ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "1610" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "c79d1e" |
| id | "1610" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=d4af6a; PHPSESSID=7b01c9d9e0af2d52b6cb42196665b3ef" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 04:16:36 GMT" |
| location | "/autor/1610/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "6b686e" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "7b01c9d9e0af2d52b6cb42196665b3ef" |
| main_deauth_profile_token | "d4af6a" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 06:16:31 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 06:16:36 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_108057 | "ZSGPWvkV_-8Hwe2j58ul_O7_TxFB5RZVzv7-c4_yrcM" |
| _csrf/https-photo_rate_115715 | "l9CoABNJs920kA_r3_7N5BrZHnzfgKpzP-a4jp6IQ1E" |
| _csrf/https-photo_rate_118860 | "5fBhrzqozoMVAu-LEG5S3n3ApdBVCEgbaU_uXp1o2hU" |
| _csrf/https-photo_rate_141378 | "IcPSNixetHN21u-6e50oLkSt5gfGgJOKLzZg1zT58m0" |
| _csrf/https-photo_rate_141425 | "CLZx_Bqzqloci07xEEhsqUeSttXPmdkapV_SzSYzcUc" |
| _csrf/https-photo_rate_153352 | "_DWuON-S00wDpFZsA2qwzq6VZ1DOSMCbFp85ilFFHX8" |
| _csrf/https-photo_rate_154829 | "tMNx0dHtVhENE844Z5o8DKX8gAjrMnPzI82TC5gqlgs" |
| _csrf/https-photo_rate_173505 | "uSZcpKg5lVfrN2VAw9F5EZFrWWnM25F21t8HgLpNcQA" |
| _csrf/https-photo_rate_174003 | "r2ShSdpzZv1XTqoB--aH4vRDe0M0TOafO78pZ9eqZ-s" |
| _csrf/https-photo_rate_179238 | "SKv0shFjAO18073Qy__FYu96ZksCrWP2gGfa-94NrG4" |
| _csrf/https-photo_rate_261618 | "guulR7bcae6EJg83T5O25il8U5FA2bPTOs2oebB6paI" |
| _csrf/https-photo_rate_261859 | "-iaxZFX9omWAQCPcKEQ6g5lqsynswBP48tsOpFEkNKc" |
| _csrf/https-photo_rate_262068 | "AnojsjHvubE3DqYCLlNW00GlzpH1P1EM-Brw8qIDGkc" |
| _csrf/https-photo_rate_264925 | "5OoEAThE7B-9praHKD3mW39KwfNJ3X6SaFtELJOhldI" |
| _csrf/https-photo_rate_265025 | "VqmqHqrNf1eu1OILj1GoI7bUV7JMKyV0yiWTbzZKCTw" |
| _csrf/https-photo_rate_271478 | "A0E6VC_2pjAp8EfwBoD4m8LV3oR_Ua7e4oKchAgMoDs" |
| _csrf/https-photo_rate_277820 | "ob2NYYMr8HSSmnQpGNQyXuIawlQHZxK5P6vRdoql9Ew" |
| _csrf/https-photo_rate_286055 | "51WvavYdF8b0qY8jZ0IF_mxFKL23lfn50ec5dk27vSU" |
| _csrf/https-photo_rate_286847 | "pc4zNdNg-Oq0xF0Vwk4FEGuNbZASwXbHPaCqQGTo2ag" |
| _csrf/https-photo_rate_300722 | "Jl95zbMnCn-O2ChGKrQ672ZPbWkcl8ANOhpasDcWD38" |
| _csrf/https-photo_rate_316317 | "06QOhlCUmUEKJe7XuG8PNonVKmJ3C1AopLa7-Lg8OuU" |
| _csrf/https-photo_rate_319788 | "qzf3tjqPzire3JNaLDoO-4_UMZa9B9kNtwiCqxvMuYU" |
| _csrf/https-photo_rate_350868 | "srfiB4bioTjwtjHwt23HZgK2q2WlFb4gzG3DIzdv90M" |
| _csrf/https-photo_rate_374073 | "65Whz77Q9_oS-pgfQWRhyElIHDiCycJZRZIlO3idwCg" |
| _csrf/https-photo_rate_380053 | "N1wP9CXvE3YsjyygcbWaDkrPktepNHb_SsG4m-qFRUY" |
| _csrf/https-photo_rate_380626 | "T2PBJXN31dLN-Sg6S2JZZB3iyuFio3uEBzC78a3pBY8" |
| _csrf/https-photo_rate_410706 | "CeiErpm6d_hB95zSs38kaQ_4xI7YweF7ADS--weAh1w" |
| _csrf/https-photo_rate_416324 | "0fOUETerA32D_0n5SlhUXi7iPENUHhsQ134VqDu8Chk" |
| _csrf/https-photo_rate_421159 | "x5-TM3gDTO2jKUuW1EeqLumFCQzw8l4TTVK-k8XyB1U" |
| _csrf/https-photo_rate_90321 | "Gn199CoXW14dGS8FiidceGhPCnorQXzvHWr53oRZHKE" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=d4af6a; PHPSESSID=7b01c9d9e0af2d52b6cb42196665b3ef" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "57929" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778559396 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778559396.451 |
| REQUEST_URI | "/autor/1610" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |