ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7598" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "cfbace" |
| id | "7598" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=ac83fe; PHPSESSID=ef92b08d03213fbde155695f77535196" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 04:32:11 GMT" |
| location | "/autor/7598/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "678401" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "ef92b08d03213fbde155695f77535196" |
| main_deauth_profile_token | "ac83fe" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 06:31:40 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 06:32:10 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_114287 | "HMfXHGhm9Vm8un4MBpQixGcBC-a8wVnZtSZ0X-4IVuY" |
| _csrf/https-photo_rate_156130 | "76YyYJvYFHrK12A2TS-eronrqTbsi6pVwZoesStdgH8" |
| _csrf/https-photo_rate_161949 | "PIKsnn5X1FjBdDXNs9KoWKBoTzBm7Oq5RG1NYKC5F8o" |
| _csrf/https-photo_rate_161975 | "E8LJPUDoPUWPx9PWFlDS0hAlUTfDXUVCJpQBKVresq4" |
| _csrf/https-photo_rate_163247 | "scTr2Y2nXIi5Hy5sa5wlsZmA5ZfbRajttPRkjkVItR4" |
| _csrf/https-photo_rate_163518 | "8eLmnX49XEStARXjSfM8lf2jyw5bWt2FGysfgdDiEXI" |
| _csrf/https-photo_rate_178099 | "DH1wIkecUayidP86nPramqSoW3UruvyjzK3kQ1iZcfQ" |
| _csrf/https-photo_rate_188625 | "mZmyYeBygK3HoC332oV6s4OZ0kdF5IrLUt2uVkjqiFk" |
| _csrf/https-photo_rate_191440 | "l39PnsAEbUvRKbyUdolU_yLphaq1m0-2-OboKjd66lM" |
| _csrf/https-photo_rate_200120 | "_VJTjYDB4wfHYLvdSPn97y5XGcmggPtIuiSgS_VjJ8w" |
| _csrf/https-photo_rate_202735 | "fR-E1HW164AZ77fElKpTmqjCLJDjFn_vPlybQBzhuB0" |
| _csrf/https-photo_rate_216249 | "93vJK7r2tr8y1ARzYnxxeSNwFgmWCvlexQtbpRIsImA" |
| _csrf/https-photo_rate_233834 | "ohUStj_7NgE-rN48Xs1woRn8ythqozbvGBr2RbMoPiU" |
| _csrf/https-photo_rate_234806 | "Uq7dQqrBqIsTSFgVx8UH9XxBCh-K7MBY3sK4C2CfJFo" |
| _csrf/https-photo_rate_235023 | "me0BfHHQHLDqhJlQ1DpfDOcN-zNwEr2Nln0rU6mbm1k" |
| _csrf/https-photo_rate_23521 | "8Socjh-q2p9Fv1ykFUJ61GX2VaBZwW5NzU6hoXuqfho" |
| _csrf/https-photo_rate_236794 | "YbqhlWJa7K6KsaNy64q0QvY4WcIHGIXxUT4dWTxzLVk" |
| _csrf/https-photo_rate_237870 | "oWYtjtHel8wQ4rP7tBZxKPu7GBqR-wDwmj2zooy3DNE" |
| _csrf/https-photo_rate_238865 | "20pQyWdtmBm0vw8bf0L4XAm06c-heJUFhk4JEgAL9yk" |
| _csrf/https-photo_rate_254964 | "8oRUmXxGzQaQRY6zW7Bkm19OLr_DRW18wVjXNRvZMps" |
| _csrf/https-photo_rate_266871 | "KZIChuxx8WVtDkOROKRCTOYXGG6wvPqShDOpACw-IN0" |
| _csrf/https-photo_rate_273213 | "b4v6kspZDHuVOiqE-R5NKjtgjRveUXfd3ADWFqGVZ1s" |
| _csrf/https-photo_rate_299452 | "SgTu0ZEXbixIkbS4_g4ovtWkUdsMHe2rCXH8cfBEYKA" |
| _csrf/https-photo_rate_303462 | "dS5MxFLP3-Io6u6LRs5FtQ5QRrq4EtGZJaCiRMd4uqk" |
| _csrf/https-photo_rate_326001 | "y_JaXmJ-KHnc-qKuP9obFpamRekPvcxdOR21UXR3_40" |
| _csrf/https-photo_rate_334709 | "hv_Yh2XRfA2jgOFCIIhgOm1NKwVXAU89BWLSbgCs3Vc" |
| _csrf/https-photo_rate_342590 | "XGhLXzS8nTd8FAHq-lnxds7czApV9c0ptpnI7Co3oU8" |
| _csrf/https-photo_rate_348615 | "m43o9btPLBGXUbl19FPKNIGfjRP0wkA-4iDAa9ZWxPA" |
| _csrf/https-photo_rate_349527 | "JC2j0gEAE8Rlvb6afZTEIKdR9eV5YTdBlTm2rgFnEsU" |
| _csrf/https-photo_rate_354374 | "xN4pNQtYVSIzMf8ayUoFHtHNHe6SJ8iDjnEHjwGJp9c" |
| _csrf/https-photo_rate_355978 | "MN2ibuIqDrPuiexESDQgbnIuYE3LFsb7G8GfdlXtSg0" |
| _csrf/https-photo_rate_379055 | "ibejn269zpuT47JdpplZQ_02fGuvnEkYU__vtucNvAc" |
| _csrf/https-photo_rate_390398 | "rg1W1cW93oiw2uJRqC4fNyiJpFyo4NlGf8_9nu4-lAA" |
| _csrf/https-photo_rate_404216 | "v33z49ZMquPnsjbIATpE3rQ7Bk8BWY3fo26CDvsW9Ug" |
| _csrf/https-photo_rate_406194 | "9wtis88EMKmKMqe6d7pRKmPd_e97skRIoK4gFe_D6-0" |
| _csrf/https-photo_rate_415612 | "8h1FS4Rco0Co-OSHJaIXuZjr7Ghv2R4TGBoA-OPV5Zo" |
| _csrf/https-photo_rate_420326 | "OoqYzIWILkBRo2j5lmdAeSHAYmYDzoAFtJIqWGwMnhA" |
| _csrf/https-photo_rate_436599 | "JeuqJQdf5MUYC6X7punG9aoPKHifLSHxB3HhunevLAQ" |
| _csrf/https-photo_rate_473408 | "HBMGPQRjX9oDTexbyRJ4kTLbNeTT4BAhUmVmhTeH4ac" |
| _csrf/https-photo_rate_71911 | "5FHWnqnHlWP4CvAGW39rzq9d0uRCZUTWiB3u0CV7aKc" |
| _csrf/https-photo_rate_90154 | "Wq2V9kv5AlFOVyywemYk0TiNJIpP_yKNxmBfoNdp4Vs" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=ac83fe; PHPSESSID=ef92b08d03213fbde155695f77535196" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "32965" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778473931 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778473931.4472 |
| REQUEST_URI | "/autor/7598" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |