ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "16235" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "991b80" |
| id | "16235" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=aecc18; PHPSESSID=7921ebab6b2da3389809521d2c78dd95" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 13:07:07 GMT" |
| location | "/autor/16235/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "6874ce" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "7921ebab6b2da3389809521d2c78dd95" |
| main_deauth_profile_token | "aecc18" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 15:06:11 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 15:07:07 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_117047 | "ECo9FXt-u-q27utnIRkI5WcELBjOVYtK1nTEhYELtYI" |
| _csrf/https-photo_rate_117067 | "eeuIK2IhRtfft4c_JyHmJJiGzvbr9cRZAezCB8ZuWzg" |
| _csrf/https-photo_rate_127469 | "jMSZmywilQjhCjStggw7EP_p0M5-jQFGcE2FKQFUDMc" |
| _csrf/https-photo_rate_131421 | "BD-7dDaImXbQGPYEYIGpJUWW1ry2AgOQzPcr3m3s0Pk" |
| _csrf/https-photo_rate_135300 | "LMfuzIBl4jABxYNaZL4TQc8NiYIPXlLL06UpLoqWodg" |
| _csrf/https-photo_rate_136320 | "oxGsZYiyz7BPzFSNn1NnLB-p8_Qv4TwHw0PXdYY-ws0" |
| _csrf/https-photo_rate_140162 | "3CBi7B8YORdKhTlyNWTS8z8yVa0Q7Z4UFCq4um61Cq8" |
| _csrf/https-photo_rate_149521 | "-fMPsBXpxsTGZSFBkHUaikKm2y1P_LL8Hn2CMGKLAMM" |
| _csrf/https-photo_rate_151093 | "X1pe-huzqiwBndpIJn5Ad7l3YPcTj4TwdQLaF2oB3iw" |
| _csrf/https-photo_rate_151617 | "6k0WoG2Pl8I2ohBghc0eEDtrKemGn5MqlbJMrT23Y2s" |
| _csrf/https-photo_rate_152770 | "IOlhDgZZy8hapHzJFdMD-dI-iZQm0-S-Z6lsL4Dkm_g" |
| _csrf/https-photo_rate_153615 | "MI2LSxvOZH-VEGsTON-M0NKxYkgX7DzeH_v3kb4AoTg" |
| _csrf/https-photo_rate_157742 | "BuNLRd22LbPpptt_6Ps9hokX4q0ofyio55wsPRv0-Xk" |
| _csrf/https-photo_rate_158711 | "MYXVzBRbaRN6WUulwSLe-2ZOMqUZqFHgttjNZn2F6qY" |
| _csrf/https-photo_rate_158830 | "zSR7_wo5m8cxIL5JScLDaOIYmQIIssBV0fxNleQ4nTs" |
| _csrf/https-photo_rate_159415 | "K2HOrXBrIv5WcKr0aWtE9Dlsav1_A3u4nTmDntS8UIg" |
| _csrf/https-photo_rate_159861 | "YrPfURIxqPTY5-IMHOk35BFRLXCW09jIjisAXIOwlf8" |
| _csrf/https-photo_rate_167400 | "1q6gzh3mWiGI8chtyjXi-Hy1eNA8LF3898wB41CZ4T0" |
| _csrf/https-photo_rate_181273 | "J_GLIvbqJY2DMQu34jNVp-3w82tWKtQjRUPiPeEHB7o" |
| _csrf/https-photo_rate_182473 | "JayqPIbtW0x-3dODp_OhW44sxhrt7-3Wy_zyKvmimt0" |
| _csrf/https-photo_rate_195311 | "Dj_g2agZyY-9nUouA3q57grvDaa18kcdtl7Nj8zxuik" |
| _csrf/https-photo_rate_225838 | "yOjiJT3CjFzlJIwlYuWAFw7RWlnMqM_1Dv8bBt2vdsk" |
| _csrf/https-photo_rate_234700 | "QOcKBL_T9rWvqFxw1vbW6au7PsE9d-iJ9OGv3cw95TY" |
| _csrf/https-photo_rate_250801 | "oYKybUhcQ9LnGhof1Sl4EsiZzSwU4pHrqReEnshTPTg" |
| _csrf/https-photo_rate_252975 | "3AfqXvEYK-97U46ZFOnVP_L8GpSOoGjUMQcAKFgzQd4" |
| _csrf/https-photo_rate_261347 | "Ki6WEdQDl__S-BjkdkUPlf4v6YIIcIcZL_KXNr4swAw" |
| _csrf/https-photo_rate_261381 | "DrSog7kMEDTMkSduSjb6GydAZc9KgW4YHy5zqvRAsqE" |
| _csrf/https-photo_rate_263514 | "o7PrL7yjp2T0CSORRTKvgkdouHJgtR676x_KFKtDpgo" |
| _csrf/https-photo_rate_263525 | "y1EGZyf4IJ7zjMTXZeWO4vYYskaqZSSzmfLuGPHb3QY" |
| _csrf/https-photo_rate_263995 | "EK2Mjwiatr1tpmDLZQb6NCBYln41dloknZqRlfG1oig" |
| _csrf/https-photo_rate_271921 | "qxzW5DEhNj-wLiv0GX9RymN8LKJ7SCOaWpHz_I5ZUiY" |
| _csrf/https-photo_rate_272521 | "5HVmTbnOilMhRudNU6Q2hN1Ut_0iqylLdiz37nSdBEs" |
| _csrf/https-photo_rate_273925 | "2L3ABjv8AVb7uLlY9eX3B_KeQKj4sima8T_wuZ0jink" |
| _csrf/https-photo_rate_295500 | "sFYpJaVDvwFKMedZ6qEPN71Gc4hIw2V2Tv2dfLpdYAQ" |
| _csrf/https-photo_rate_297557 | "8R-d0dnXTMk3IBZh-0zYbc87CQWiOq1IBLRnzNkM3DM" |
| _csrf/https-photo_rate_312036 | "uQy9OUnzQKIknbIhfUj1m9qnxK6Umd4ZHCCy4uQqgf8" |
| _csrf/https-photo_rate_312616 | "bfK1c0zNVsbVnX32ciQBxztjB-zWJ0W5tiewksAR_og" |
| _csrf/https-photo_rate_318994 | "gDo6U_VfobLTc7rqkl1vlIAKNmxbdIGp8As05hKceeg" |
| _csrf/https-photo_rate_335400 | "sN9zIMkIiVIP7_-IK6eyAuoZs4rXjfLz_Vjn9Twvakc" |
| _csrf/https-photo_rate_362573 | "tM4uEuUAIcYbY0W2O0963mEfUrrvaR18-H3JksrBTjs" |
| _csrf/https-photo_rate_380928 | "fNLhjp462PM1g-4ikLs7E_jmocxbC9U_4HGIiivDP8E" |
| _csrf/https-photo_rate_380965 | "mUbSJWcgKS7zzS0_2vfOQwLJ6frgrQY9DBa3H-GmYGo" |
| _csrf/https-photo_rate_385788 | "HoDYDo09tslnybtvZK5xqhDetyyTuaI3Xp5SIKMrXRE" |
| _csrf/https-photo_rate_422038 | "gyJcRZf2FTwvkdUnZN_Uucb8bOde1NSQ7EWSidkK0gQ" |
| _csrf/https-photo_rate_423421 | "U8kcxcsDYzjx78Q03DYLgyOFsl-rxHJEVtyWozbi50s" |
| _csrf/https-photo_rate_457825 | "UmPKsQRHNCsbIZx_YjpwalRzPDny1-vk5fER94ILNOk" |
| _csrf/https-photo_rate_470938 | "hpfQutQN0W2YJ1Oc1IHgnNACz-9DWNkw9vIIHb5vf60" |
| _csrf/https-photo_rate_474678 | "qtBTHWNC7QRNWkGUK6UQ23lRpQPO54OQQb6DgN1zkcI" |
| _csrf/https-photo_rate_477112 | "niU-5yU67iYTO6eAavEmkoLwAAr8ExRtGuQtdEHQHQI" |
| _csrf/https-photo_rate_49539 | "dnh-nPJ0bY8jSIzYT-8b9Y1t2w6iEGIJW9fcituPi18" |
| _csrf/https-photo_rate_69039 | "SF5QWwy3Wsau7DXJmJLGieWMGVz1YTMi6I4t8G1yNhI" |
| _csrf/https-photo_rate_87441 | "vQYncKC_d8_eCeRgEQjhREsMKTv22aLA5SPRehc7E-k" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=aecc18; PHPSESSID=7921ebab6b2da3389809521d2c78dd95" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "1754" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778591227 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778591227.8223 |
| REQUEST_URI | "/autor/16235" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |