ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "17814" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "1825cb" |
| id | "17814" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=af7c39; PHPSESSID=6c2505703dffa7883a6f509cec8361f7" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 12:16:46 GMT" |
| location | "/autor/17814/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "69d53c" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "6c2505703dffa7883a6f509cec8361f7" |
| main_deauth_profile_token | "af7c39" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 14:16:00 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 14:16:45 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102904 | "ppcQUAozcbGzabgLZ6DjEeuWJUh4c614IhlQaMxLbt4" |
| _csrf/https-photo_rate_105691 | "-mbaxrwkec9JglvRvPfiDNrKldgGgynSXvYZ8Z8J4wA" |
| _csrf/https-photo_rate_106292 | "49q2wnfaP_KMVNuuD0TUjBxG0fqtDMkzwLbhlGMDmMo" |
| _csrf/https-photo_rate_114762 | "mlwxX2Yxz0dVyPNVUvvPKcgpxHGVD81-EeF7Sg7QzI8" |
| _csrf/https-photo_rate_115025 | "9D--1Ex2MWUAFptrEz6oFcwhDbURpf8GA1YzVViWIRk" |
| _csrf/https-photo_rate_116762 | "3L5F7HrI1fUOlmIPZ7CVJBU-WRAsys1KTCzI23Hn1co" |
| _csrf/https-photo_rate_117260 | "kpzUTm7jxOO-xVE3cuwhVkmHdg6fvsQjd9-lEUhGwdA" |
| _csrf/https-photo_rate_125101 | "vSsiaDyiC8lQdaiy6rDTPoGV7-0qbQ1eS12Ebhsm9WQ" |
| _csrf/https-photo_rate_129314 | "2-kfCnix_Oaf3v15Unq5dJaFKAkINWMKCt52lS-NtPQ" |
| _csrf/https-photo_rate_130186 | "bCQyE23yEDNXFedgyh43BjfBsextFrMWn6ErKLP80DE" |
| _csrf/https-photo_rate_131327 | "_jBjXnY4OO5GawmtfuNwmDve61pNdGUQWrI3nNfG4gw" |
| _csrf/https-photo_rate_135120 | "Sxbrx7jMpE-6pgpTZgLpQD9OtDcARmevjbJlzLzSbHI" |
| _csrf/https-photo_rate_135926 | "snUl0ON4El67jW85xE2ExmPYB65CDK4qaQBUAJH9ifs" |
| _csrf/https-photo_rate_137855 | "kM--n-bNbYqi5LDp0Vx_bqn-Bav_gQmSvI1svpYUyuM" |
| _csrf/https-photo_rate_140324 | "rEO1UdBqGTyiYmozhVLKaq5kHK8gu1jP7j_SX5AJ5vM" |
| _csrf/https-photo_rate_141750 | "yX6uKwinFXSfTtXtrizEe4SVybz0BPnfK1WGEWzpuSs" |
| _csrf/https-photo_rate_141796 | "JDyGvJg_hPLraA8EpTJfpR7D1jjguL_E3TvhG06TEyg" |
| _csrf/https-photo_rate_143117 | "bS5eErhQGeixvgMHoN61l5e1t8dPE3ykrIbOcj0vy64" |
| _csrf/https-photo_rate_143130 | "rJSjVadBmPraSXgo8ltrJ4YTeJL8S8lEkquQ-pZnXOs" |
| _csrf/https-photo_rate_159767 | "azwO_SrG_9s3W8-86Nn9QXJDOgNyguNNdZBv_9_UJsA" |
| _csrf/https-photo_rate_162762 | "0qgWh9aowi4u9I6dXG7Rd9Q7NcckxrYzyC-yZuiTZpQ" |
| _csrf/https-photo_rate_163168 | "XCUyafRetjm-dINgb4_A41jRD_PiYiEO3RU5zZhBGw4" |
| _csrf/https-photo_rate_166694 | "4Slq-BXPAUX1ejyb3aI9vb6_JkC1dAAjnPJ36f0jx7k" |
| _csrf/https-photo_rate_182842 | "yHsMem_WTNnzevekCKxOe6t7mZptVfoHodxKmkQFU7g" |
| _csrf/https-photo_rate_183931 | "OHyjoLFjhsXz6PN8qJJHoB9AFSBrcevxW2jghGRjHcA" |
| _csrf/https-photo_rate_191130 | "SctZo6UGLsliCeZ6r5HSVNXTTES15Ae8D_ZWZopSqH8" |
| _csrf/https-photo_rate_191449 | "EKX8d8PfHBJRsx5oCUF9ugfDRtJkDNauOXsmB1dRUf8" |
| _csrf/https-photo_rate_193866 | "Dpjf9uFf3bnrZHU4du7HHQ1xZpty2bgcYThxxYBBkYw" |
| _csrf/https-photo_rate_195654 | "XMndXQd4CaoIxxRI472O69I2CvbgTdXXGA_3oXH4XHA" |
| _csrf/https-photo_rate_207025 | "x2snPxunPIyniaK0w-I_ecd4sUASd6Lb2oU3PLX17xs" |
| _csrf/https-photo_rate_219793 | "W0pO2mFkFZ-35qZh3_cHrxOuM0dO6oDsBX3UdZoJH-k" |
| _csrf/https-photo_rate_225948 | "jOubOK8moncRkFIOI4KfrA2TviU3HN9L4gVxQ_yIXws" |
| _csrf/https-photo_rate_225965 | "DjIMFtxir193lPpyF2dFU37rnGX4h2JyU2DNg7YANA8" |
| _csrf/https-photo_rate_239070 | "ibsmtAWpfBHxLZMndrVjfdpFjBBZMSPng_Vwdt8zGSs" |
| _csrf/https-photo_rate_257242 | "y4Ta8zzjJB5ijTFFbT-RA5QyGF3v3RdCAbS9SarjTj8" |
| _csrf/https-photo_rate_26354 | "d80Dqe1gMwq2HLXul3Jl3tMNfFTzJy0yqRm3MyCwbOw" |
| _csrf/https-photo_rate_266440 | "AkwEpwL2vcE8j33SsTgRRTClXHPFRvpCfW0kk4ZhgmM" |
| _csrf/https-photo_rate_273588 | "8t8ZITS2P5RQjDZ0xOkbdgHAUVScXodb9z_QKIIFxUU" |
| _csrf/https-photo_rate_275116 | "47fJeOpirGJcxl8jwX0AQC4tlsGDIIAJSukDTShxypY" |
| _csrf/https-photo_rate_287938 | "uuMjKgqr-wemAi0fGiugEAr2aakufe17RfkTYrMGBrk" |
| _csrf/https-photo_rate_296851 | "zQJm30gp_Ih7bN_06J2yKuCx6WiFTlo20EJRAQlJ3vU" |
| _csrf/https-photo_rate_298521 | "yX1kuFcKSnxRBU5EAWX_KisngpceqphxqIjvdEw8UlM" |
| _csrf/https-photo_rate_303507 | "dBMxL1_5dTxb2tXmexEHY3WhJLo327sb-K6GF-6xB8A" |
| _csrf/https-photo_rate_312323 | "8omTpysdRLvtGKrIboXacmjhobdi3e8F6mr7Bmot9z0" |
| _csrf/https-photo_rate_312594 | "pf2w70xPnc98IWxP1x89U4Tq_GFDxiGll9hhM7fDAbw" |
| _csrf/https-photo_rate_349638 | "88PaiZzpaI2rfuwEPTCMr25JDG0s4duOHNykadks2-8" |
| _csrf/https-photo_rate_351788 | "u848Age5xCjZkLloLvtmd3FidWOD94IE74YNeLGcA1o" |
| _csrf/https-photo_rate_354921 | "vPG5GWEKj2DvZNPPUjt9VWNe0Kyz1H66h5PAZw2iCVo" |
| _csrf/https-photo_rate_362666 | "ddvCA_JkqTp_I771Ik4N_714CM_jS2s75tCX8i4jK0g" |
| _csrf/https-photo_rate_371112 | "1BFk7QGVgZ85eSgffRf4CUtMr5EqhcE1S2BLTzi4PTA" |
| _csrf/https-photo_rate_377493 | "EiOioB_FZ5bv3INRucaIv954yJzh4OReQvNYiTHIFQI" |
| _csrf/https-photo_rate_379041 | "KiFiiGMySNVUPQsFZbonUcXjsZQzf2U3tWHYqSe1hXQ" |
| _csrf/https-photo_rate_381614 | "fCaca7F2LYJ5MGu3FoVGLesW-JEq19_O4ZAsZHA1meU" |
| _csrf/https-photo_rate_414973 | "LdCKEj2rK4lOkCUBXFRoqDH_k7C5-H33pEbAOeq7FIw" |
| _csrf/https-photo_rate_438438 | "QnYQchZ3XJ32i8wdeZkl159in1WV8fnp0y6-J_N9UoY" |
| _csrf/https-photo_rate_443325 | "aPh5r4CRYFtXdJVmcrraW1CoAOBH8AL5RZ-SnmQI6po" |
| _csrf/https-photo_rate_472306 | "jvwOUYYmq9pvJCxqYLXON9QTxG3EcZrg04NT1AQ7iwk" |
| _csrf/https-photo_rate_476119 | "x2aaHffPJ2yDo5SVe4ccnIV4jg6-VRXFC7HOs2zict8" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=af7c39; PHPSESSID=6c2505703dffa7883a6f509cec8361f7" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "11974" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778501806 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778501806.5282 |
| REQUEST_URI | "/autor/17814" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |