ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "404" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "30e5ac" |
| id | "404" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=bf52e75c6e473a57fa9af8386816362c; main_deauth_profile_token=fc882b" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 05:36:24 GMT" |
| location | "/autor/404/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "677f9b" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "bf52e75c6e473a57fa9af8386816362c" |
| main_deauth_profile_token | "fc882b" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 07:35:58 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 07:36:24 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_11247 | "sLamDKfEW5M7vfCTd7j51meI_1SwqY4TSQgnVtg08Xc" |
| _csrf/https-photo_rate_12982 | "-Pn40NSXwM1mKCgk7ewN8VKJ3nOWn_EdPeOGakrmTNY" |
| _csrf/https-photo_rate_147135 | "Oaiu0hweQjdhik-H4n0oGVt5dCJrbaHtXolwhrhKFes" |
| _csrf/https-photo_rate_185337 | "vC_xp-2Gxig5Vyeg6bggpcFWgOyBc2O_InFP6W9pdIo" |
| _csrf/https-photo_rate_202079 | "Ep9emdxH266aCpEGMIYquib7Z_Fa9x7U0jL2QiOy-h0" |
| _csrf/https-photo_rate_209463 | "9ZsPfGKEGZqpUvIGipjVunS3sorqOQAMusftkzakrrI" |
| _csrf/https-photo_rate_214044 | "vfSdC216qtnsBK6alS1BOoAfRmv1DYPPGrkuz9Y68QQ" |
| _csrf/https-photo_rate_24032 | "kC585P5LtIfCnPwJ3XWuClC3pMLXWbxe8Gw8vpEgYQw" |
| _csrf/https-photo_rate_250065 | "2UDrIGPkRCzZinIgMF4YsRXz94g0UbTHgm-0XE0h5Fg" |
| _csrf/https-photo_rate_256161 | "O3WhYR7dfrXBJSmEFSV8ENHZof6FgiaoAJ0m2k44RZs" |
| _csrf/https-photo_rate_293169 | "lT4oShAyoUSoFgUxluieQLl3XmGHcUNzHY-wQwmdzOU" |
| _csrf/https-photo_rate_319217 | "sYeU2-TIrLJImjkIZa6qI9YS649rApdcbcD5HEgLtIQ" |
| _csrf/https-photo_rate_320759 | "bcuWnORSUR32RAGlyA2ZQnYOpxvxQ18A88y38CCgKTs" |
| _csrf/https-photo_rate_327309 | "XGHrfiUO1SB8Q19gS9M2FH2HOQqRELmlFeOB3KmJX60" |
| _csrf/https-photo_rate_355138 | "ocN55r8nlpoWqfRHQmGDYX2rszowVWwGhuW-qgGENRw" |
| _csrf/https-photo_rate_367123 | "QSd-lO1NMLPZ1TZI9xfFvLWlJAhnX4Di65q2WXvcohY" |
| _csrf/https-photo_rate_388484 | "SKC__fQ8EdxIQaIRH0OP0VO6s1Q6FVHg5a26dJf1I68" |
| _csrf/https-photo_rate_390576 | "HW6yMXklIOXVrqknSTL1wQRc00aH9JsLCiwZkvdpxqw" |
| _csrf/https-photo_rate_397931 | "4eoDxt6iJ-bQ3iykL2j2jq1NAFEgPByIbllDmdgeBvg" |
| _csrf/https-photo_rate_398809 | "uKEAyG2EgaWn2UWOlbOvGmj4K0VBMYt__N25ghfiOtg" |
| _csrf/https-photo_rate_406447 | "j9zSU56RAN8ETXBkwVsjW_U0Ky07HSxi9uL2MMbjvt8" |
| _csrf/https-photo_rate_423355 | "N8V9EeGpMfCeSiH4OBimjO7EyzWgWt9EgQ7F3phVI2o" |
| _csrf/https-photo_rate_433676 | "z6ulZ9_X_oPeSrT0sReNiCZPqNi02lyEjeCPTvO1EDM" |
| _csrf/https-photo_rate_438609 | "xrG65ONRTtaRM3GPcS18Byjy55sfHs6W-NBOcvdoIGg" |
| _csrf/https-photo_rate_44386 | "463nGSgt9RnZUHL-otQt12g7CXk_tLcT9MPEEy4OSK0" |
| _csrf/https-photo_rate_46493 | "AfXtbXAHGOC1OQY0_Lket5WgjmFPG2BXsf_V6qkfVM4" |
| _csrf/https-photo_rate_467786 | "ajGJr8JY_5XKKzEgbY5u4cUK_lQ5xUj7WrXL-ksgQSI" |
| _csrf/https-photo_rate_47044 | "XTToueT5z7mVPz1YPbyNERsJmGfc9FaQy5Qahq3A0UY" |
| _csrf/https-photo_rate_475508 | "q2RnV743S_pqtG7dONHaYcfFyvff7TUiCo0UDDfowV0" |
| _csrf/https-photo_rate_476502 | "BoT-Qyha-kB7HZEWiWW6uasF9h4fut5gCbgkeKYJqF0" |
| _csrf/https-photo_rate_47668 | "AxWxIJeAlAChefCSkV1L--xdDrlI-FtHHodl-NK__8w" |
| _csrf/https-photo_rate_50182 | "SW1_4pYbN-UTCAUtZXmjJVeYFZlcZAGkOL7Pr6Vh4-4" |
| _csrf/https-photo_rate_55979 | "z5csAUPFwEnbNv2usVhF_Gavz4EuANSFSVEi06zY6D8" |
| _csrf/https-photo_rate_59526 | "-RS1T_72kshiwyVSsuLE_BfI2HyaGpCi0D8m_PoBnb0" |
| _csrf/https-photo_rate_60699 | "TkbPtV_NJw098D0MzfNRwiEv7vdAGNUP_zO9LLr-ooE" |
| _csrf/https-photo_rate_61452 | "TdECuiCqJbCR7WdtayWO9sAgc7Gc_dip9wPBn5eHh5s" |
| _csrf/https-photo_rate_62191 | "TcKSrgUYDLjg7FRqMajCiqlldlWKZ0XLREK2Vml09D0" |
| _csrf/https-photo_rate_6672 | "dDYigIDSYOTRz2Gqeg8TVkKCIxuHhVo3K_glHOz9Yco" |
| _csrf/https-photo_rate_97578 | "L2KanuJZxGDItS4ijWI6G3csSjgXZ9yD_h1eWjW2AMU" |
| _csrf/https-photo_rate_97859 | "9k8cWeVUu85eOC4_Ihlo6EqraWgk8e3nAgwTVLlYXIY" |
| _csrf/https-photo_rate_97887 | "kjgv8GOge5wtR6NdymXSmE2dMLHuiZa7jVotiodR5F0" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=bf52e75c6e473a57fa9af8386816362c; main_deauth_profile_token=fc882b" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "43155" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778477784 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778477784.9144 |
| REQUEST_URI | "/autor/404" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |