ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2580" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "3fbc09" |
| id | "2580" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=b6fba526864aaaec0f5fa7c1bf0dab58; main_deauth_profile_token=5048d5" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 12:18:50 GMT" |
| location | "/autor/2580/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "62dacc" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "b6fba526864aaaec0f5fa7c1bf0dab58" |
| main_deauth_profile_token | "5048d5" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 14:18:16 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 14:18:49 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_10301 | "A0Nhqnd4QrLgf0qu9Q8eVa8_jWa4Y8T2OadikAw6Gyw" |
| _csrf/https-photo_rate_105617 | "zEkgajRBGvxOyIgDaFu8WCKtKjarp6Elwvcq91oGcpQ" |
| _csrf/https-photo_rate_114249 | "M6QGXbpI0O1_pM17OyDDK_WTPCMbiNbsSBi4gGPBtKU" |
| _csrf/https-photo_rate_120566 | "6wFt15YRCL0ejNHK79YsSfrrWUuV8Z-9AQ9hmCXo9sA" |
| _csrf/https-photo_rate_136657 | "iqOOimIU_ucU48rk5zp-faZWuaByHfQFL5Tb3hbP2cM" |
| _csrf/https-photo_rate_140511 | "aJLyKZR-5BUXPf6wKIlBTkj7V3UjgSZddnHC_ZZhw6w" |
| _csrf/https-photo_rate_142055 | "xs2AMwZMDqalTEpuSJM60B3Mwd894UbsFGXOvQR1hNA" |
| _csrf/https-photo_rate_142537 | "Rm-LP2xtJrtV0z_Fv598m8sHw79kRLOzMwdi8rhwwHM" |
| _csrf/https-photo_rate_143714 | "682pw7mIGImR34rFJK7c4lPB5OaZBbmHkfRac4emvD4" |
| _csrf/https-photo_rate_144090 | "HX1aV1h98WsQWPneQQIW5A4reFUwB8lHtUHdOsMl3Gw" |
| _csrf/https-photo_rate_146250 | "GNiOAhSLO-M-DgcQG4Pz5i9eO26-rPmwjodWt8XljM4" |
| _csrf/https-photo_rate_146566 | "1alRAuGJvoajK-uvGtT-aH_x4mZSnVAUEoFNh9VviXw" |
| _csrf/https-photo_rate_147856 | "iYbgUvAtjpvh7hHgh-Ztx52smYuQppkGeoaJc4sr1Rs" |
| _csrf/https-photo_rate_179289 | "7aiYh-dWF_9-F09u837d7kuqNgi8bfQJMzbfDpOuf8Y" |
| _csrf/https-photo_rate_181066 | "UK-eQM7Ql9dgnCoOt9Ztaq_m0uvDYMK8_H-yW51SXic" |
| _csrf/https-photo_rate_185390 | "zvWT6grn1uAXdUxHqtfWNElBP97PdEeAMagClscO8qI" |
| _csrf/https-photo_rate_188985 | "D0GX-ayHPltU75xNPFS25hnGbYw1YfQmHFSqm6L54Lw" |
| _csrf/https-photo_rate_192331 | "Q9eviYAmXab-iMovObd1CjjwMgPjPodJb4ncnlbBxIM" |
| _csrf/https-photo_rate_203042 | "7lN-SWneTI_rPQXNDHonvEFWi0Tn_-V9Bika0DIPks4" |
| _csrf/https-photo_rate_211266 | "BONe4NrT8t-Xl0PDj8JHiNa0k8cHpCSsllQ2-BMzDj4" |
| _csrf/https-photo_rate_276283 | "jlGv1bndXYZN89yCi5DmWPRrDOZ5JOgZUsBQuaZfX5A" |
| _csrf/https-photo_rate_278711 | "tjQL1fzzEfZ1CE3RJNv8pUIOpgMy_J-LBemHdleAcxM" |
| _csrf/https-photo_rate_279198 | "XQJEPxZrxNWM20oWeSyHVs3r486y6yv-R0jh2M-dsWs" |
| _csrf/https-photo_rate_289390 | "n344lwLMsLXVgLa49oJsM5Uy5sX4XGGbvAry0To0MJk" |
| _csrf/https-photo_rate_302731 | "l5I9x0rJYXyeRfowUCh79ihWakviIllvReVo8DYd3es" |
| _csrf/https-photo_rate_325853 | "4MaZq7f_p_1n3kbWp4bViRIFcjkc09qQKPetQXpxhdo" |
| _csrf/https-photo_rate_338421 | "oV5Az-_2IH1kvEBVLDDcAg53pw3MBoPLX6VASEnez6o" |
| _csrf/https-photo_rate_363865 | "U877W1Aj2gC6cxHnzRMT8Ok3n0yopx_9TURLvzk9JBw" |
| _csrf/https-photo_rate_365479 | "vPbHEfbZgKusGDUGuITq6bUIOgk57nhkKLmSfsl0Ocs" |
| _csrf/https-photo_rate_367087 | "2ipqZ5aDNasuRlAwhq8CdsdwQr9pyu2Px_fNt2Zc4Gw" |
| _csrf/https-photo_rate_383263 | "0WWiufduMG4q6A1E3Ic1Fks1CCpPAXH3BkFjzcpEolU" |
| _csrf/https-photo_rate_385771 | "tWIRMgRAMdY01_Lbhevq2BLHW_OM7jo6QWsjNlZ6FPo" |
| _csrf/https-photo_rate_39524 | "EseqMg-_BB1fejO3K_Bei6OIg-HW9ergm87A3MnPu5Y" |
| _csrf/https-photo_rate_405954 | "ejHCSnwIXR3Px5r0d7262_4_zKcwgkvwP3JDaHucJOg" |
| _csrf/https-photo_rate_414325 | "wygAtZ4FzS6TKkJVIwDeBeFgyYo8xYXa5cb1XRcc0cI" |
| _csrf/https-photo_rate_442921 | "tokZMDEY7WfhVCBq1Omz1DMyd3hvjIWusgmA5M2GTsw" |
| _csrf/https-photo_rate_476289 | "ezWUEC2Kwns6lAYbifSlOZYPkebSGL3rpoQjYRMjz90" |
| _csrf/https-photo_rate_71154 | "0I_cFo2xr8OeBBznteYn4VOKkQ8ybqmNOfdB7Cz6anc" |
| _csrf/https-photo_rate_83438 | "eQZ-Ws7yTTURNeoI-oxlBOr1ttmuxmxnz9nCQHCXbdc" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=b6fba526864aaaec0f5fa7c1bf0dab58; main_deauth_profile_token=5048d5" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "20542" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778501930 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778501930.2598 |
| REQUEST_URI | "/autor/2580" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |