ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "17428" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "b11ea1" |
| id | "17428" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=9df43ec21be23f44a37bea117999b167; main_deauth_profile_token=e5fa57" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 03:27:12 GMT" |
| location | "/autor/17428/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "6239dc" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "9df43ec21be23f44a37bea117999b167" |
| main_deauth_profile_token | "e5fa57" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 05:27:05 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 05:27:12 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_113962 | "c-1eRypJ-9Rwa62QSuGVgON4refoX2BxQOQ_HQpnub8" |
| _csrf/https-photo_rate_124781 | "xpDCE5kX6-w44vNHuMPBu94-HVLvJq53oG9LOWI3l78" |
| _csrf/https-photo_rate_125815 | "lwZ8xX1ICVd61JSmNmu0-otc1g-vDTReU8cKOguJhqo" |
| _csrf/https-photo_rate_139194 | "p_O3i_2GRQQXILzk-8fR9oJHsM94pn1K-MZYGZPxUN4" |
| _csrf/https-photo_rate_149466 | "53I-xbvHSxXAXu1_mo_RxfZacDSRDCDgkkt9D94JZn0" |
| _csrf/https-photo_rate_153575 | "x_XgwR9BMNk_P9bHrfRdAQEpl98EHw1GbZKE9cszM74" |
| _csrf/https-photo_rate_157422 | "3Id3EgZ_OhLWU4au-9D_o_r9J_RQeUlGOajFscBA1wY" |
| _csrf/https-photo_rate_171378 | "fRYkS1i6ZnPwPwuknpwfAq4JXzkPklp3GmhOw1_XM5U" |
| _csrf/https-photo_rate_179654 | "PO4XAMNGm2EWlgbwyytaT9zwDWR7H6uZKcX8L7ezwMo" |
| _csrf/https-photo_rate_182461 | "L-L-D7oCB7yGOvYRKMdYuFpUDosG0o6HXc3L6I84V0I" |
| _csrf/https-photo_rate_184225 | "VZ2yBce0C9ogy4Ak7Uf8DpqrRV9uPwXjLIv2vGL0k70" |
| _csrf/https-photo_rate_194383 | "icgYnVmIP-9I8_PhcCG3OzJE6oQhLOwNX7wwB1hSDPU" |
| _csrf/https-photo_rate_203478 | "Wz70zpFEdH5R6uFlVovu270nTMnczdqaxzx427G3NPQ" |
| _csrf/https-photo_rate_232308 | "5NxoyvPMzkEl5Za3wIGHkvUL2GXYt0JfX9Wl4keow7I" |
| _csrf/https-photo_rate_250516 | "nfEf2KNq7t1DMMR37sQL4d5VD4SECvQ5rL76gzMnZEI" |
| _csrf/https-photo_rate_250689 | "kdImXg3k9ru65wx546u33PXXugz27S0qetdMRLQog8c" |
| _csrf/https-photo_rate_255611 | "3-I58TW3DAAy4K6D6O6sHg5Mr6CF9jOG770HicCFp0g" |
| _csrf/https-photo_rate_257701 | "3fJGTWj_ZehakId5BhEU6buKK4x7eXMTubHnEYbneQ4" |
| _csrf/https-photo_rate_264299 | "eI7W0-BwupOw0dtU0THwu1tY_SoSi5QZjKe-Y255kcs" |
| _csrf/https-photo_rate_267431 | "DsRYOvimwJNU94RoEkS4NerVdQ9nYyuEKuAJ3iIMt4A" |
| _csrf/https-photo_rate_271510 | "QYf6gTLD_iXRC9O3ndAY2czRx2K4WU6F0H3hBcFz63s" |
| _csrf/https-photo_rate_276042 | "jMMx6CXPb5VllTxx6dJa84pnAzKafnC5gyf53m2qwAQ" |
| _csrf/https-photo_rate_282577 | "vKnhU37wKyAqq1W7ddQGNqEE5lPwii6kze8fSuXMbgI" |
| _csrf/https-photo_rate_293001 | "WRc2VgLWKpw1lHeXHPrL9T7qOcEvgr6DwLiitIPFrbY" |
| _csrf/https-photo_rate_298383 | "PJvUsVCQRdfDJAa8FqZdk-4pkeYDkI275pWXSgwWyjM" |
| _csrf/https-photo_rate_305144 | "1S8_SGjqL5GywlvvP_ZwSDGf49fimW7oy35Ce_Ukm8E" |
| _csrf/https-photo_rate_308973 | "4LdVMaHjKzmpOT2nqnx0WyBIuVVXiMrmBLt2sD-kq7c" |
| _csrf/https-photo_rate_311212 | "cdCFmo-ZvY20Mz7tm0bNUR8S7lzy-WAouMY_oL2QsOo" |
| _csrf/https-photo_rate_317251 | "GMyM0pMnUVYH8ZtmjtQAQ7GYgcOocRrvwuP9emcByQs" |
| _csrf/https-photo_rate_319727 | "iczPc1BiKfCAiyanFKVPC6gA8naGbDl51ntAIUO1_6A" |
| _csrf/https-photo_rate_325390 | "RK4uwZpOGUiHZdbilAwttS2NiaHeGNZm3iS0k8t5htc" |
| _csrf/https-photo_rate_332110 | "pWR0OUJkGPdTyPh1mPooDmSHD75wl2LItSA9P57BdY4" |
| _csrf/https-photo_rate_335638 | "-BalElQNSvtRT7eQ5vLrEehJMQSsxVozW-CdJRewyv8" |
| _csrf/https-photo_rate_338789 | "t1Wc1F-uibAABZA6XdtIFwx7ye3akPFZABttjAQ_FiU" |
| _csrf/https-photo_rate_344234 | "VaRaNoNyPrakc8G0vwYTHgmD_rj28oP0Uer65tILPs0" |
| _csrf/https-photo_rate_348866 | "cfX0uLhBGH5eMYdd80dUKjv4Ve69IXGdBMkDFTEBJ_k" |
| _csrf/https-photo_rate_350734 | "Nxm-L91ug7adhDse0OoLEgMRBIyzakr4UKkPxSJizv4" |
| _csrf/https-photo_rate_350763 | "r8GfwRvTMS8jIWa0SF8IxQrI-KCv_ZC0Wi7baFMiApk" |
| _csrf/https-photo_rate_354391 | "gsO-cfcMNqUDgNFhESEjdnJc5oKC8CZM5EH5KJaZQNk" |
| _csrf/https-photo_rate_365143 | "CA5Z31chhla0qKCyILw8Nxp0Jeb5nnmtYGJKq9tHMJ0" |
| _csrf/https-photo_rate_380732 | "bveo_MLVxF5gAPa5_zEkLA8Qp9FGZUKTWN1sVstpuKE" |
| _csrf/https-photo_rate_380841 | "AU8w026gaG-EyXLwM9H_xQDHwNLDLJebW-AwWg6iZhc" |
| _csrf/https-photo_rate_384854 | "h50jcuoOHav8f_19noDkRXA3p2cmdnrcrl1WpQlUvOs" |
| _csrf/https-photo_rate_395649 | "Bdqn3RCjx2KzzhQ0vuHxiXFoAQGdDhaOQjMbh-tgzNw" |
| _csrf/https-photo_rate_402198 | "y_jynjpVSvNE4_XyLx7PZsCtli6CSkeibhAEJTljouk" |
| _csrf/https-photo_rate_410384 | "ajlchex0eb69LgwGv29X23uDDUgoJnHo6C_js4g-208" |
| _csrf/https-photo_rate_420268 | "wzDTEKxalvDn67qGrdD5is9NsVf4J8DYHsiVux_VU7E" |
| _csrf/https-photo_rate_439022 | "ju_uV_wZOlJd6jtyYENfQsZ3YKBzpXGSphcQySZzXYY" |
| _csrf/https-photo_rate_440838 | "7SNUo2W-rn7bj307ZnS8sFUqxDJHL_d7WBOMIlk45Vk" |
| _csrf/https-photo_rate_462051 | "-D1tQRL4DltbjpltkXSp_5bSdYsxufGYp--9AhJMIeI" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=9df43ec21be23f44a37bea117999b167; main_deauth_profile_token=e5fa57" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "61063" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778556432 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778556432.5564 |
| REQUEST_URI | "/autor/17428" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |