ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "14822" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "ceb153" |
| id | "14822" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=5534ab; PHPSESSID=56e3838c6de35e6ce79b4055cdc8b81b" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Fri, 15 May 2026 11:38:55 GMT" |
| location | "/autor/14822/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "66bb00" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "56e3838c6de35e6ce79b4055cdc8b81b" |
| main_deauth_profile_token | "5534ab" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Fri, 15 May 26 13:38:42 +0200" |
| Last used | "Fri, 15 May 26 13:38:55 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_111090 | "rN0xWBxc2wyRYrYYQjLs3JAjHyTsfiTRxbsbR_Ib3vY" |
| _csrf/https-photo_rate_124473 | "kYyxNQDkrqR4JcqFoF7jtRZEb8HUlO_NyW4Y5SvE40k" |
| _csrf/https-photo_rate_126026 | "IRh3dl544Gopk8VNlNpsvMKNwemt57yzCLy0je5qn5c" |
| _csrf/https-photo_rate_126031 | "-uLQKCoFvgDk5anLBMaV6gha-dFL1o6JUThFF-kL9Uo" |
| _csrf/https-photo_rate_246973 | "hM-y6PRD_HQDQxts5fsClqygRwsny_4XbpR42QZ29eY" |
| _csrf/https-photo_rate_257662 | "stcg8YdGsJ_rP8CCTPKNOp8IBm_ASn4apFI4Pva6w7k" |
| _csrf/https-photo_rate_262834 | "O4CMtoks8Js_1db_WG6xhM33UYq2fzk0tXUpvOVNkv4" |
| _csrf/https-photo_rate_262837 | "DRUTLjJHQWQb01otKVwZtN72LkOZkT9AO6LyFJOXnVI" |
| _csrf/https-photo_rate_317949 | "s26cFoCMg2ha1KI8sTRtpmvN9UO5ZVmHd5sqXrz-s94" |
| _csrf/https-photo_rate_350381 | "5gsVtIHf4F1D2hSjTrD0E2CCmg7_i3xTXU00CQGV31g" |
| _csrf/https-photo_rate_420984 | "CLf19cUG75d8LN2oKe6qaFxWaNOzcvJGZvNdmpj2EJ4" |
| _csrf/https-photo_rate_432881 | "mjj3RJBaXrv5CxrPSEYpoNKKIL5LqCV0tJKib2vqkV4" |
| _csrf/https-photo_rate_452654 | "8HffTOl-KFZeANB9HHXtuVcSnpOcFOenGqF-QD2FQxE" |
| _csrf/https-photo_rate_454603 | "bccAs740EuxLYfRjDuPKLMG4GoQJDZXkS6Kuvl7J7fU" |
| _csrf/https-photo_rate_460523 | "YDEf5lYe3ABJQyoJDvomW-MqWfK5N5dpMIwNvt9hM2U" |
| _csrf/https-photo_rate_462627 | "zk6cGEg3XOmRM2TvHDu9rRrRtQD1hMkMoiF3RxqJy9w" |
| _csrf/https-photo_rate_466838 | "hErAhTi-CakJGoPd6Ld0XfT0R9G2TsqZB4e_bYscTYs" |
| _csrf/https-photo_rate_467913 | "sbFO7_Fa_s4svLylPhHG9EigvAAw3JdhFLfvf5soYuM" |
| _csrf/https-photo_rate_468972 | "lbHWOaCFiZG3IDz7QpmtUSb3nlrHBT-7sjvMJCy5qXc" |
| _csrf/https-photo_rate_471115 | "qEr2QlQ1ECa24fhX4dTdToaSEJP8_LJ7qdsdigehplQ" |
| _csrf/https-photo_rate_471213 | "G6h43rCnYbFBO-obRUQ7UW_9OQq4apEQdFwOKMHX-rU" |
| _csrf/https-photo_rate_471423 | "3s0xcNbDglCD2DSZ4XghJnX8J0yZI1x48Ydpd7qHlGI" |
| _csrf/https-photo_rate_472238 | "E7tAdjsPqG35Utj4RQ82AA8a3sl7DuuRRxrM2EpukA0" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=5534ab; PHPSESSID=56e3838c6de35e6ce79b4055cdc8b81b" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.217.0" |
| REMOTE_PORT | "14073" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778845135 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778845135.9086 |
| REQUEST_URI | "/autor/14822" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |