ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "97" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "0c2d87" |
| id | "97" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=eaf59236aac7d00d60b98db0d1ae1410; main_deauth_profile_token=538ce6" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 11:42:31 GMT" |
| location | "/autor/97/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "6f8afa" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "eaf59236aac7d00d60b98db0d1ae1410" |
| main_deauth_profile_token | "538ce6" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 13:42:13 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 13:42:30 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_116369 | "3Y17VkPiYfTdFHNkMEc3DAgPD0yMMMJrx4L8JJG0mkY" |
| _csrf/https-photo_rate_13634 | "3thKovqclw8ol-xRRBJheU9Q0Fyo3UOESwIk0JWFwS4" |
| _csrf/https-photo_rate_136388 | "0eD18ecF1Mi5QwBcaM4SRewu1KBG-3_WL6oXM6Ijarg" |
| _csrf/https-photo_rate_145232 | "-LZnXwNXWJdhKgaKT56RxvR7s7WGvdmRWgQPtfhgksw" |
| _csrf/https-photo_rate_150034 | "N51q9rXESTU7KyO660YrO-ZXfSweO01HIqueAb-GH28" |
| _csrf/https-photo_rate_215083 | "64JPl-hB45UzhslNqWB-w5_98fhs4r7joSMp12nL3js" |
| _csrf/https-photo_rate_249293 | "XT-lzLa9LrEGWA7V78-fnPoQhb6oN-7P1pCHcI9ifbg" |
| _csrf/https-photo_rate_31291 | "7co5ANwF7GbhI2sqnbwKKR36d9kNJrU21AnrdxOledE" |
| _csrf/https-photo_rate_330751 | "M4G2wLXyrmNSQAoX05nB4OiQKv_8mYz0hCKtekSlvrg" |
| _csrf/https-photo_rate_337992 | "EejJwQjt-oRFKZabdENmxNbxRHJ-1K9gR3NTf1uv3DU" |
| _csrf/https-photo_rate_429005 | "VDDnXVSglkCgR_JZDiO2ykcLJGUdgdEDjtqBwowMv-w" |
| _csrf/https-photo_rate_4485 | "DodK5apWKHcfgXsXWnaJeHR4BCOcIMuo1FjEwtiOYj4" |
| _csrf/https-photo_rate_4489 | "eoNzRkUFGbAIgpSXqAf9Zr6tqhaeqV1Z3HsrtrAAZmw" |
| _csrf/https-photo_rate_48985 | "rT6t5VU1sPrgFzY41ZkfrDhfMS7sevMz-RtLG7XZx-E" |
| _csrf/https-photo_rate_50846 | "P6U2ceyUilN-9RRMNF1vT0jjE-0mqBqDhv9Wy3t9yIo" |
| _csrf/https-photo_rate_52236 | "wqxExXTrMeON7SHRBx1eo_MBRfb_EkFnFuZcqQ0hgao" |
| _csrf/https-photo_rate_5337 | "eeNdquaVGXf4gholnjxYW3Lu9No_7U6-WPODUAeirTI" |
| _csrf/https-photo_rate_55853 | "l50R8shpl32nn3RDma8A_DBA7_qc6Sjax_n1o3PLUF4" |
| _csrf/https-photo_rate_56572 | "hWatm5Jun9FLoxXvbZrWIWbK73YLYITfgOMzh05W0dg" |
| _csrf/https-photo_rate_62087 | "OPY-NQB3k3SW8RmsZPv-wAoLQAUhOq360vSeQh6foN0" |
| _csrf/https-photo_rate_68303 | "GHLCovSuqqySE2sjBeOsw_3tBqQzWs9WaITdWTZKNxU" |
| _csrf/https-photo_rate_73809 | "zqJGZ_gKmjqUM7P_IBNCCYrBmtr99ulCbA_WG0IJLFo" |
| _csrf/https-photo_rate_75720 | "9vx43fbx1A1nox7JYLQSUvrrQsTMukHdylb5gkkUeec" |
| _csrf/https-photo_rate_78652 | "EN2kpuph24pQpw1qeyOQGUoCFiAy7xp1Vng63gHlgRw" |
| _csrf/https-photo_rate_84303 | "XqcoHugaaRljN1_BdnRRs5tX_Ds3mEJ5FLa3Ir7Qgnw" |
| _csrf/https-photo_rate_95014 | "hJe7fIuc2CcKDuoxIfkMrvrJp_Yhax-WcUyFptWNuaU" |
| _csrf/https-photo_rate_9537 | "IWiy-C6P2oRn0Mcgq4Ch0tlT0V0g9a5WlVPvKawCH0k" |
| _csrf/https-photo_rate_97184 | "ZbFTNcVCma-qr14bRfyCXxITHJiDQexnVvcpLezYNgw" |
| _csrf/https-photo_rate_98985 | "B6B07Sy38_Nzi9XKdcspDJGBDyCI4c2qkh8ggwyLDHQ" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=eaf59236aac7d00d60b98db0d1ae1410; main_deauth_profile_token=538ce6" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "35256" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778499751 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778499751.2132 |
| REQUEST_URI | "/autor/97" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |