ8Fbp2IjZXyXM0bZM" |
| _csrf/https-photo_rate_106385 | "j8D0B-6rSWC39zXNZx-mu1PH73GM7HqvoVITasnIfjc" |
| _csrf/https-photo_rate_108734 | "IsWG3lSkWKcMmTBh05HSFZ88XxQbWrss4Oz8QpPl368" |
| _csrf/https-photo_rate_112383 | "_R7GoTyMjK_OMyj4bszfC0E6zugAQBgOUSe_xcBsxj4" |
| _csrf/https-photo_rate_114440 | "a3MINjnJunlpqWQfvit6rkrQbPK6SzeUYzDFd5b8k9I" |
| _csrf/https-photo_rate_114446 | "A3Nipi3SMyP7Hx6lyFrqOG-kJhG6SByq2jgtieo3pu0" |
| _csrf/https-photo_rate_120028 | "cfRmOofRp3eoNep7LYv4uXuhOieu5aGqXAGACAI8kJ4" |
| _csrf/https-photo_rate_127155 | "hd_Xh9d6x-XC6pg8OTqNK8qy-nMeiOdGToOQou_hlTY" |
| _csrf/https-photo_rate_134430 | "MZ8Qu7cEyIfh0b7zKMpRd0A4i842nyiHDe4KS4TWJpY" |
| _csrf/https-photo_rate_137535 | "YJ9RWdsNlT38xYjjPuUQXzUVMniXOM38x_lCEgyC0Hs" |
| _csrf/https-photo_rate_167316 | "Mu1U4-9n8HpqA9OxraoqFHRypXY-G_A-DvsVp6H4fqY" |
| _csrf/https-photo_rate_169080 | "kEK_yMYGxjmSS6og6XmLA-7OKhZsL_8OyJ6fdPombVI" |
| _csrf/https-photo_rate_173156 | "_Usd7eAjQ7I5EvXV29G5lv5fRVZ85qRTXQ158DjUCb4" |
| _csrf/https-photo_rate_177684 | "f8ktgbL_dciTbOVSZj8Fj16sKdlGWc1iOK7fOZJFa_M" |
| _csrf/https-photo_rate_178529 | "0GCzn-GNF1JjrmQrP7y3a8_RsIJnCcoBEs9-E26pm9k" |
| _csrf/https-photo_rate_182963 | "Z-Q8wStG_dtxOY9iF_PigHPmyY19gfyl4To8v_kSKLk" |
| _csrf/https-photo_rate_183278 | "i-IjmG1EvuuRBKvWGTPUY4bboONASBVBs_EWpg9yxxE" |
| _csrf/https-photo_rate_186877 | "Q4o_jf3CwyC_78N78g137WY1d3E4s4nitho6and6w_A" |
| _csrf/https-photo_rate_193191 | "WVkhAHjaiYgzFkomKkSWzTY9sftezuX95qWXNFBy6Pc" |
| _csrf/https-photo_rate_206930 | "IotipsaIqv126j4iN0GDLsonhyISj13T4E0tpvYhgOA" |
| _csrf/https-photo_rate_213851 | "Qw5Q9bMopfZeOElllKY612JF0aGbzjGsPSWczpRUc9Q" |
| _csrf/https-photo_rate_222599 | "VH2kCi6LK0pa3KFQeKi_ZZIh_FwVenjw28JZnmZs3Nk" |
| _csrf/https-photo_rate_223968 | "NLWaE9lboVaALypTGcmj2QW51VE1BQrOZVe9c4ogFKc" |
| _csrf/https-photo_rate_234622 | "QThZ7pcrQ61Ex2j3ipr4J2Fsz8uJvO-bz1u6aUiLVjc" |
| _csrf/https-photo_rate_243606 | "ReGEz40KHIbIdrCRiZ6ykMpfYaDojO7sD4maMxKadOc" |
| _csrf/https-photo_rate_248732 | "5e-Cx4wSL77iFwO9rK8fBA6U4VavPV4_yZV1wEQBNzU" |
| _csrf/https-photo_rate_248767 | "lITrPXwtoF4d3LL6oxOSn-aDbpe8mpJ2GNgUnXHkEhQ" |
| _csrf/https-photo_rate_252869 | "biFf13INpTFOuYkY1e7Tst1k14D6kYaxrXK4YD_MD9k" |
| _csrf/https-photo_rate_260418 | "sow4EzhNH_yxYWBtXbk5Dy7YO1VTZ5L8nSLKYuvhA5g" |
| _csrf/https-photo_rate_272603 | "NBAajypkJEFywOKw4IAxoojHOvSOMOXE5BjwuFv6F4M" |
| _csrf/https-photo_rate_277974 | "QBcaCmpv8crBI0Uv5jwLgFokSyuCFJaAK0-adeET9ro" |
| _csrf/https-photo_rate_279407 | "hKwVNYnEOGwx87OM5HdkuI3f9gD1JXDShXxzmn_HjpE" |
| _csrf/https-photo_rate_285932 | "1VbtxE6vbrVGtHmbuL_XNpgmyXTvRe_85rTRirLU91M" |
| _csrf/https-photo_rate_302548 | "XHOj5MjG9NLAl5x7-2e17ODlKAEL-C3wDa7ogxDdUd0" |
| _csrf/https-photo_rate_302592 | "T1fJW52-dsz2LcuxnxvZmpqpq_wb3YqK9ZYrPlAtEUY" |
| _csrf/https-photo_rate_303526 | "gedXKd7rhTTLXzGEla1_JpoZBe1ODH6vko8eDSa0-t8" |
| _csrf/https-photo_rate_306035 | "w4mOT51Zch2DGUiMeWnmZCdZexZ_USikrKeDISaxaeY" |
| _csrf/https-photo_rate_307522 | "iZI2nOC7Q5EUmPQNnLQLbRWRWADycCnTpnAT7bQmzUo" |
| _csrf/https-photo_rate_307615 | "CcrXfv4C5J6IHkfU5YowFNudPP0w_NX3Cmrm5vzmGv4" |
| _csrf/https-photo_rate_311699 | "YDsy_9Zb9ZWCY1hN5dUok3TmFuI0V8rvZAnylCXTYkc" |
| _csrf/https-photo_rate_314135 | "lQBseVYfjhgGq3nReGjmEFJZO8drbmSioAFCZkgDuiU" |
| _csrf/https-photo_rate_314788 | "E4FSTu6gN_3dDTryd-Z84LLSvdjCKNR-nDOgXtr5aYI" |
| _csrf/https-photo_rate_315414 | "_ITWRVgzJSS4QBjw-dvwfvWSMvJ6BYAjtr73xbvYCGM" |
| _csrf/https-photo_rate_315737 | "FhgtVS7Zse96agyPGYHWBUcTHYLDnbUUnOzkUuiUn-Y" |
| _csrf/https-photo_rate_327188 | "OT824v7fzHgrLNGDMfEzlrLwK2XQIidFpyVC0ZrD3S0" |
| _csrf/https-photo_rate_332790 | "oWH6sFRM9hvTVzyRlf_SFN06owAcSM7oRMzeUiMz7Kg" |
| _csrf/https-photo_rate_338542 | "l1zuvZFQEekofP5Eb8ivmfcunxVtEBZ3dsbCMsN9SiA" |
| _csrf/https-photo_rate_351886 | "92gD5tElJM87jjrIXf-J9AO8EhWcUFKquiEEDlSCcBU" |
| _csrf/https-photo_rate_355984 | "Fn2uVZmxraBrmj8OvzENlzHC3cpOqahVd4ltmMyWvYI" |
| _csrf/https-photo_rate_363971 | "GcppHhcVu5B6Vwck_va3L81XHpf9MjCNIG09Zm1U22k" |
| _csrf/https-photo_rate_371091 | "tyzyNCJGk2CoQHhG0QBEo7DeY7y3k0gX34fJVcWyhuo" |
| _csrf/https-photo_rate_382228 | "5E9O87fdwOwEqx2VpruNFa9XDsR1uCJfKbxBYvz4OWg" |
| _csrf/https-photo_rate_38326 | "TlUbkiMTNoju9LVUKDHW0CsgUvuWlZ0UOAGjTLRmWoY" |
| _csrf/https-photo_rate_386891 | "fVOrzQVyEUHRCsuJ-PFQfbztwDoDgOZLlkN5WWrculM" |
| _csrf/https-photo_rate_38850 | "0uwF4qvG0guWCBwEzIhIirmlikck8zFQyUtCfDhkAU4" |
| _csrf/https-photo_rate_392796 | "6aM-ucZaEZLR6qyra2lqb43isyNtwqqgs2fc0RF0ZsU" |
| _csrf/https-photo_rate_396163 | "qJGv8i8rIj_AuDiKVT3DbVZ-H-RdU4mgm_ZU5dF-Ycg" |
| _csrf/https-photo_rate_396417 | "YEjov1Bx79jt-gymSDj38S4zKbWUZDCGc130Ub5ferk" |
| _csrf/https-photo_rate_410317 | "574-cVSvgM6Eyxz9au_gNlNN-vRE3ZGdMxWpb717Wn0" |
| _csrf/https-photo_rate_411084 | "oOWC1aBboztufXR-8ZNCfdgFnq8sMpx2FgkJc9u7GH0" |
| _csrf/https-photo_rate_414345 | "mKZ3VB3ZHwnIky-tDN_FJbHg7PT2LRnXsY3jRhLuFK0" |
| _csrf/https-photo_rate_418628 | "N09KRqCDGhgz3YZG_bhSjHJibz46QGY4OKqd41rUjqQ" |
| _csrf/https-photo_rate_418955 | "fT6S9nOOjv__UwZxmPcAFeKuUGBycx9lPimOOGVBqhQ" |
| _csrf/https-photo_rate_452098 | "KLK4x_qb_YdW9wicaSg2MLQEoEXsaaYzaCW5WGuZi9g" |
| _csrf/https-photo_rate_452231 | "yC9P9c2t0C9c1Rw1GbqZwA-flfh68irRp4a0xfjjS-o" |
| _csrf/https-photo_rate_465866 | "xxCZIA4c94-v5THDGaVNvbu5U6bW87fh3JScYhCvIBM" |
| _csrf/https-photo_rate_468422 | "HepwVPEr6bGSUsOsyP_X005WD9_fVpE9S9yAKTfSVcs" |
| _csrf/https-photo_rate_475471 | "zemb47R5wD2OxdJqurP-TpRK66pQU50MXwK88jhGaUg" |
| _csrf/https-photo_rate_476669 | "lzg_FGM6VxziZeFBrxOE6HynVWXfOnMXBsCLKd-W_0I" |
| _csrf/https-photo_rate_51481 | "wuVmW_grDuMZifRrBJ_Y7aeMEOwL9SvLzzN5SpO1hnU" |
| _csrf/https-photo_rate_55249 | "ZgbVzkEZ-cpmDbC2e-s36RcYhoLWb8A1DfN87KgojHU" |
| _csrf/https-photo_rate_59069 | "3pgWb62dH8Llwv8mLp6TKKoZNUYDnUYae4uM98XQgAA" |
| _csrf/https-photo_rate_60793 | "L-iNIcv5MQUWifLPxJ-dH0QJ6QiLCgdfN5OuPo4zoXs" |
| _csrf/https-photo_rate_80124 | "_7xu3Jfnp_ErZn76is11YZsxQzdGqDnQGyC2DjgZgwk" |
| _csrf/https-photo_rate_82313 | "ojYcvy3NLn26FfYQ86wOuW5AlcwfOy-QUsLWoxjyyMs" |
| _csrf/https-photo_rate_82962 | "ZUoNokhroU91pX35qzKSFq2SyE_zz_xadnSUM1TXkY0" |
| _csrf/https-photo_rate_83365 | "ERKj0KTFnVjkp7XVQj9XR_MYuEivPuweiNRohQ2V-CI" |
| _csrf/https-photo_rate_83425 | "w5D_BBjWfDocZsccyu3ZyLwhTpJYzbZNpnv7Dgh1wRo" |
| _csrf/https-photo_rate_92480 | "HNRV2HGFk5RXi-r2cOAtmZ9T-QnrfBVRxLuOVffEMOU" |
| _csrf/https-photo_rate_93853 | "Yx1hrauCgGCiY2Hrvte5soz1yDcFKZQ5L_lOPFA03Lc" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=53082e3e1b8b78253c2881ecd5472cf2; main_deauth_profile_token=42b5eb" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "31378" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778472962 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778472962.2949 |
| REQUEST_URI | "/autor/7409" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |