ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "17852" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "812b71" |
| id | "17852" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=2796f2; PHPSESSID=5178f5d58c688a78e2173f2677df0904" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 05:46:14 GMT" |
| location | "/autor/17852/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "6fc1ff" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "5178f5d58c688a78e2173f2677df0904" |
| main_deauth_profile_token | "2796f2" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 07:45:43 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 07:46:14 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103548 | "yZeQUm_MQ4o4pZNT3bw8XX3aSjXSV39uGPy546FknmQ" |
| _csrf/https-photo_rate_113995 | "mNtI2_q45IKTwXx65OYtJhRv1pDtz0fUckaYfgvGL3I" |
| _csrf/https-photo_rate_158115 | "QgY7XWZzcPkj8UYNu0haaICtWPSdyFEKEBII9LkWGQM" |
| _csrf/https-photo_rate_173544 | "ekNVRd7YUHeSmxhBAznzAnCnINsE2XSFYXb5mjkoMaQ" |
| _csrf/https-photo_rate_205496 | "P3GGz8fybudgEqNlGMxvtIkc5GQtljXDl5yUi-bUdjw" |
| _csrf/https-photo_rate_210769 | "TrL7v-1T8Y7t2SnPpvflRmTJEUf0A3YTpJo3ohEJ7y8" |
| _csrf/https-photo_rate_214576 | "KMJHn6inibFwFIYYLQO1Yy_Km2sRkSIzT1Bl4WsHc9M" |
| _csrf/https-photo_rate_229271 | "jK_rzSgqXoSpQvuLOfENVo9GW8henxIK4oZIV2ukzNU" |
| _csrf/https-photo_rate_233471 | "0DdnwYXkIGhJ7HWqi3phcgfEXNE4cVXJsd-wi04GrEk" |
| _csrf/https-photo_rate_257916 | "bNW5byxQQRUG9-GFix6RmVz1LN4Ibdek1SUyjB_bZw0" |
| _csrf/https-photo_rate_26162 | "QQTsTR79jmv8V1QEa71LQ9RCJLjZIemef3KFWzk_s8w" |
| _csrf/https-photo_rate_279237 | "_A58ajiCbfdscnMuYbqctKsqUDDj2wCrFwh9YVyvex0" |
| _csrf/https-photo_rate_291471 | "BudvUNr2RNm2PFS5GOvyCfMxTafHDOo_qlFhW0apdNQ" |
| _csrf/https-photo_rate_297201 | "_YfD6hXzpa5Q59X5J3R1Yf_P4IEK_Khbe_jAaZxDvhw" |
| _csrf/https-photo_rate_306351 | "R3eD7k3PiX15wZfZ7pd2n-C_hcMHRqX8znkseLIf_zE" |
| _csrf/https-photo_rate_314828 | "4n22Q6kQGD1zx4wa7qWCLxLRNll8e-oSXzQnhFFYPoY" |
| _csrf/https-photo_rate_321329 | "CpcjRYzL2TkMJ4fQG3pVUEW9HRy2UvmZtKLPR3X_qe8" |
| _csrf/https-photo_rate_331006 | "ismOoSfYKSk5Gd0sbVRBGUZpSmF95gi-hFqE7kvssdI" |
| _csrf/https-photo_rate_338874 | "KkN54p8lnIE88WIGdnhqUdtr_27s5KKi3Qo9u-SW-ZU" |
| _csrf/https-photo_rate_368044 | "E0kocoTuoegMFjRxMFhmOyZxa6yTiWpZlzeAKuL-Wkk" |
| _csrf/https-photo_rate_37127 | "rJkszdKxW5pANm3YUe9eh6M-bDbBuebfav1_N8t8XD0" |
| _csrf/https-photo_rate_372126 | "bWcCtOtoRdoqGDa_xX1T-jbw9r9ElaK7WQHw_F3kysw" |
| _csrf/https-photo_rate_374480 | "JI2PWYCt05-ypdo0Pl6gBbAciY9zVA0LmMeASUwUP54" |
| _csrf/https-photo_rate_38996 | "zIxRSC4CTj-CQ7mMNo-XITmSLa6Pfh1YfPMExKdoyJ4" |
| _csrf/https-photo_rate_393813 | "a1lpshPutF39k06vyMq3o6hgPxkQg1qnXwRFgni9dKc" |
| _csrf/https-photo_rate_41610 | "5b4MDzNNe0SGwzrF0BzNItT0CBWlKaTVJ4c767FAQA8" |
| _csrf/https-photo_rate_423189 | "2yQlqn9d0lxEdpPH3W7gP1vJuSYbETpjGqYBR9X8aeg" |
| _csrf/https-photo_rate_42613 | "TqS0pbg5mGUfPh41p-YMOZO8MsR3yYywEIxkL_MlVBc" |
| _csrf/https-photo_rate_439011 | "unT8BSonzoxA7tE26ofXQgfVlfe9Skd0Duc21v_m_Xs" |
| _csrf/https-photo_rate_450438 | "t9eUAsllRsN9pxMAk-jo645_rcpsIn8ASeONh48-Hh4" |
| _csrf/https-photo_rate_464146 | "8ACEUcHbM-CqnzUPvP0XGbRrkZxyG7Nbw3vMqD2k45E" |
| _csrf/https-photo_rate_47066 | "R2_FnRVfmzRvkKrHDfV17i0_Ia_tZtbN2UGURKA7ejg" |
| _csrf/https-photo_rate_51688 | "p0OyXvDyMuWruUhimY9dTkV31QCbakdvv3gJV20gylQ" |
| _csrf/https-photo_rate_56691 | "ock06uceJUjYaJZtCXTbwOuKHgHXOIkshX7t3oZ0PiE" |
| _csrf/https-photo_rate_62643 | "F-ttqjYAhOFfyJo5GeLlsb9qMENezIZkGjRchKuQTN0" |
| _csrf/https-photo_rate_63465 | "_4fCiv4Rn1z4wg4kxVuNBYmGGzUDSsYu-IvvLuTh6t8" |
| _csrf/https-photo_rate_72464 | "N7mk-pfxsvTHe52lSnNaJXGtv39QrrGRXnv-wmD5nU0" |
| _csrf/https-photo_rate_73716 | "JacHRlYBbTemPrnKsOk_EKD5HFk7N94TG2CeQuFF9OI" |
| _csrf/https-photo_rate_78204 | "KksPbYa0Z_Iml2vN447OKwScCk2jLb-3423h5jdxBKo" |
| _csrf/https-photo_rate_84301 | "thevRl5qtIMmFGU3jOsvFVElvMiC028hMCvgDmH62S4" |
| _csrf/https-photo_rate_85789 | "gezVNHWKxYKv_VlWCQCq-ke87usKihJPCRhhAZ5CXdA" |
| _csrf/https-photo_rate_87112 | "6ieLskcyEXsCp9IS9TZWqSEPotle6U9fOHuL4cB8WWE" |
| _csrf/https-photo_rate_94422 | "OXB-PygRGN_6JrQClJTNA-NbIsslzmJ7qU-0ouQbBTo" |
| _csrf/https-photo_rate_96998 | "77SOvcdo1szNpck4fJRBDT-ZaZDvrfQIkc0h9IvK-Sg" |
| _csrf/https-photo_rate_98194 | "l24ca-c1Fs_44tgO7ocBgybzKVfcYQuW_JktBpFIzsg" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=2796f2; PHPSESSID=5178f5d58c688a78e2173f2677df0904" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "10098" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778478374 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778478374.875 |
| REQUEST_URI | "/autor/17852" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |