ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "1226" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "d2282d" |
| id | "1226" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=14a391cb44de2909e2010530ed737482; main_deauth_profile_token=cf153a" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Wed, 13 May 2026 01:32:36 GMT" |
| location | "/autor/1226/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "6e8097" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "14a391cb44de2909e2010530ed737482" |
| main_deauth_profile_token | "cf153a" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 03:32:00 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 03:32:35 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103960 | "BZMdNVorrHdp57OdWcdvhsp_Lwz0gqKUnSaPbVlVYRE" |
| _csrf/https-photo_rate_123638 | "vu2SrP83bxTHce4ItmrihtR9OXuDri5WqfA-vYPQUiA" |
| _csrf/https-photo_rate_143573 | "Hapc4EQqSSsx9Q4UlD9otW08n7VTi00iZ_Nhsw9znWs" |
| _csrf/https-photo_rate_147538 | "ZRzU2uaSc8oMR6_Ejq07kd2_rk8of3ubSCbYpDz6VWE" |
| _csrf/https-photo_rate_156859 | "h24DYtofUHOoO1vqGrn4N8SLEK_h-iE2M0q-lld-PAI" |
| _csrf/https-photo_rate_159220 | "G9X8_Z808kBgqPVoRrq81agVBU-tWx4AGwE2MLZcj-M" |
| _csrf/https-photo_rate_159224 | "1RGN4aR-37TBzC1ANXtxDwm24yVT9IK0fOrsBhIbLIE" |
| _csrf/https-photo_rate_165921 | "Osnm8QaR67QbSuh0TdI5oGpHIlDI6T2tZxIOaeikVbs" |
| _csrf/https-photo_rate_173338 | "oIcugwb14Ry7akkJQL3u-NwLuF69hNQa6Pc190Y-hp4" |
| _csrf/https-photo_rate_194538 | "sHiOXRH3YVqoFs6uysWx1pCCXkSSbg3QfSGDbBof00k" |
| _csrf/https-photo_rate_233938 | "BeISQuwLCb9DxWQWxt8RZjx2gavmFSCxSR9Nq8znRY4" |
| _csrf/https-photo_rate_250227 | "Fz5ATflLHLJnIAcrTJAIjYEvcsjCn9cgWkp2DfK-JpI" |
| _csrf/https-photo_rate_257505 | "mCw5XjPlE_SyLUEmuG_oyW9k2FOFTJCvVUgd_Exd1x4" |
| _csrf/https-photo_rate_261160 | "1CPiKRMCkaosCUW4q2Z2XuD-kDvsAwpHRrv-BVtg5hs" |
| _csrf/https-photo_rate_262747 | "KtjXhRw4bdIFFuIE8AyaQdeiaf-YpHkIEiCyzZU9BSs" |
| _csrf/https-photo_rate_262769 | "fZyfVLxw8sC1CRLs9dtIwslD9RJj2l6cr8-_FoGe7yg" |
| _csrf/https-photo_rate_268311 | "eT0gio4zao65KkNg7DE5IA1S9uiiK2r6_gna_USlK70" |
| _csrf/https-photo_rate_350632 | "QjZwEZTR7tJSh5ypSxFaqgpJQZKjgMcibQ2W94rmuTw" |
| _csrf/https-photo_rate_362221 | "xw5S8nPEyB0n9T8ZwiAcirMgGOJq3tJcYGNrJ1DEseg" |
| _csrf/https-photo_rate_405700 | "-lSdfkWaOZCr4Cr6-ksPNrkUCic1L8WCLkSJgJaXkBI" |
| _csrf/https-photo_rate_422481 | "s-ZovSpeEpVNLPN4HCO4b9oCenTMdmFOxCAm3FCoq-0" |
| _csrf/https-photo_rate_451138 | "S8hOCokEWguacUeqDdNVDBSLI6zm1aqHlgC6T0P7fcA" |
| _csrf/https-photo_rate_452119 | "j2L0P9LbH62C9NHA7KVSH_bZfUHsp3TQ5wK41qUPB2I" |
| _csrf/https-photo_rate_454457 | "HtS2slSwbO98n9z1pHSwkUeGwcjDoIIIPlMjvz1aYdw" |
| _csrf/https-photo_rate_457832 | "24Dh6kFvI-rCetlJs2EAgkRbAWtJJfdfxNTP71_8Wcw" |
| _csrf/https-photo_rate_457859 | "t7vbXsdNUZGkSYzd0Mg4SpIWonBZHkYOo3b-1vXpREY" |
| _csrf/https-photo_rate_465973 | "FbIAi1CrzdCY8d0oMHpcXiM1uuhYL0UGLzqLxXSJPvI" |
| _csrf/https-photo_rate_470756 | "trcBQScX4SDNrlaVIBFgp6rR52T8mXUq-i5qHhnskaE" |
| _csrf/https-photo_rate_472473 | "aurciTxre62eiKU34BaUN6B6mI1pp8nHzrX45tjUeuo" |
| _csrf/https-photo_rate_473300 | "Eu4fiPl_DBroxgZ-B1QKLDk0bZEIaYRhXxw0yvs7Qp8" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=14a391cb44de2909e2010530ed737482; main_deauth_profile_token=cf153a" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "49405" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778635956 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778635956.3855 |
| REQUEST_URI | "/autor/1226" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |