ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "112351" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "972b40" |
| id | "112351" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=8418904bb30b02fc9d8c598fc8aa48f2; main_deauth_profile_token=0a247c" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 23:50:51 GMT" |
| location | "/autor/112351/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "68ccd9" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "8418904bb30b02fc9d8c598fc8aa48f2" |
| main_deauth_profile_token | "0a247c" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 01:50:07 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 01:50:49 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_111238 | "wdgq5VjIRYkJ1cT37Bur_txTeyz5Jx6x6Vc6JJsF1Dk" |
| _csrf/https-photo_rate_116518 | "lQdIfUYYUUQVgvlo_gVAL-tk7aP8c766wYXgIoQ_Q50" |
| _csrf/https-photo_rate_116958 | "M_jaw1zxfQzFx1OidW0Y-BMwNAQbxhefv3aeCH0TyBM" |
| _csrf/https-photo_rate_117036 | "Or754z6UiWa1Sy6ezacu54a8SYIKyLeGjP40aqLUboY" |
| _csrf/https-photo_rate_124700 | "QFwTdVaf-ujdQm9Nvb1WBFZtDrD6D3O2YHiqTemjN50" |
| _csrf/https-photo_rate_151979 | "t0db2c3iQCs_88Q0y_eZQ5xhEuGtCxtY2GqaNQ_t1tU" |
| _csrf/https-photo_rate_152314 | "yXdPl9cNL0r1L_C-cYxXgfQrl7p0weOSknKulaUZEJA" |
| _csrf/https-photo_rate_152719 | "zSbBsHG0WNPhqFJQ0lSsbaV-7WC39GJgciwDMyXQ_fw" |
| _csrf/https-photo_rate_156627 | "b1Y4kcG0x-_lozvneSq-LS6g73vwaJXfsAocyZnOpdY" |
| _csrf/https-photo_rate_172900 | "0UnwkCloPquvHoRAsh0veN6nT70mvMjAvF-XjOosDjM" |
| _csrf/https-photo_rate_178900 | "aIDFxvCeWYW02RPwypeIKkH-LSnuNi081XZEXw9swq8" |
| _csrf/https-photo_rate_253500 | "skxtSR-fPUcWay7CLkBOULjGq41SczPNw0TGL_wCqBE" |
| _csrf/https-photo_rate_258838 | "nm7Rwoj1yOHNE75YQ5TuotJmZBgbZGVsD-0y1T2Rp28" |
| _csrf/https-photo_rate_260521 | "DNFASnY9lb8ucNExV0mqLAZNgubi9UU5tV7lCggFbsU" |
| _csrf/https-photo_rate_305700 | "XoruWzlqKiRWVgQrKS72fMqb_kV5BTcd_yjfsCpWgYY" |
| _csrf/https-photo_rate_372300 | "5sdvT4lfqDiqKtRHC5qk2iTeqiavGvgBEMQeOrN0epk" |
| _csrf/https-photo_rate_395297 | "IWRxFMBNYX5iceAO485dntQzfmY0qPLCC5ZgXVmS8gY" |
| _csrf/https-photo_rate_411777 | "a3SVQ5rNwe0fZEeDGMhSVlRJ0T1115OW7vy_ABp3FPg" |
| _csrf/https-photo_rate_428961 | "Xk4M5WplBsEz-ysFUEjJX5jeQW6_1mFoNosMXcEKNjk" |
| _csrf/https-photo_rate_432119 | "mJ-hifVipR9IdMBbGLh5qehMHf-VtE31aqI76ID4wHk" |
| _csrf/https-photo_rate_432373 | "CnEUhQOfYPiZnKWM_mjuSddWJKU9G1MiKbva7DpNqoM" |
| _csrf/https-photo_rate_70961 | "7PWsP4SjacGJNbiSeLHXlBnuJRhl9F6MFIVfK_tz4Y4" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=8418904bb30b02fc9d8c598fc8aa48f2; main_deauth_profile_token=0a247c" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "28049" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778543451 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778543451.8633 |
| REQUEST_URI | "/autor/112351" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |