ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "962" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "ce3c28" |
| id | "962" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=aa05ed; PHPSESSID=e38463ea64eae7c2e7e3cfe4e697ec32" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 02:04:53 GMT" |
| location | "/autor/962/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "6cc3dd" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "e38463ea64eae7c2e7e3cfe4e697ec32" |
| main_deauth_profile_token | "aa05ed" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 04:04:22 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 04:04:52 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103458 | "g0lY_uXsNjtzY5CeFRnwz1d5-nRzA2FVpYgRkUaG3fI" |
| _csrf/https-photo_rate_104285 | "ZdQFel1H_t-u5jdfEOsPSLDJqeoPailfxjCu26nTM90" |
| _csrf/https-photo_rate_143136 | "TCLsRfECvet84aFEyMn9dLQvULvyuCOYnNWOiFuLrDY" |
| _csrf/https-photo_rate_16944 | "9M2xY7nb9jP8PrqxV3AtV0F3kc-doc29mlLpivGyKZ0" |
| _csrf/https-photo_rate_192170 | "16YcEIMD_HHr6qXEHnHTjjRty96Rr-ZBA4Cwf4L42mQ" |
| _csrf/https-photo_rate_203262 | "96uwWdC2VlPI5Trw8xG83EvL_v5Mp3IHJ6CbZJFxToo" |
| _csrf/https-photo_rate_213014 | "n5YPPuMsjHjrzmuQuWdWMIpBYfFiVuwN0PCM0mzF3Kk" |
| _csrf/https-photo_rate_215765 | "U-ySb095v4zXVdByjkAmmIilD0TYdmHzOoY_Fdd95oE" |
| _csrf/https-photo_rate_218045 | "hQscg0PDQKs2-syeRO2PV_tM5QTVKsmNnvmIDiUSZNA" |
| _csrf/https-photo_rate_224925 | "4Z-wHUQt1zQk_PUBiFPR6icU_awHIsieIw2HG0LkL0g" |
| _csrf/https-photo_rate_248663 | "sNfPxGwKmqeDM2PBjk8xZhD9ijvdjgDb-y6IYO-4z_Q" |
| _csrf/https-photo_rate_250069 | "NMS8C3ro8ptweOqsXvFwHzBrqPI-96f2MCLAeTs89Ps" |
| _csrf/https-photo_rate_280535 | "h06p6oUNpk2RR0v-9BtEoSwq5LOmck3BZcCx6Yz7VEs" |
| _csrf/https-photo_rate_288384 | "XqZfTXRFATv4ec8NN3cUqnSpxtnv-9S2KMvSg5hgoAs" |
| _csrf/https-photo_rate_29914 | "4_t2wsyO2tvVz_bKr8VgJ7M88r5ZffsNc84XSKNxIvY" |
| _csrf/https-photo_rate_31498 | "MEIexCjApnp4cZ-N-qwq2ypQDM8XxDgHyaO3blGb5pI" |
| _csrf/https-photo_rate_323345 | "GxY-3IrsBN2VMnXD46s3kov7iyUH8OTcAyAcFCdgexc" |
| _csrf/https-photo_rate_337972 | "YDUvuiE_bDZxEp4l-Gp3_cEGt9Q8SkHUc3YoFr7bGw8" |
| _csrf/https-photo_rate_348758 | "FvclY5xkGZnPaP0eJ5mWTCT5NyxY9rEcD9gJsp3Az08" |
| _csrf/https-photo_rate_353020 | "B4DHsvgpJfG82bSCl-cEiSbhwrCTrraCjWpt-Uforvg" |
| _csrf/https-photo_rate_358667 | "yh1YY2wWKkhfOA_7M5hPXXbuGM1j97QkKRDUmq0z_F4" |
| _csrf/https-photo_rate_374191 | "lL_oVaaarxP9ZA0uQNBMfRt6sf1v_yb8FOEGyv7x2gs" |
| _csrf/https-photo_rate_375245 | "L0f58FQCpYOx479YfRjiF9nPXLDi1zDH2RY2X8-kEUQ" |
| _csrf/https-photo_rate_37868 | "Ll9WI9x3ZJ2tTKrvw45z2FinUIobg-p4gPO3atkU78s" |
| _csrf/https-photo_rate_390380 | "xkLUSzkf2SycTyqpc1FCRK4HYP4PqWtmnJ4-Wz4moPA" |
| _csrf/https-photo_rate_390429 | "I3yKRN7sk2FDrQLy6KAojww8U7WjBMuPN0FrDpUvRGM" |
| _csrf/https-photo_rate_394058 | "cOAejOSvSJyxu2Cv9PORpsDdNl30QK69Zrh3QFaqWR8" |
| _csrf/https-photo_rate_394560 | "YCLNbRO9sqINECyjUib3bttozbFczPGDMMEZeIRSgPU" |
| _csrf/https-photo_rate_397467 | "DDmtjGvTx1ZIeMgW2wqqWt4bJYjfOb1s_f5me9Xoc-Q" |
| _csrf/https-photo_rate_398634 | "vNPZcZm_5swi5brA5tEADE2YJhI-FYSFh0m68YSXPMo" |
| _csrf/https-photo_rate_398637 | "xHcZywVBXkLyqw74DXeRSwiVfxJpcJR62uIEhLB6WpE" |
| _csrf/https-photo_rate_400334 | "xyF0wWTT_0OL8i4udf3dcJvS7wKoefVAiR1Z9CwbEhM" |
| _csrf/https-photo_rate_412134 | "DLFlWPNdr0wk7xfr0MQyoPjaL7uaIWbA3rK_334j6HY" |
| _csrf/https-photo_rate_412497 | "WZpcoy7NIUygIe4I4Q_iADPoO5PL_KE1MuMVoVe-OIU" |
| _csrf/https-photo_rate_42568 | "FvJ9c6GUkTad3jgcaijMkaNuGP1-D4SRiLZ6DbXi6uE" |
| _csrf/https-photo_rate_459971 | "LI3J6MQR8ZPlD85UE7jV7LDR-0NG6JgdoXl6GWQ6x9w" |
| _csrf/https-photo_rate_48737 | "euSdd5sJTfIB0RPsD6ziNnqFByOYWt3D37ZppNtC_8M" |
| _csrf/https-photo_rate_49304 | "TTCFIDuPcybrDX8kq5LQZV7ZANJKdRtCMVHsGhD3_XM" |
| _csrf/https-photo_rate_50318 | "Gom4eNqVxMmQCkSnkkAhmKtkRJhUaXgtMACeKsEOkxM" |
| _csrf/https-photo_rate_56872 | "IACSTIRhJcaaK0QItVd9Xg-0xGUzD9m2ysAMILgWdMA" |
| _csrf/https-photo_rate_57098 | "xoz0a-SpapckRgc2a9dVpAey9HjS4kkXfkSURsaNrzo" |
| _csrf/https-photo_rate_58102 | "-ncgyOiW96LVFX_M0rnBZie3hlgqW-ZIPglbxsMWYrs" |
| _csrf/https-photo_rate_60633 | "cobddOWjOE30QBfdh10DAUEtrLHUOEajlX5vSFwiqmQ" |
| _csrf/https-photo_rate_67310 | "fhTvmAo1qp6skobM9UD9mwRwov4HY5sp4mHvDH8Wvfo" |
| _csrf/https-photo_rate_75807 | "Q0WNykJ9vnzVC7h19rUrGkyLhVMVdSUj96YbaqCv__0" |
| _csrf/https-photo_rate_80819 | "zz1XuSr1onPep2EpPP5YlOrWPFm4BZwP8_8Kz75juKY" |
| _csrf/https-photo_rate_98085 | "ltVKrlO7MuchLgkIOZlDqLHbAKTg4NNphhxxVQwMPL0" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=aa05ed; PHPSESSID=e38463ea64eae7c2e7e3cfe4e697ec32" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "43157" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778465093 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778465093.8905 |
| REQUEST_URI | "/autor/962" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |