ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "10932" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "48d8fa" |
| id | "10932" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=9b69f88ccb10c432fa5bef7772a5bafb; main_deauth_profile_token=318443" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 11:35:16 GMT" |
| location | "/autor/10932/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "6a205d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "9b69f88ccb10c432fa5bef7772a5bafb" |
| main_deauth_profile_token | "318443" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 13:34:06 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 13:35:15 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103914 | "0JotyYWhR0Y4fCMCUecyFk1IXx2L6APYhXIdW95bDoM" |
| _csrf/https-photo_rate_108008 | "bcrmOdM9zn6vaGx_u3a1352fQ4vlP-6AqkcTCzyDY-E" |
| _csrf/https-photo_rate_108700 | "zp8gZ0-JmaCByGVK6DSp-vPil5FT8twCVbKsLyHTbVs" |
| _csrf/https-photo_rate_111717 | "7dgCdIzsfcHZ3hT6naxyCMwHaVdJnPhMB68xWDEpzz0" |
| _csrf/https-photo_rate_117926 | "3EwQ5lXN7wDFHCrwTdY086pcRMJitMpP6KeFJum_hF0" |
| _csrf/https-photo_rate_118150 | "j_4uEv3Yx2Lcik17NWS0J6tNpe_LS--nEBoE_-lpwro" |
| _csrf/https-photo_rate_130873 | "n2PIqvRBAnTo-Vol3qnteycL_cMGEHpm3RnNJ7d5nC8" |
| _csrf/https-photo_rate_132738 | "XSV8sXGsyntypXDJ8AUUU2gbbv_5Ge4keV4BDBpIfOM" |
| _csrf/https-photo_rate_151226 | "B3Zplq0faAS6zbp4_l9H6qjya3EAxbb2jpVT0N6mf7M" |
| _csrf/https-photo_rate_151566 | "11XxguGH9Z_6I9go54vltunep18cIb8zvWTor9q8pJw" |
| _csrf/https-photo_rate_152446 | "3c9MrWtzAd5DffXVgCfeMz_ejcepRITIjg5nS33nvVQ" |
| _csrf/https-photo_rate_152543 | "ejo0WyshMen4pF3X4XgdhXoVCiCisjJwP6M4aRXLIeE" |
| _csrf/https-photo_rate_153910 | "IAe1vISr6S9WUeqhC1qBKZ0a-IRnW1DYpM41xDeM7b0" |
| _csrf/https-photo_rate_153959 | "_urIT9DIAMIEHViLrD7zdEYit8qpEbkGtRwV8bBYZH4" |
| _csrf/https-photo_rate_156042 | "gFcOq-sugiEAOijy-KC7bCyOsi0cQnMV26YtJjxpjOo" |
| _csrf/https-photo_rate_156711 | "uDabRRqdcb_z4e6BZA_XW06YN8O3TrJNaa85cEup-JI" |
| _csrf/https-photo_rate_157819 | "5IqWvCewepRCXpgM-6gtrFTUnmmXzeNAOt65sJfAZS4" |
| _csrf/https-photo_rate_158852 | "Bipgg-hzRG18bipL3eTi8VhWQPgrfIwzByI12Ea4HoY" |
| _csrf/https-photo_rate_158892 | "J_wuQf15HMRljWLPbfs_LdlS-yI0C08Qx_VEIHiP6gc" |
| _csrf/https-photo_rate_159738 | "gyh79as-D_HzXVoCqqlJZRM92ObzRLaQZVJapp0Zrhw" |
| _csrf/https-photo_rate_162073 | "yqX5Id4ikfJJ_E72S4_z310nsm0GfdDog07VyvpYs7k" |
| _csrf/https-photo_rate_171716 | "W4jmo4F1j2oQKZUt5EOV5_AQE5Sxz9yzLgkhRPHhHFE" |
| _csrf/https-photo_rate_179354 | "IaCCZCkZuy1_C21iYXI53zR8jJL0r2_VhXW7Mmjaaj4" |
| _csrf/https-photo_rate_197417 | "QlTXrPk6G4uI5qmUVjxrqchvbbS3KDdx1Jl7IVx94Og" |
| _csrf/https-photo_rate_235788 | "QPcMkXSgwpVZiWMgKxnj3bUOaM97b2PRUHJ_txrBIaQ" |
| _csrf/https-photo_rate_247538 | "14THAJmwekf-NFcTpyG2xqoE7hXFDJ2x3jDBtyx-m9g" |
| _csrf/https-photo_rate_257794 | "QzzZHc59OOc7lrP9BCV_7LkHeTNjZNbQaVCl6o3F1G4" |
| _csrf/https-photo_rate_258300 | "pB-tFcnETfAbbdVTQFtGbAzEcQnMS4nAyajGGvGNQ3o" |
| _csrf/https-photo_rate_260012 | "ecnoR431Cy6M5HG8-0zNlPRSZsQ-YIhuERvNQ9mojJw" |
| _csrf/https-photo_rate_263421 | "0COJnKxk2prvIvC3jHN7xvHWvlpphj2j0SvXxbiVSS4" |
| _csrf/https-photo_rate_268894 | "0mMhojWp_7sL4nu__0b8i5wgwE5tGWn_bv9choQL2bw" |
| _csrf/https-photo_rate_269854 | "37_kIkmmy7EiKp639iz0nZfJUyuZiLoXFO0Fs5ygdv8" |
| _csrf/https-photo_rate_271154 | "nh2RUrf80F7AROxF4UlwXOp5V3w3NFb4FI8K42EHqo4" |
| _csrf/https-photo_rate_272373 | "Kor5BR9gajOgdPN-r70XcoE4_zwIngL6NgG5Y7YMC_I" |
| _csrf/https-photo_rate_290438 | "uw2XUxSE13l6wLCpNNQqErUIhwC65ZBffpmXfaA7Q7c" |
| _csrf/https-photo_rate_291738 | "iRb5A0V2PvbBK5KdAJIlHDmc8lEKNAiww3_5HtkOEkw" |
| _csrf/https-photo_rate_310621 | "FzAEwJKaI1a3hetrjGS869AaCDxEcW2yhYy1Qq6N2T8" |
| _csrf/https-photo_rate_312881 | "9cLVI-QuElI-slhqX1QT2D31LYUlXbkvKVDy9gkHsbw" |
| _csrf/https-photo_rate_319572 | "emSTA4unbzKifvv4xKKmObh7wXm5Ax37bbOlyYQbfkE" |
| _csrf/https-photo_rate_349300 | "VhFXkd8NajE-u_UoOlJDdhh-LWKiVA_mdGCJuZSEFC8" |
| _csrf/https-photo_rate_357821 | "EmXeVH6Zeq5ZG4-OKpTYAELfgZDYH6bn2NV4yOqk6mg" |
| _csrf/https-photo_rate_361373 | "1UpZ4bJPdmSIeAiXhHBoObpWohIzbv3C_4D6eIzeDP0" |
| _csrf/https-photo_rate_362721 | "49lpOniq4M2b8QdQyF1m-hJiYE-8kYUo-YdgZxeQK0c" |
| _csrf/https-photo_rate_380859 | "3oAL81II-oAHsvEKFWr2_YxQWhoit_nie2SZf_MsLF8" |
| _csrf/https-photo_rate_384473 | "nrCpYlUoPqA8PqeY-JQeO86dr45qzv9kTiz_d9m6t9g" |
| _csrf/https-photo_rate_410500 | "U2BkmF4xhwidOQ9dUTMDR5Q8qlGd-Cwk62nta1Yco_8" |
| _csrf/https-photo_rate_418898 | "NUXI3_Vi0YYSDUcvVqQWBi6cNfP34jL7GbX_8vN3G40" |
| _csrf/https-photo_rate_420007 | "nrGCs9Ic-pBo9n0uNX9SYX68toxWE7erIvmOIsgSGis" |
| _csrf/https-photo_rate_432139 | "_rEyPXZ7bqNF0nzGBY2Lp9iVUIXMWZFlml9-fBFvjwc" |
| _csrf/https-photo_rate_457810 | "uaKyv6z0mr7sHoqm_9WX1CPs6ndo028PnzppxX0zkNQ" |
| _csrf/https-photo_rate_457894 | "_8KHkpqGxSxiVX8RJd3x_4XNwni_G-UGrU6On8tQxaQ" |
| _csrf/https-photo_rate_475230 | "nvZjuvHd_s54fGATc7eKdSRXfoXHxilJPh5PQ2uDtKE" |
| _csrf/https-photo_rate_51873 | "HoSEuDPsqZEqRG0ZZKbbMcVG6FNLdXETPVtG8T2YMNE" |
| _csrf/https-photo_rate_53042 | "woiaR2kjiO6TX-a1kBzZ0jdtTL2nbPInHrkIz4GewAk" |
| _csrf/https-photo_rate_74317 | "fxpKrvUwJ4gG7ER4MRrlhdYmgHkJbSNR8FzFUjeaip0" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=9b69f88ccb10c432fa5bef7772a5bafb; main_deauth_profile_token=318443" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "52918" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778585716 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778585716.5148 |
| REQUEST_URI | "/autor/10932" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |